Şimdi Ara

Boyumu nasıl uzatabilirim? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
390
Cevap
8
Favori
233.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mr.Lonely kardeş bir keresinde dediğiniz gibi geberene kadar futbol oynamıştım.Kusuyordum az kalsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bindalmg

Mr.Lonely kardeş bir keresinde dediğiniz gibi geberene kadar futbol oynamıştım.Kusuyordum az kalsın

Ben 1 kere bayılıyordum pilim bitmişti..uzun mesefa koşarken kusan bayılan çok gördüm...
  • acaba ben de uzarmıyım gerçekten çok can sıkıcı
  • Olum hasta ediyorunuz beni ya.

Ben sizin yaşınızdayken annem beni eve sokamazdı gerçi hala sokamıyor

bak şimdi 20 yaşındayım insan yaş ilerledikçe bu işleri bırakıyor.Ağaç yaşken eğilir aslanım yatırımı yapın yoksa ilerde yanarsınız...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mr.Lonely

Olum hasta ediyorunuz beni ya.

Ben sizin yaşınızdayken annem beni eve sokamazdı gerçi hala sokamıyor

bak şimdi 20 yaşındayım insan yaş ilerledikçe bu işleri bırakıyor.Ağaç yaşken eğilir aslanım yatırımı yapın yoksa ilerde yanarsınız...

doğrudur ne diyelim
  • Abi ortam yok yaw.Kendi başımada oynayamam ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mr.Lonely

Dipnot:Ters mantıklada giderek halter kaldırarakta boyunuzu kısalta bilirsiniz..

Yada yürürken ayaklarınız dışa doğru açılıyorsa futbolcularda olur genelde,basketbolla eski haline döndüre bilirsiniz...

Eğer ayaklarınız yürürken bir birine sürtüyorsada gene futbol oynayarakta normal haline gelebilir...

halterin boy kısaltığına dair hiç bir bilimsel kanıt yok! naim suleymanoğlu ve halil mutluyu ornek gosterme çunku onların sikleti o! 180 hatta 190 olan haltercileri gormediniz mi? siz olimpiyatlarin sadece halil mutlunun sitletinden mi oluştuğunu sanıyorsunuz?
  • Ya bunun kısaltma versiyonu da varmı ciddi ciddi soruyorum. Geyiğe almayın
  • 1.75 boyundayım 13 yaş yaşıma göre uzunum ama biraz daha uzamak istiyorum nası olabilir
  • birde doktora gidince elinin filmini çekiyo ve kemik uzaman durmuş vs gibi şeyler söylüyor bu ne kadar doğru bir bilgi bileniniz var mı???
  • babam 1.75 annemde aynı ben 1.83 ama bizim ailede dedem uzunmuş ben ona çekmişim herhalde
  • benim 183 ve 16 yaşındayım.başlarda bi arkadaşın dediği gibi bende boyum için allaha şükrediyorum ama 1.88 falan olsam çok daha güzel olurdu.yani artık uzamasam bişey olmaz,uzarsamda daha mutlu olurum.bu arada süt falan hikaye çünkü ben hergün 1 litre içiyorum ama son bi senedir pek bişey uzamadım ama asılı kalmayı denemedim ama denicem
  • yaşım 14 boyum 1.80 kilom 75

boyum uzun ama biraz daha uzamak istiyorum
  • + barfiks yapacak bir ortam yok basketbol da oynayamıyorum fazla başka bir yöntemi yok mu
  • biri çok uzunum ne yapsam dio.biri çok kısayım nasıl uzasam dio..
    bırakın ya bunları.

akıl yaşta değil baştadır sözünden sonra bi tane de benden;güzellik boyda değil soydadır
  • coyjonquil çok güzel demişinama napalım insan oğlu beğenmio işte. inşallah uzarsınız...
  • BEnimde Yas 16 Boy 175 kiLo 63 acaba uzayabiLirmiyim
    uzayabiLirsem tüm yzıLarı okudum denicem
  • boy moy hikaye bence.erkek ve kadın içinde önemli olan şey,karizma ve şahsiyet.
  • quote:

Orjinalden alıntı: bir acı

boy moy hikaye bence.erkek ve kadın içinde önemli olan şey,karizma ve şahsiyet.

• quote:

Orjinalden alıntı: pau_gasoll

quote:

Orjinalden alıntı: bir acı

boy moy hikaye bence.erkek ve kadın içinde önemli olan şey,karizma ve şahsiyet.

bencede takma bu kadar boyu

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.