Şimdi Ara

Bonusun Müşteri Bazında Kampanyaları (SSS) (974. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.244
Cevap
718
Favori
1.966.271
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
80 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 972973974975976
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Özgür54

A101 de pos cihazlarında market-elektronik olarak 2 seçenek çıkıyor sizin alışverişi elektronik kısmından geçmişler.

Nasıl düzelteceğim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hector81 kullanıcısına yanıt
    Kişiye özel

• bradenburg B kullanıcısına yanıt
    Alışverişin geçersiz tekrar 50 tl harcama yapacan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eneshatipoglu E kullanıcısına yanıt
    :) hocam siz burayı yeni mi takip ediyorsunuz. Cardfinansta kart aidatı olmasa bile kartı kapatın diye blöf yapıp puan yükledikleri oluyor :)

Garanti Bankasını arıyorsunuz kredi kartımı iptal etmek istiyorum diyorsunuz. Sebep soruyorlar 15 yıldır kullanıyorum benden kart aidatı kesilmiş başka bankadan kart alacağım onlar aidat istemiyor diyorsunuz. kart aidatı nedeniyle müşteri kaybetmek istemeyiz diyerek size ya direk iade ediyorlar, ya bonus olarak iade ediyorlar, ya da sözünüze bonus olarak iade ediyorlar. Israrla ben para falan ödemek istemiyorum direk iptal edin ben kartı kullanmaya devam edeyim diyorsunuz
  • garanti bankasıyla ilgili olarak hesap hareketlerimde yasadışı yapılan bir olayla ilgili sorun yaşıyorum...

08.08.2018 tarih saat 21:17 de 1 dk içinde toplu taşıma adı altında 8 kere 2.5 tl çekim yapılmış... durumla ilgili detaylı bir yazı yazıp itiraz dilekçesini doldurup garanti bankasına harcama itirazında bulundum...

banka gerekli incelemeyi yapmış ve:
    TOPLU TASIMA GECIS U 01.08.2017 3.50 TL
    TOPLU TASIMA GECIS U 01.08.2017 2.50 TL
    TOPLU TASIMA GECIS U 15.08.2017 2.50 TL
    TOPLU TASIMA GECIS U 03.08.2018 2.75 TL
    TOPLU TASIMA GECIS U 04.08.2018 2.75 TL

yukarıdaki harcamalarda bir sıkıntı yok deyip itirazımı red etmiş... ben diyorumki 08.08.2018 tarih saat 21:17 de 1 dk içinde 8 harcama yapılmış diyorum adamlar 2017 yılında benim yaptığım harcamaları yazıp sıkıntı yok diyorlar...adamlar resmen benlen dalga geçiyorlar...

tekrar bir dilekçe doldurup ilkokul çocuguna anlatır gibi dilekçe yazıp yolladım..tekrar aynı şekilde cevap verirlerse bddk ya yazacam...

benim anlamadığım 1 dk içinde 8 kere toplu taşıma ücret fiziki olarak nasıl gerçekleşmiş...ben banka kartı ile ödeme yaptığımda sistemin bekletme ve onay verme süresi ortalama 7-8 saniye sürüyor...ard arda nasıl 1 dk içinde 8 kere okutmuşlar anlamadım..
    kartım ile yaptığım bütün harcamaların dekont göster dediğimde dekont gösterirken bu 8 harcamanın dekontu gösterilemiyor...
    yakın temassız kullanan arkadaşlar hesaplarınızı kontrol edin sizdende bilginiz dışında böyle çekim gerçekleşmiş olabilir....

garanti bankasına olan güvenim yerle bir oldu... tek tesellim hesabımdan toplamda 20 tl çekim yapılmış olması... garantinin bu gayri ciddi tavrını anlamak mümkün değil...

• Bonus Flaş uygulamasında "Bana Özel" sekmesindeki "Ayrıcalıklı Teklifler" bölümü bugün gitmiş.

Bu zamana kadar aylık şu kadar harcamaya bu kadar bonus diye ayrıcalıklı teklifler olurdu bu bölümde. Kartımı düzenli olarak da kullanıyorum, bonusları takip ediyorum. Hemen hemen her ay 20-30TL bonus kampanyasından yararlanıyorum.

Aynı durumu yaşayan var mı?

Garanti kartını biraz kenarda tutmak gerekecek sanırım akıllanmaları için.

Yıllık kart aidatı için yazan arkadaşlar olmuş. Detaylı anlatayım;

Kartınızda düzenli harcamanız varsa, ödemeleriniz düzenliyse yani bankanın kaçırmak istemediği müşteri grubunda iseniz 1 yıl kapatmamak şartı ile iadesini yapıyorlar. Ertesi sene aynı ay tekrar ekstreye yansıtıyorlar, önceki taahhütünüzdeki süre dolunca tekrar arayıp aynı şekilde iadesini istiyorsunuz. Eğer süre dolmadan iadesini isterseniz vermiyorlar. Hatta kartı kapatmakla tehdit ederseniz geçen sene iade edilen kart ücreti de yansıtılır diyorlar haklı olarak. O 1 yıl dolacak öyle arayacaksınız ve iadesini alacaksınız. 6 yıldır bu şekilde her sene iadesini alıyorum.

