Şimdi Ara

BOSCH KGE58BI44N(SİEMENS KG58EBI44N) İNCELEMEM (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
11
Favori
32.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben de KGN57PI36N ve KGE58BI44N arasında kaldım. Low frost olan buzlanma yapıyormuş, hacim olarak fark var sanırım. 70 cm eni geçemiyorum ama büyüklük de önemli. Fikrinizi alabilir miyim?
  • Arkadaşım çok nemli bir yerde değilsen low frost iyi karlamayı kendi çözüyor zaten buzluğuda yılda iki kere sen temizlersen sorun yok bende daha buzlanma oluşmadı bile yılda bir zati dolabı temizleyeceğimiz için oda arada temizlenir
  • bugün gittim bu ürünü sordum ve peşin fiyat 2185 TL dediler. bende bu üründen almayı düşünüyorum baya bir araştırma sonunda bu üründe karar kıldım.
  • Candoğan merhaba, Buz dolabı alma arifesindeyim. BOSCH KGE58BI44N ileSamsung RL4353FBASL arasında kaldım. Biri Low frost diğeri No Frost. Hangisini tavsiye edersiniz. Özellikle Samsung için düşüncenizi öğrenmek istiyorum. Selamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serdar/ctm

Siemens muadili;

KG58EBI44N - 2080.00 Tl

Mağazalarımızın olduğu bölgelerde aynı fiyatı karta taksitte yapıyoruz.
    Mağazalarımızın olduğu bölgelerde teslim ücretsizdir.

crisperBox, coolBox, LED panel elektroniği, çekilebilen cam raf, flexShelf, A+++, Kolay temizlenebilir inox

BOSCH KGE58BI44N(SİEMENS KG58EBI44N) İNCELEMEM

Hocam low frost kombinin elektronik ekranı kapakta olan modeli cikacakmi??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam iyi gunler buzdolabi alicaz ama hangi marka model onerirseniz acaba 500lt civarinda bosch taki gibi hydro fresh olursa iyi olur fazla elektirik tuketmiycek vede lowfrost mu iydir yoksa nofrost mu tesekkurler...

• bızde dun aldık bugun getırdıler dolabı 2.335 tl aldım 5 taksıt 470 tl ye

bakalım perfonmansı nasıl olcak
  • parmak izi kalıyor mu?
  • arkadaşlar bu buzdolabının acil arka tarafının fotosu lazım arka tarafı tellimi bunu öğrenmek istiyorum acil yazarsanız sevinirim
  • komkarbey K kullanıcısına yanıt
    merhaba arkadaşım buzdolabının arka tarafı boydan fotosunu yollayabilirmisin arka taraf tellimi değilmi diye birde memnunmusun buzdolabından bende alma arifesindeyim tavsiyene ve arka tarafın durmuna göre alacağım şimdiden teşekkürler
  • dostum evde değilim foto atamıyorum ama arkası boydan boya tel nemli bölgede değilsen rahatlıkla al kullan bir sıkıntı yata şikayetim yok şimdiye kadar.
  • nisanduru N kullanıcısına yanıt
    Ürün aldinizmi acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: cetin.s

Siemens KG58EBI44N 2080,00 tl

Mağazalarımızın olduğu bölgelerde Nakit fiyatı bir çok banka kartına taksit yapabiliyoruz.

+ Kargo ücreti yok.

inox olmayan muadili hangisidir bunun? fiyat verebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: komkarbey

Arkadaşlar merhaba Bosch KGE58BI44N buzdolabını 2000tlye peşin aldım. Lg ile boshc arasında kaldım ama gezip ikisini de gördükten sonra boscha karar verdim. LGde iyiydi enerji tüketimi(400 küsürattı Bosch 196)) ve sebzeliğinin küçük olması haricinde.
    Dolap çok güzel görsel olarak bir kaç arkadaşla gitmiştik hepsi aynı şeyi söyledi.
    Önce sesten bahsedeyim ama ses yok ki :) Abartısız bilgisayarın fanı daha çok ses yapıyor(39db)
    Buzlanmaya gelince 3 gündür kullanıyorum ama ne alt nede üst bölümde hiç buzlanma yok
    Soğutmada da herhangi bi sıkıntı yok
    Çok hafif koku oluyor ama oda eski dolab bozuktu tam soğutmuyordu ondan kalmış olabilir ama kesinlikle sıkıntı yapacak birşey yok
    Alacak arkadaşlar gönül rahatlığı ile alabilir.

