Şimdi Ara

Bron/Broen (2011-2018) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
4
Favori
4.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ContEmpor4ry kullanıcısına yanıt
    Orjinal dilinde izle replikler harika danca öğrenirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TRT 2 kanalında cuma gecesi yayınlanmaya başlayacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oldukça başarılı ve süreükleyici bir yapım, tüm bölümlerini yaklaşık 10 gün gibi bir sürede bitirdim. Polisiye seven/sevmeyen herekse tavsiye ediyorum.
  • Arkadaşlar diziyi nerden izlediniz acaba? Malum yerde arattım ancak kaliteli görüntü bulamadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BoJack Horseman kullanıcısına yanıt
    Harika yaa...
    Sizin mesajı görünce tekrar izlemek isteği uyandı...
    Ah Saga be...

• Efsane dizi şu anda da trt 2 de oynuyor. Martin i çıkarmasalardı iyiydi ya çok iyi adamdı.
  • İki sezonu bitirdim dün gece üçüncü sezonda başladım. Ufak tefek mantık hataları (bu kadarı olsun) haricinde güzel dizi, beğendim.
    Başlarda kafalar alakasız karakterlerden dolayı çorba oluyor.Daha sonra olaylarla ilgisiz karakterlerin sezon ortalarında olaya bağlanması, bir ilişki kurulması bu dizinin farklı ve en beğendiğim yönü diyebilirim.
    İkinci Sezgin sonunda saga'nin Martin ile olan olayı bence bu bölgedeki Avrupa ülkelerinin değer yargısını , ahlak yapısını yansıtıyor.Abd dizisi olsaydı bu olay görmezden gelerek, mağdura hak verilirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dsgtan -- 15 Aralık 2019; 16:37:44 >
  • Kesinlikle izlenmesi gereken dizi. Hollywood yapımlarından sıkılanlar için birebir.
  • Yeni başladım 2.sezondayım ilk sezonu efsane ABD dizilerinde arada boş muhabbet çok olur ,bunda öyle bir şey yok ,akıp gidiyor
    Tavsiye ederim

• 2. sezon sonunda bizim adam tutuklanınca devam etmemiştim, diğer sezonlar nasıl? izlenir mi?
  • İlk sezonu yeni bitirdim. Son iki bölüm nefes kesti. Tarihin gelmiş geçmiş en mükemmel polisiyesi ilan ediyorum. Yok böyle bir şey.

• Dün gece trtde gördüm. Bayagi iyi yorumlar var. Fazla bölüm olmasa iyiymiş. Ilk sezona bakinacagim.

• Dört sezonu da bitirdim. Keşke devam etseymiş. Polisiye sevenler sakın kaçırmasın.

• Babylon berlin tavsiye ederim bu dizi kadar kaliteli.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.