Şimdi Ara

BOSCH KGE58BI44N(SİEMENS KG58EBI44N) İNCELEMEM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
11
Favori
32.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bulunduğum ilde bayiye gittim internette 2000tl peşin verirsen senden alayım yoksa internetten alacam dedim verdi peşin olunca büyükşehir de iseniz birden fazla bayi varsa sizde alırsınız peşin olarak.
    Koku olayı ilk biraz vardı ama şimdi yok hocam eski dolap bozuk olduğu için dolaptakiler bozulmuş olabilir belki onun kokusudur. Bazen hafif yiyecek kokusu alırsınız ama tabi bu kötü bir koku değil karpuz varsa karpuzun kokusu gibi.
    Bu aradan raflar arasında 2-3 derecelik sıcaklık farkı oluşuyor ama soğutmada bir sorun yok alt raflar daha soğuk üste göre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi komkarbey -- 21 Haziran 2014; 15:50:20 >
  • Faydalı incele teşekkürler
  • KGE58BI44N için ben de 2.000 TL peşin fiyatı aldım. Gittiğim bayide LG GR-762GSHW de vardı 2.500 TL'ye, farklı sistemde buzdolapları biliyorum fakat siz olsanız hangisini tercih ederdiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hellguard

KGE58BI44N için ben de 2.000 TL peşin fiyatı aldım. Gittiğim bayide LG GR-762GSHW de vardı 2.500 TL'ye, farklı sistemde buzdolapları biliyorum fakat siz olsanız hangisini tercih ederdiniz?

Ben lgyede baktım bana sebzeliği küçük geldi açıp bakarsanız yarım arkasında bir çıkıntı var sebzeliği küçültmüş ve 450 cıvarı yakıyordu yıllık bunda ise 196 idi hem cebim hem cevre için ben yine bosch alırdım ama karar sizin yinede. Buzlanma işine takmayın bende daha buzlanma olmadı 6 ayda bir gerçi onada kalmıyor dolabı temizlenirken buzlarda temizlenir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi komkarbey -- 21 Haziran 2014; 20:39:17 >
  • komkarbey K kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, satıcılar Lowfrost'a temkinli yaklaşıyor gibi geldi, ama kullananlar memnun sanırım.
  • low frostların bu kadar dez avantajı varken koku olması sıcaklık farkı buzlanma vs. neden low frost tercıh edılıyor bilen varmı?
  • Bende bu günlerde bir buzdolabı almalıyım fakat Low frost düşünemiyorum. Yine de kafam karıştı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: komkarbey

Teşekkür ederim
     BOSCH KGE58BI44N(SİEMENS KG58EBI44N) İNCELEMEM BOSCH KGE58BI44N(SİEMENS KG58EBI44N) İNCELEMEM

Acaba Siemens modeli olan KG58EBI44N serisindede mi aynı motor var acaba ? bilen varmıdır ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Escapetolife -- 30 Haziran 2014; 1:54:39 >

• Birde bu ürünü (KGE58BI44N) yabancı sitelerde göremedim sadece Türkiye için üretilen bir ürün sanırım ?
  • Bu ürün için SIEMENS'mi BOSCH'mu tercih etmek lazım servis açısından ? ürün açısından aynı gibi görünsede rafların kenarlarında hafif farklılıklar görülüyor fotoğraflardan.
  • arkadaslar bu ürünü adanada verimli olur mu,(lowfrost olmasından dolayı)
    ayrıca bu ürünün beyazı var mıydı ?
  • SerdarÇtm S kullanıcısına yanıt
    Servislerinin de aynı olduğunu bilmiyordum bu durumda farketmiyor demekki, servis hizmeti hangi markada iyiyse onu tercih edeyim demiştim, teşekkürler.

Ürünün beyaz olanının üretimi , daha çok inox tercih edildiği için mi durduruldu ?
  • Bu buzdolabı Adana'daki hava şartlarında (Yazın, sıcaklık 30C-45C ve nem doygunluğu %75-%95 arasında değişiyor) sıkıntı yaratır mı acaba?
  • almadan adana servisi arayıp sorabilirsin en iyi onlar bilir ama buzlanma sorunu diğer bölgelere göre fazla olur gibi çünkü nem çok fazla adanada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de 2 aya kadar evleneceğim inşAllah ve bu modelden almayı düşünüyorum. faydalı bi konu olmuş. teşekkürler.
  • Niye LED diye yazmışlar ki LED'in üstüne?
    Bu tür detaylar dikkatimi çekiyor benim, aldırmayın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerdarÇtm

Arkadaşlar merhaba

Siemens KG58EBI44N modelinden 2000 tl ye isteyen arkadaslara yardimci olabilirim

Nofrost model isteyenlere
    KG57NP72NE 2180 Tl

Magazalarimizin oldugu bolgelerde nakit fiyattan bazi banka kartlarina taksit yapiyoruz.
    Kargo ucreti almiyoruz

kargo ücretsizse konyadan alabilirim
  • merhaba bizde bu modeli almak istiyoruz. nasıl memnun musunuz. Tavsiye eder misiniz..
  • dostum çok memlunum bir sıkıntı yok
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.