Şimdi Ara

BRAVO T-JET LPG KİT TAVSİYESİ ? PRİNS BRC ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu aralar aracıma lpg taktırmayı düşünüyorum..aracım 2012 bravo t-jet hala 1 yıl garantisi var..sizce taktırmak mantıklımı? ve hangi kit sorunsuz uyum sağlar tavsileriniz ve tecrübelerinize ihtiyaç var...

• Selam,nerede yasadiginizi bilmiyorum ancak tavsiyem Brc..Montaj icin onerecegim İstanbul`da 2a merkez atolye,İzmit FS otogaz Faruk Sevgili,Ankara Mocan,mavidenizler,Corum Ozencler otogaz..Ben Linea tjet aracima fs otogazda donusum yaptirdim..20000 kmdir biniyorum cok memnunum.ariza lambasi yada cekis sorunum yok,yakit tuketimi dizelleri kiskandiracak cinsten..devir gezmesi,stop etme yok..S.disi 100 kmde 5,7 lt ile 10 lt arasi lpg tuketimi oluyor yol yuk ve surate gore..s.icindeyse yine degiskenlere bagli olarak 100 kmde 7,8 t ile 11 lt arasi lpg tuketimi...aracim 1255 kg..Secim sizin..taktirmaya karar verirseniz montaji yapacak yere gore size bir,iki hatirlatmam olacak onlari da ozelden paylasirim sizinle..buradan paylasmam yanlis anlamalara sebebiyet verebilir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0A14CAF8E -- 19 Eylül 2014; 22:35:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdem09

Selam,nerede yasadiginizi bilmiyorum ancak tavsiyem Brc..Montaj icin onerecegim İstanbul`da 2a merkez atolye,İzmit FS otogaz Faruk Sevgili,Ankara Mocan,mavidenizler,Corum Ozencler otogaz..Ben Linea tjet aracima fs otogazda donusum yaptirdim..20000 kmdir biniyorum cok memnunum.ariza lambasi yada cekis sorunum yok,yakit tuketimi dizelleri kiskandiracak cinsten..devir gezmesi,stop etme yok..S.disi 100 kmde 5,7 lt ile 10 lt arasi lpg tuketimi oluyor yol yuk ve surate gore..s.icindeyse yine degiskenlere bagli olarak 100 kmde 7,8 t ile 11 lt arasi lpg tuketimi...aracim 1255 kg..Secim sizin..taktirmaya karar verirseniz montaji yapacak yere gore size bir,iki hatirlatmam olacak onlari da ozelden paylasirim sizinle..buradan paylasmam yanlis anlamalara sebebiyet verebilir..

Ankarada yaşıyorum..sorun olmaması güzel 20bin km de olsaydı birşeyler olurdu sanırım..bazı arkadaşlar gaza yüklendiklerinde benzine geçtiğini veyaz 5 10 lt lpg kaldığında yine aynı problem olduundan bahsetmişler öyle bir sorun yaşadınız mı?..hatırlatmaları alabilirim gidersem mocan a gidicem sanırım.

• rocco1903 R kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir Prins bayisine gidebilirsiniz. Prins bayileri icin klasik sayılabilecek bir motoru olan araç kullanıyorsunuz. hangi markayı secereniz secin, LPG kullanıcıları arasına hosgeldiniz demek lazım,

selamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: YusufKara

Herhangi bir Prins bayisine gidebilirsiniz. Prins bayileri icin klasik sayılabilecek bir motoru olan araç kullanıyorsunuz. hangi markayı secereniz secin, LPG kullanıcıları arasına hosgeldiniz demek lazım,

selamlar

bnm araç için prins in motor arıza ışığını yaktığı duydum bi kaç kullanandan ve prins bayisinden ...brc daha uyumlu sanırım.
  • Benimde fikre ihtiyacım var arkadaşlar. Fiat 1.4 Tjet için hangi markayı önerirsiniz acaba?
  • fofer kullanıcısına yanıt
    Brc oneririm,en onemlisi dogru montaj..yasadiginiz il neresi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdem09

Brc oneririm,en onemlisi dogru montaj..yasadiginiz il neresi?

Balıkesir'deyim hocam.
  • fofer kullanıcısına yanıt
    O zaman Izmit'e gidebilirsiniz..Faruk Sevgili bu isi layikiyla yapar..Eger gidecek olursaniz haber verin bana,size bir iki hatirlatma yapayim yasadigim tecrubeden dolayi..Montajin yapilmasinda birkac nokta atlanmasin ki sikinti yasamayin..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende aydinda yaşıyorum 1.4 tjet bravo için lpg yapan yer önerisi istiyorum İzmirde olabilir tskler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.