Tüm bunlarla uğraşmak istemiyorum derseniz tüm bankalar aidat ücreti olmayan kredi kartı bulundurmak zorunda. Garanti Bankasında Flexi kart var. Yıllık aidatı yok. Tabi buna göre daha az bonus veriyor ve daha az kampanyaya dahil oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fractal design -- 1 Eylül 2018; 12:56:28 >

• Bende ayrıcalıklı teklif hala duruyor hocam.

Geçen ay bana ayrıcalıklı teklif "bana Özel" olarak

300-25

570-30

Bonus teklifi geldi. 5 Eylül'de yatacak bakalım.

• Maestro26 kullanıcısına yanıt
    Demek ki "bana özel" bu tavır.

Silip tekrar yükledim ve değişen bir şey yok. Hala görünmüyor ayrıcalıklı teklif bölümü.

Demek ki garanti kartımız biraz kenarda duracak ve tekrar kullanılması için hatırlatma kampanyası beklenecek.

Bilgi için teşekkürler.
  • karamitat kullanıcısına yanıt
    Ya bu dediklerini biliyordum ama aidstın gelmesini bekledim. Eskiden beri sürekli ödüyorduk sonra bu yöntemleri öğrenince deneyim dedim şansımı. Kart annemin üstüne eski zamanda bir kere annem aramış bu kadar aidst olur mu diye silin felan demiş ama telefondaki mh katiyen olmaz gibisinden bir şeyler söylemiş ama gene böyle derlerse ben alıp konuşacağım telefonla olmadı zaten kasımda taksitler bitecek o zaman gider kapatırım kartı

başka banka kredi kartını, borcu varken kapatmıştım. sonra gidip şubeden, ekstre çıktıkça ödeyip bitirdim borcu. bir sorun. borç bitene kadar açık tutmanız gerekmeyebilir.

• Arkadaşlar böyle mesaj alan oldumu? Bugün geldi ama garanti cep ve flash uygulamasına giriyorum gözükmüyor ? Böyle birşey olabilir birşey almadım etmedim

Bonusun Müşteri Bazında Kampanyaları (SSS)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackMon -- 1 Eylül 2018; 21:7:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıkıntı yok beklerim ama bu aidat olayını halletmem lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: eneshatipoglu

Sıkıntı yok beklerim ama bu aidat olayını halletmem lazım
    yanlış alıntı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soltaire -- 3 Eylül 2018; 14:19:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackMon

Arkadaşlar böyle mesaj alan oldumu? Bugün geldi ama garanti cep ve flash uygulamasına giriyorum gözükmüyor ? Böyle birşey olabilir birşey almadım etmedim

aynı mesaj bana da geldi, kartınızda "son kullanım tarihi 10.09.2018 olan 70tl bonus bulunmaktadır." diye, kartta öyle bir bonus yok, garantide de bir karışıklık var galiba.

• soltaire S kullanıcısına yanıt
    evet hocam öyle bir bonus yok int subeden mobilden baktım
  • Arkadaşlar bonus kartımda bonus var. N11 den telefon alacağım garanti pay den girince bonusu kullanabiliyor muyuz

sanırım daha önce kullanmıştım ben, ancak ödeme sayfasından önce uygulamaya şifrenizle giriş yapın. eğer siteden yönlendirme yaparak uygulamaya geçerseniz şifreyi girince doğrudan siparişi onaylıyordu, puan kullanımı için buna dikkat edin, girişi önce yapınca puan, taksit vb görüyor
  • scorpion20 kullanıcısına yanıt
    Aynen oluyormuş yaptım teşekkür ederim. Bonusu garantipay sayfasında kullabildim

• 10 yıldır kullandığım karta bana özel kampanya tanımlamayan garanti kartı iki ay kullanmayınca 250 TL harcamaya 50 bonus kampanyası tanımlamış bana özel. Sen bilirsin garanti aidat ayı gelene kadar böyle takılırız sonra bb

10 yıllık müşterisini sallamayıp hiç kullanmaya kampanya yapmaya devam edin siz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FA7DB07DC -- 7 Eylül 2018; 2:17:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normal bonus kartını kapattıracak olanlara bir bilgi vereyim.
    Geçen sene kart aidatını aldıktan sonra bu durumu şikayet ettim müşteri temsilcisine şöyle bir söylemi oldu son 6 ay ekstrenizde bir harcama olmazsa kart aidatını hiçbir banka yansıtamaz. Bende bu söylemden sonra aidatsız flexi karta başvurdum otomatikman limitler ortak oldu. 6. ay sonunda normal bonusla alışverişi kestim. 12. ay dolduğunda aradım sorunsuzca normal kartı kapattırdım aidatlı kartdan kurtulmak isteyenlere bilgi olsun. Aidatsız kartta sorunsuzca işimi görüyor her sene uğraşma derdinden kurtuldum en azından.
  • 
Sayfa: önceki 972973974975976
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.