Temel Özellikler

CrisperBox, ChillerBox, LED panel elektroniği, çekilebilen cam raf, FlexShelf

Ürün Özellikleri

ENERJİ TÜKETİMİ VE PERFORMANS
    Enerji verimlilik sınıfı: A+++
    Elektrik tüketimi: 196 kWh/yıl
    Toplam brüt hacim: 508 l
    39 dB(A) re 1 pW
    TASARIM
    Kolay temizlenebilir Inox dış yüzey kapılar, Krom/Inox yan paneller
    Dikey kapı kolu, Alüminyum
    Soğutucu bölümünde LED iç aydınlatma
    İç malzemelerde metal uygulamalar
    KONFOR VE GÜVENLİK
    Dijital olarak okunabilir, elektronik ısı ayarı
    Soğutucu ve derin dondurucu bölmeleri için birbirinden ayrılmış sıcaklık ayarı
    Tatil modu
    Super Cooling (Süper Soğutma) fonksiyonu
    Şok Dondurma fonksiyonu
    Dondurucu bölümünde sıcaklık yükselmesi durumunda devreye giren optik ve akustik Aktif uyarı sistemi Hafıza fonksiyonu
    Soğutucu bölümünde otomatik defrost
    SOĞUTUCU BÖLÜMÜ
    Soğutucu bölmesi net hacim: 379 l
    2 yüksekliği ayarlanabilir, toplam 5 emniyetli cam raf
    FlexShelf
    Soğutucu bölümünde otomatik defrost
    1 EasyLift ve 1 Tereyağ veya Peynir gözü olmak üzere toplam 4 kapı rafı
    TAZELİK SİSTEMLERİ
    2 ChillerBox
    Sebze ve meyveler için Nem kontrol mekanizmalı teleskopik 1 CrisperBox
    DERİN DONDURUCU BÖLÜMÜ
    Dondurucu bölmesi net hacim: 120 l
    Dondurma kapasitesi (kg/24 saat): 17 kg
    Elektrik kesintisinde saklama: 40 saat
    LowFrost
    İstenildiği gibi yerleştirilebilen dondurucu bölümü
    BigBox , toplam 2 adet şeffaf dondurucu çekmecesi
    Dondurucu takvimi
    ÖLÇÜLER
    Boyutlar (YxGxD): 191 x 70 x 77 cm (derinlik ölçüsüne kapı kolu dahildir)
    TEKNİK BİLGİLER
    Kapı menteşesi - sağ, Değiştirilebilir
    Yüksekliği ayarlanabilir ön ayaklar, tekerlekli arka ayaklar
    Taşıma kolları
    Defrost suyu çıkış oluğu
    İklim sınıfı: SN-T
    AKSESUARLAR
    2 x Soğutucu paketi, 1 x Yumurtalık
     BOSCH KGE58BI44N(SİEMENS KG58EBI44N) İNCELEMEM

Hocam selamın aleyküm bu dolabı çeyiz alıcam ben yakında düğünüm var nasıl memnunmusunuz performanstan tüketimden ses dayanıklılık kalite nasıl

• Dostum sağolasın evet çok memlunum hiç bir sıkıntı yok. Buzluk kısmını geçen temizledim çok az buz tutmuştu. soğutması iyi sebze ve meyveler 20gün rahat taze kalıyor. Sessizlikde süper..
  • quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

Hayırlı olsun, mükemmel bir seçim yaptığınıza emin olabilirsiniz. Arada anlam veremediğim eleştiriler geliyor ama bende hiçbiri yok. Kendi kategorisinde rakibi bile yok zaten. Dilerim siz de benim gibi büyük memnuniyetle kullanırsınız. Benimki 2,5 senelik çok şükür hiçbir sorunum yok.

Abi yazılarını çok okudum ama yinede senden duyayım aynı dolabı alıcam bende KGE58BI44Nbu modeli kaç yıldır kullanıyorsundur arıza çıkardımı hiç buz tutuyor dedikleri bizim eski dolaplar gibi bir karış buzmu tutuyor dondurucu kısmına yazdan yiyecek koysak kış için sıkıntı olurmu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KSKcarpediem -- 3 Mart 2015; 9:41:36 >
  • Beyler Merhaba,

Bu kulpların yönü değişiyor sanırsam değil mi ?

bir de yazılanlar üzerine fiyatlara baktım ama 2200 cıvarlarında en ucuz.. Düşmez mi bu ? Ya da Profilo da bir muadili var mı acaba bunun?
  • Atl@s kullanıcısına yanıt
    Hocam parmak izi durumu nedir?
  • peki kolay temizlenebilir inox tanımı tam olarak ne demek? bunun bir alt enerji sınıflı olanı 1800 tl ve onda "inox görünümlü" diyor. bu üründen farkı nedir? bunun dışı parlak mı acaba?
  • Bende buzdolabı araştırıyorum öncelikle güle güle kullanın. Ürünü beğendim fakat beyaz olanı var mı acaba varsa modelini yazarsanız sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.