Şimdi Ara

Boyumu nasıl uzatabilirim? (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
390
Cevap
8
Favori
233.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
Giriş

• quote:

Orijinalden alıntı: adayci

eee konudakiler vcarmı uzayan?:D

Ya onca mesajın arasında amma güldürdün beni:)
  • Şimdi ;

2 aydır fitness ve yüzme yapmaya başladı, adam gibi 5-6 sene gitmeyi düşünüyorum. Fitness de aşağı basınç (örneğin leg press vs.) hareketleri yapmıyorum, haltere geçmedim daha. Haftada 3 gün fitness 3 gün yüzme yapıyorum. Fitness de barfiks direğinde asılı kalıyorum (6 set her set 20 saniye.) Ayrıca bir alet var omuz kaslarını çalıştırıyor ve gövdeyi esnetiyor onu da yapıyorum. Yüzme de 1.5 saat falan rahat yüzüyorum adam gibi.

Boyum şimdi : 1.75 ve 1.76 arası (Haziranda 1.74 tüm şimdi 1.75)
    Kilo : 66

Annem : 1.60
    Babam 1.70

20 yaşına kadar veya 25 e kadar 1.85 olur muyum veya geçer miyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kunteper96

Şimdi ;

2 aydır fitness ve yüzme yapmaya başladı, adam gibi 5-6 sene gitmeyi düşünüyorum. Fitness de aşağı basınç (örneğin leg press vs.) hareketleri yapmıyorum, haltere geçmedim daha. Haftada 3 gün fitness 3 gün yüzme yapıyorum. Fitness de barfiks direğinde asılı kalıyorum (6 set her set 20 saniye.) Ayrıca bir alet var omuz kaslarını çalıştırıyor ve gövdeyi esnetiyor onu da yapıyorum. Yüzme de 1.5 saat falan rahat yüzüyorum adam gibi.

Babam 1.70

E cevap ?
  • Waow

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Lonely

Şimdi gençler ve kendini genç hisseden mahlükatlar.

Öncelikle bol süt günde 3 bardak sabah öğle akşam ve gece yatmadan önce(4 oldu farkındayım :)

Basketbol oynamak faydalıdır ama basketbol oynamaktan kasıt aslında şudur abicim:"Zıpladıgın zaman havada sürekli gerilmen vücudunun boyca uzamasına işaret eder ve bu sürekli yapıldığında gerçekten faydalıdır..."

Ama basketbol sevmiyor olabilirsiniz oynamak istemiyor olabilirsiniz.

Bu yüzden daha iyi sonuç veren kendimce denenmiş.barfiks pozisyonuna hazır bir şekilde asılı beklemek!

Anlamadıysanız şu şekilde anlatayım:

Zıplayıp demire tutunduğunuzda ayaklarınız yere değmicek şekilde demire tutunun kollar salık bir biçimde!

bu şekilde 1 dakika her gece yatmadan önce duracaksınız.ve gündüzleride arada çıkıp kısa süreler dahilinde asılı kalın...

-----------------

ikinci olarak arada çenenizi o demirin üstüne koyup o şekilde bekleyin buda vücudunuzdaki çoğu kasın çalışmasını sağlar sırt karın omuz kol falan filan..

Gençler boyun uzamasının yanında kas gelişimide önemli!İğrenç gözükmemek için...

--------------------

Ve her "sabah kalktığınızda" şınav mekik barfiks çekin ve her "gece yatmadan" önce!kalkınca ve yatmadan önce!

sonracığıma enerji vermesi içinde fındık fıstık cevizi bir kase içinde ezin sonrada yeteri miktarla bal ile karıştırın!Bunuda her sabah kalkınca öğlen ve akşam 1 er kaşık yiyin günde 2 kaşıkta olabilir.

Fazla yemeyin eğer o enerjiyi dışarı atmazsanız sürtünmeden alev alabilirsiniz :)

------

Özetliyorum;

Sabah:Kalkar kalkmaz asılı kalcaksınız.şınav,mekik,barfiks çekiceksiniz hatta mümkünse çıkın koşun.1 adet çiğ yumurta içeceksiniz arada haftada 3 kere mesela...Sonra aç karnına o karışımdan 1 kaşık...

Gece yatmadan önce:sütünüzü içip yatacaksınız ve asılı kalcaksınız.şınav mekik barfiks aynı şekilde...

Kafanızda neden gece yatmadan önce diyorsunuz değil mi?Bu şekilde daha verimli olacak...

Gece yatmadan önce:

Çok teşekkür ediyoruz

• quote:

quote:

Şimdi ;

Babam 1.70

E cevap ?

Eminim bilen biri vardır.

• quote:

Şimdi ;

Babam 1.70

1.85 olabilceğini düşünmüyorum. max 1.80

• quote:

Orijinalden alıntı: notrino

Michael Jordan çocukken boyu uzasın diye kendini asarmış
    İşe yaradımı bilinmiyor ama ailesinde 180 in üzerinde kimse yokken boyunun 198 olduğunu belirtiyim

İşe yaramıs çoğu kaynak öyle diyor ve basketbolcu olmaya karar vermis 198 olduktan sonra

bende bir aralar arastirmistim kullandigi şey bu .

http://www.youtube.com/watch?v=KfiNd6S64UI

Kısaca ters asılmak 5 dakika boyunca aralıklarla düsünürsek aslinda doğru kemikler uzuyor .

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.