Şimdi Ara

Boy uzatma tüyoları ( Cüceysen, come here! )

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
54
Favori
14.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne zaman konu dışına baksam, hep boyla ilgili konular görüyorum. Boy uzatmayla ilgili egzersizleri ve gıdarı vericem.
    Hepsini internetten araştırdım. Ortak olanları kaydettim. videolar izledim okudum notlar aldım. Benim boya gelirse 1.76 ve 20 yaşındayım.
    Evet bende kısayım Ama çok geç değilmiş. Ben yaş 20 bu saatten sonra ... yapsan uzamaz die düşünüyordum ama işi bilrsen 22 yaşına kadar şansın varmış.

Neyse gelelim ilk olarak gıdalara.

A, C, D vitaminleri kemik gelişimi için en idealleriymiş ve özellikle kalsiyum, iyot ve fosfordur.

A vitamini olarak:
    Yumurta sarısı
    Karaciğer
    Süt
    Ispanak
    Havuç
    Yeşil biber
    Kayısı
    Yeşil sebzeler
    Domates
    Portakal, greyfurt

C vitamini olarak:
    Turunçgiller (Portakal, mandalina, greyfurt, limon )
    Kuşburnu
    Maydanoz
    Tere
    Roka
    Kırmızılahana
    Çilek
    Karnabahar
    Ispanak
    Yeşil sivri biber

D vitamini olarak
    Balık yağı
    balık
    yumurta
    tereyağı
    karaciğer
    çoğu et ürünü ve sebze

Kalsiyum'a gelince:
    soya fasulyesi
    soyadan yapılan bir tür peynir
    fıstık
    ceviz
    lahana
    brokoli
    sardalye
    alabalık

Fosfor olarak:
    Tavuk Eti
    Çam Fıstığı
    Fındık
    Kuru Fasulye
    Antep Fıstığı
    Armut
    Ayva
    Çilek
    Elma
    Muz
    Portakal
    Şeftali
    Kivi

Evet şimdi diceksiniz. " Yaa hadi ordan, çoğunu yiyiyorum hala bit kadarım"

İşte sadece yemekle olmuyor. Millet boşuna spor yapmıyor. Vücut gelişme hormonlarını sağlamak için güneşi görmek zorunda.
    Hiç yoktan haftada 1 kere çıkın, öğleden önce bi koşu yapın. Bu koşu aynı zamanda vücudunuzdaki o yağı çok kolay şekilde, ter olarak atar.
    1 taşla 2 kuş vurmuş olursunuz. Yüksek hızlarda koşarsanız vücudunuz çok miktarda büyüme hormonunu salgılar.

Güneş ışığından sonra, sex'te önemlidir, sadece vücut olarak uzatır + üreme organınıda uzatır
    Spor kulüplerinde oynuyorsanız. Maçtan önce hocalarınız cahilce size, yarın maç var sex yasak der. İşte bu yanlıştır.
    Test edilmiş ve onaylanmıştır. Tam tersine sexten sonra vücut daha dinamik olur.

Baş aşağı asılmak; Eğer 10 dakika bacaklarınızdan bir yere kendiniz tepetaklak asabilirseniz inanamayacağınız sonuçlar görmeye başlayacaksınız.
    Bu bacaklarınız dışında sırtınızı da esnetip uzatır.
    Omurga kemikleriniz az miktarda ayrıldığında vücudunuz boşlukları kemikle doldurup omurganızın uzamasını sağlar.

Not: Gaza gelip 20 dakikadan fazla bu şekilde kalmayın. Beyniniz damacana gibi kanla dolar, hastaneyi boylarsınız.

Yüzmek bütün vücudunuzu esnetir ve uzatır. Vücudunuz için en iyi egzersizdir.
    Kulaçların etkisi muhteşemdir ve sadece uzamada farkı hissetmeyecek, omuzlarınızın da daha genişlediğini de göreceksiniz.
    Zaten dikkat ederseniz, çoğu başarılı yüzücülerin boyu uzundur.
    + Yüzme vücuttaki tüm kasları açar. Size uzun süre kalıcı kaslar verir. Buda kız tavlamak için önemli bi detaydır.

