Şimdi Ara

Bron/Broen (2011-2018)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
4
Favori
4.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bron/Broen (2011-2018)

Danimarka'yı İsveç'e bağlayan Öresund Köprüsünde bir kadın cesedi bulunur. Soruşturmayı her iki ülkenin emniyet güçlerinin ortaklaşa yürütmesine karar verilir. Ve polisiye dizi başlar...Danimarka ve İsveç'i birbirine bağlayan köprüde bir ceset bulunmasıyla birlikte, her iki ülkenin de cinayet masası dedektifleri harekete geçer. Tam bir işkolik olan İsveçli Dedektif Saga Noren(Sofia Helin), kaba saba, garip bir kadınken, Danimarkalı Dedektif Martin Rohde(Kim Bodnia) ise, yeni olduğu ameliyat sebebiyle fiziksel olarak zorluk çekmektedir.İşlenen cinayetin faillerini bulmak üzere iki ülke polisi beraber çalışmaya başlarlar ve her kazılan topraktan çıkan bir başka ipucu ile bu cinayetin basit bir cinayet olmadığı anlaşılır.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• izleyen varmı nasıl bir dizi
  • bu diziyi kimse izlemiyor mu yahu? vallahi şaşırtıcı. tek düze amerikan polisiyelerinden sonra çok daha gerçekçi, çok daha güzel bir anlatımı ve kurgusu var. ciddiyim izlemeyen çok şey kaçırıyoır.
  • Hakikaten bu dizi nasıl bu durumda olabilir çok ilginç.Yani sadece Saga Noren karakteri bile izlemek için bir sebep.Sonuç olarak 'underrated' kavramına tam olarak uyan bir dizi.
  • ikinci sezon başlamışizleyen var mı nasıl gidiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: matador_36

ikinci sezon başlamışizleyen var mı nasıl gidiyor

Güncel takip ediyorum. Gayet iyi gidiyor ama tek kötü yanı
    Martin' in hamile bayan gibi sürekli ağlaması.
  • Çok güzel dizi bunu beğenen borgen de izlemeli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The killing tarzi dizi ararken kendimi burda buldum.listeye almak isterim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bron.720p.BluRay.DD5.1.x264-DON sürümünden izledim ilk sezonu. Her bölüm 2,7 gb.

Gerçekten bilinmeyen ama harika bir dizi. Sezon finali enfesti her anıyla. Planlar, karakterler, hikaye, kurgu, oyuncular. Hepsi iyiydi.
    Saga Noren karakteri harika kurgulanmış. Forbrydelsen'deki Sarah Lund karakterinden daha orijinaldi. Forbrydelsen'i de tavsiye ederim bu arada.

• Bu diziyi ilk fırsatta izlemem lazım.
  • benim de listemde. nereye baksam karşıma çıkıyor da forumda ilgi neredeyse yok.
  • Çok övülmüş dizi, listeye alalım.
  • 2.sezonun sonundan sonra bu hatundan nefret ediyorum, umarım bu sezon ölür
  • Başlamayı düşünüyorum en kısa zamanda !

edit: iyi gidiyor 3. bölüme geçtim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bobafett -- 4 Ağustos 2015; 12:49:37 >
  • Konuyu hortlatayım. İskandinav dizisi olsun ne olursa olsun
  • can sıkıntısına seçtiğim bir diziydi...
    sonra filme adını veren köprü olayı;
    çok iyi oturtulmuş bir karakter olan Saga Noren nezdinde insanların aslında önyargısız ve kuralcı olsa nasıl olurdu ki sorusunun cevabı,
    Martin in v hayatı,
    Olayın günlük hayatla bağlantıların gelişmelerin ve yaklaşımlarının mübalağasız aktarılması,
    kurgunun güzelliği...
    ve bunları henüz 6. bölümde yazıyorum. (önyargı demiştim di mi)))))

İzlemenizi tavsiye ederim.

Ve bir Not:
    İsveç ve Danimarka normal hayatında aslında TV de gördüklerimiz o güzel kızların olmadığı((((
    Gidersem oralara bir gece gider gezer gelirim, o derece yani...
    Yahu Saga hariç bir güzel kadın olmaz mı? Saga yı da aslında saklamak istemişler ama doğallığını kapatamamış...
  • 3.sezona başladım...
    farklı bir karakterde kadın detektif görmek ve sezona yayılan konu bütünlüğünü görmek gerçekten izlenesi yapıyor diziyi...
  • Beni kimse izlemiyor mu ya :(((
  • Ben izliyorum

Yeni sezonda su erkek polis olursa ilk 2 sezondaki adini unuttum guzel olur baya komikti o adam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu dizi için sadece iki sayfa mesaj girilmesi garip. Halbuki efsane bir dizi. Polisiye sevenler hiç bekleme yapmadan diziye başlayın. Üzmez.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.