Şimdi Ara

Onu unutamıyorum. Hayatım alt üst oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Konuya girmeden önce, yaşadığım olay benim çok sıkıldığım sıradan geçici bir aşk değildi.

Bana gerçekten deli gibi aşık olan bir kız vardı, hayatım boyunca hiç kimse beni bukadar sevmemişti ben kimsenın benim arkamdan ağladığını, eve kapandığını hatırlamıyorum. Aradan yaklaşık 1 yıl geçmesine rağmen hala her sabah onun düşüncesiyle uyanmamın, onu düşünmeden ve üzülmeden 1 günümün dahi geçmemesinin sebebide bu işte yani bana değer veriyor olmasıydı. Kızla aramdaki ilişkinin bitmesinin sebebi tamamen benim. Bunlardan bahsetmeyeceğim ama gerçekten dönüp kısa bir zaman öncesine baktığım zaman kendimi tanıyamıyorum. Bana bu kadar değer veren bir kızı nasıl gereksiz sebeplerden üzüp onu kırarım, her gün bunun pişmanlığını yaşıyorum. Kızın peşinden çok koştum çok ağladım, çok yıprandım ama olmadı. O da çok ağladı o da çok yıprandı. Ben dediğim gibi ozamana baktığım zaman kendimi tanıyamıyorum. Çok büyük tecrübeler edindim. Belkide bukadar yıpranmamın bir diğer sebebide yalnız bir insan olmamdı. Evet pek arkadaşım yok, oda gidince iyice yalnız hissetmeye başladım. Bunları buraya yazmamın sebepi bu derdimi kimseye paylaşmadım ve bu satırları yazarak içimi dökmek istedim. Hayatım boyunca bende bir koşemde mutlaka yeri olacağını düşünüyorum bu kızın. İlerde yaşadığım her ayrılıkta, yaşadığım her mutsuz anda. Gerçek aşkı bulup kaybettiğim ve bu kızla beraber yıllar boyunca mutlu olma şansını kaybettiğim için sürekli kendimi üzmeye devam edeceğim.

• Kızı sevmemişsin sen ilgisini sevmişsin. Kızın senden kurtulmuş olması iyi bir şey herkes sevilmeyi hakediyor

• Kaçan kovalanmış görürüm kadarıyla hocam geçmiş olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • patlat bi osbir

• Aynisini yasadim ama bir sure sonra unutuluyor ve baska kiz arkadaslarin oluyor aklina bile gelmiyor
  • Erkek ırkım varolsun!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • @mrslimshady

• quote:

Orijinalden alıntı: Maraz Alinin sağ kolu

@mrslimshady

rezalet

eski sevgilini bu kadar düşünüyorsan zaten baştan kaybetmişsindir. gg

• Yazık len, gerçek aşkı bulduğuna öyle inandırmış ki kendini, hayaller aleminde yaşıyor.

Kimsenin huzurunu bozmadan acını yaşa, günü vakti geldiğinde unutacaksın zaten.
    Asıl önemli mevzu, bunu saplantı - psikolojik - bir sorun haline getirip kendine eziyet etme.

Şimdiden Google dan oneitis sendromunu araştırmaya başla. İçinde bulunduğun durum bundan ibaret.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TRI CLICK 0.7 -- 17 Mart 2021; 18:5:31 >
  • TRI CLICK 0.7 kullanıcısına yanıt

sendromu araştırdım tamamen benimle uyuşuyor gerçekten.

• çok ayıp

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.