Basketbol, futbol, tenis, voleybol vs çoğu spor uzamanıza yardım eder (kahvedeki bilardo hariç)

Her sabah kalktığınızda, Bacaklarınızı omuz genişliğinde açarak ayakta durun,
    sırtınıza kollarınızı kavuşturarak ulaşın.
    Öne doğru yavaşta uzanın. Bu uzamaya da katkısı olan çok iyi bir sırt esneme pozisyonudur.

Not: Gaza gelip, dur bi şöle geri takla atıyım demeyin, boyunuzu kırma şansınız %62.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Evet beyler, bayanlar. Bazılarınız balıktan nefret ediyordur. buna bende dahilim
    Bazı ilaçlar var, içinde balık yağı var. Ben kullanıyorum.

Boy uzatma tüyoları ( Cüceysen, come here! )

Ve ameliyatlarıda vardır. Ama bana sorarsanız bunu yaptırmayın. Doktorlar sizi aşılıyabilir. Bişey olmaz sen parayı ver diyebilir.
    Sakın denemeyin, bilekler ve diz kapakların çıkması çok olaylaşr bu ameliyatlarda.

Halktan gelen amazing bilgiler:

quote:

Orijinalden alıntı: DeathWall
    Ayrıca kısa olupta psikolojik sorun çeken arkadaşlara kolay gelsin,allah sabır versin diyorum
    yakın bir arkadaşım bu nedenden dolayı intihar etti ...

quote:

Orijinalden alıntı: x0x

şu destek ürünlerini kullanıyorum kilo aldım kemiklerim irileşti (herkez öyle diyor) 1.72 den 1.77 oldum şuan.

Amway omega 3
    daily
    acerola c

vitamin ve mineral bakımından çok zenginler

quote:

Orijinalden alıntı: CeSur_TurK

Bu konudaki kullanıcılar: Whimsical, Tek suçu kopya çekmek, Mr.Seko, [TR]Collector, DrunKeNN PunK, stilll, synaX:Lecter, mykon, NEŞELİMEŞEODUNU, Einstein, -Tesla-, AMDPhenom, ayb227
    16 kayıtlı üye, 6 misafir

forum hep cüce , buna bakmak için girmiştim

quote:

Orijinalden alıntı: mobilist

Facebook sayfası oluşturmuşlar uzamak isteyenler için
    http://www.facebook.com/pages/Uzamak-İsteyenler/144190605661733

quote:

Orijinalden alıntı: Einstein
    Şuna mide kası demeyin. Mide kası yemekleri sindirmeye yarar. Karın kası deyin. Ayrıca bisikletle karın kası zor. Bisiklet karın kaslarından çok bacağın üst kısmı ve kalça kaslarını çalıştırır.

quote:

Orijinalden alıntı: 3ndorfin

Bende birkaç tüyo vereyim vücut geliştirmede bacak hareketleri yani bacak çalışmak vücutta inanılmaz anabolik durum oluşturur yani, GH(büyüme hormonu) ve Testosteron(erkeklik hormonu) salgılatır.Boy isteyenlere tavsiyem denesinler özellikle squat yapın ama vücut ağırlığınızla olsun.Kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi synaX:Lecter -- 5 Haziran 2012; 9:47:16 >
  • Boy uzatma ameliyatları herkese yapılmaz zaten.Doğuştan cüce olanlarda,büyüme hastalığı bulunanlarda,kemik çarpıklığı bulunanlarda uygulanabilinir.

Not: Ayrıca kısa olupta psikolojik sorun çeken arkadaşlara kolay gelsin,allah sabır versin diyorum yakın bir arkadaşım bu nedenden dolayı intihar etti ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeathWall -- 21 Temmuz 2011; 22:48:40 >
  • şu destek ürünlerini kullanıyorum kilo aldım kemiklerim irileşti (herkez öyle diyor) 1.72 den 1.77 oldum şuan.

