Şimdi Ara

Boot olmayan Laptop!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Üstadlar laptop açılırken siyah ekranda kalıyor.Boot vs almıyor öylece kala kalıyor.Donma vs değil işlem yaptığını gösteren kısa çizgi yanıp sönüyor ama sonuçsuz.Cihaz normal çalışırken birden bu hale geldi anlam veremedim nedir bunun derdi bi çözemedim acil yardımlarınızı bekliyorum.

• biosa girebiliyormusun, giriliyorsa bak bakalım hdd görünüyor mu ?
  • baktım üstad görünüyor.Hatta boot seçeneklerinde falan da yer alıyor.
  • hdd sistem dosyaları gitmiş olabilir. komut satırına dir yazınca komut calışıyor mu?
  • komut satırı açılmıyo bile üstadım öylece yanıp sönen bi çizi var :(
  • işte o DOS ta komut satırı demek. neyse o zaman bir windows cd si ile makineyi boot edip yeniden kurulum yapacakmışsınız gibi görünüyor.
  • onuda denedim ön yükleme için bir tuşa bazın yazdığı yerde tuşa basıyorum ama nafile orda da kalıyor
  • owww sorun büyüdü gibi. elinde hiren yada cd den çalışan bir işletim sistemi cd si mevcut mu?
  • Maalesef yok üstad dün çıldırttı beni ya çözümsüz kalakaldım
  • orjinal Win 7 cd si mevcut onla deniyorum ama banamısın demiyo
  • çözümsüz olur mu ya, çözeriz rahat ol.
    internetten hiren 10.xx sürümünü indir. daha yeni sürüm indirme kullandıracağım özellik yeni sürümlerde yok.
  • bunu indirip napıcaz üstadım,bu arada çok sağol yoruyorum seni
  • içerisinde image varmı cihazın, marka model nedir?
  • kendi içerisinde cd den çalışan bir xp mevcut. mesela cd den pc yi boot ettiğinde o xp açılırsa bir nevi diyebiliriz ki hdd dışında ki pc de windows çalıştıracak ciddi bir problem yok. xp açılıncada bir bakarsın hdd görünüyor mu. görünüyorsa sağ tıklar denetimlerini bakımını yapabilirsin mesela.
  • Lg r 510 laptop

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iso dosyası var bunu cd ye yazdirip boot edicem sanirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynen öyle.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.