Amway omega 3
    daily
    acerola c

• aga simdi 17 yaşndayım. Sorularım var.
    1. Ben koşu degil de her sabah sahilde bisiklet sürerim. Aynı etkiyi yaratır mı?
    2. Sex ten kasıt illa hanımefendiye girisecez mi yoksa sadık yarim elim de ise yarar mı
  • quote:

şu destek ürünlerini kullanıyorum kilo aldım kemiklerim irileşti (herkez öyle diyor) 1.72 den 1.77 oldum şuan.

Amway omega 3
    daily
    acerola c

Ne kadar sürede oldu ve yaş kaçtı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: synaX:Lecter

quote:

Amway omega 3
    daily
    acerola c

18 yaşında kullanmaya başladım şuan 19 u doldurucam
  • quote:

Orijinalden alıntı: [TR]Collector

aga simdi 17 yaşndayım. Sorularım var.
    1. Ben koşu degil de her sabah sahilde bisiklet sürerim. Aynı etkiyi yaratır mı?
    2. Sex ten kasıt illa hanımefendiye girisecez mi yoksa sadık yarim elim de ise yarar mı

1. Bisiklet'te bacakların hareket ettiği için tabi yararlıdır. Ama koşu kadar değildir.
    Ayrıca miğde kası yaparsın, halk dilinde baklava.

2. Orda sadece elin hareket ediyor, önemli olan belin çalışması
  • Deneyip sonucu yazarım 1.82 yas 17 ve bence kısayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tek suçu kopya çekmek -- 21 Temmuz 2011; 22:57:46 >
  • quote:

quote:

quote:

Amway omega 3
    daily
    acerola c

Sakallanma kıllanma falan ne durumdaydı başladığında? Yani gelişimin hangi aşamadaydı?
  • quote:

quote:

quote:

Amway omega 3
    daily
    acerola c

1 yıl dolmadan 5cm? Bence süper, onlarada göz atıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: BiKey1907

quote:

quote:

quote:

Amway omega 3
    daily
    acerola c

Sakallanma kıllanma falan ne durumdaydı başladığında? Yani gelişimin hangi aşamadaydı?

şuan yüzümde kıl yok doğru dürüst tek tük çıkıyo bıyık olan bölgede tüy gibi çıkıyo hep kesiyorum
  • Bu konudaki kullanıcılar: Whimsical, Tek suçu kopya çekmek, Mr.Seko, [TR]Collector, DrunKeNN PunK, stilll, synaX:Lecter, mykon, NEŞELİMEŞEODUNU, Einstein, -Tesla-, AMDPhenom, ayb227
    16 kayıtlı üye, 6 misafir

forum hep cüce , buna bakmak için girmiştim
  • quote:

quote:

1. Bisiklet'te bacakların hareket ettiği için tabi yararlıdır. Ama koşu kadar değildir.

bu kas bisiklet için mi koşu için mi geçerli?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Kas tüm sporla yapılır, senin bisiklet sürmen, miğde kası yapar.

Hiç yoktan iyidir. Bence devam et
  • Facebook sayfası oluşturmuşlar uzamak isteyenler içinhttp://www.facebook.com/pages/Uzamak-İsteyenler/144190605661733
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Şuna mide kası demeyin. Mide kası yemekleri sindirmeye yarar. Karın kası deyin. Ayrıca bisikletle karın kası zor. Bisiklet karın kaslarından çok bacağın üst kısmı ve kalça kaslarını çalıştırır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Einstein

quote:

quote:

quote:

quote:

Sana inat karın kasıda demicem, Abs diyorum
  • mesajım şiddetle bulunsun takipteyim güzel konu, bu arada iyotu sadece tuzdan almamız yeterlimidir boy için?
  • 165 BOY 96 Kiloyum. Boy 5 ay once felan 167 cm idi 165'e düştü nasıl oldu anlamadım valla.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.