Şimdi Ara

Bonusun Müşteri Bazında Kampanyaları (SSS) (975. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: deepway Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
22.237
Cevap
718
Favori
1.965.329
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
80 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 973974975976977
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ağustos ayı için iki tane hedef kampanyası gelmişti bonus flaşa, bir tanesi 1450 TL harcamaya 45 Tl bonus diğeri 950 Tl harcamaya 35 Tl bonus şeklindeydi, ancak puanlar 5 eylülde yatması gerekirken yatmadı. Sanal kart ile yaptığım harcamayı göstermiyor bonusflaş kampanya takibinde, kayıt oluşturdum dün ancak henüz bir işlem olmadı. Geçen ay toplam harcamam 1650 tl civarı, yani iki kampanya içinde hedefi tutturdum.

Daha önce başına böyle bir iş gelen var mı ? Şikayet var' dan devam etmelimiyim beklemeli miyim ?
  • egemans06 E kullanıcısına yanıt
    Açıklamada sanal kart geçersiz yazıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FA7DB07DC

10 yıldır kullandığım karta bana özel kampanya tanımlamayan garanti kartı iki ay kullanmayınca 250 TL harcamaya 50 bonus kampanyası tanımlamış bana özel. Sen bilirsin garanti aidat ayı gelene kadar böyle takılırız sonra bb

10 yıllık müşterisini sallamayıp hiç kullanmaya kampanya yapmaya devam edin siz.
    ben bonus kartı yeni aldım sayılır.geçen hafta çarşamba 100/100 geldi sizde yokmuydu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akhenatonnn kullanıcısına yanıt
    Yoktu. Çarşamba kampanyalarının en kötüleri geldi. Bugüne kadar bana özel kampanya tanımlamadılar hiç.

• başka bankaya geçin.bende vadeli hesabımı garantiden taşıdım yıllardır soyulmuşuz.artık heryerde yeni müşteri avantajlı

• Millete düşük hedefler geliyormuş ne güzel. Bana gelen 4750/70. Bugün tek seferde çekerim onu da.

İşyerindeki harcamalarda da kullandığımdan çıtayı yüksek tutuyorlar bende.
  • Akhenatonnn kullanıcısına yanıt
    Geçtim zaten. Kart aidatı karşılığı 1 sene kapatmama sözü vermiştim ondan dolayı kart açık. yıl dolunca kapatacağım.

• bonustan okul hediyesi kampanyasında trendyol sayılmadı. fairy aldığım için mi acaba?
  • kurbagaspor K kullanıcısına yanıt
    trendyol bonus üyesi değil artık

• Karttaki harcamaya göre hedef veriyor, hatta tahminlerime göre son 3 aydaki kullanımlar gibi bir hesaplama yöntemi var.
    Bonus değil ama paracardla birkaç ay denemiştim. son ay hiç harcama yapmadım, önceki aya göre hedef verdi. 2 ay kullanmadım, hedef azaldı. Sanırım 3 ay hiç kullanılmadığında 75-10,100-20 gibi hedeflerle başlıyor. Deneyimleyenler varsa örnek tutar kullanımları ve hedeflerini yazarlarsa daha iyi olur.
    Yani benim anladığım Garanti 3 aylık harcama dikkate alınıp kişiye özel hedef kampanyası belirliyor.
  • scorpion20 kullanıcısına yanıt
    Dediğin gibi olması muhtemel. Harcama hedefini tutturdukça da limit yükseliyor.

Haziran 3800
    Temmuz 2100
    Ağustos 1400 dönmüş kartta bu ortalamaya göre 4750 harcama hedefi biraz çok aslında.

Yılbaşından sonra sırasıyla 3.000TL sonra 6.000TL sonra Haziran için 15.500TL harcama limiti vermişti çüş dedim en son. Tabi kartta dönen para miktarı da yükselince hedefi yükseltiyorlar. Şimdi baktınca mayıs ayında 13bin dönmüş kartta. Hazirana 15.500 vermeleri normal dedim şimdi.

Ben işyeri ödemelerini, araçların trafik sigortası, kaskosu, bakımları vs karttan yapıp parayı karta yatırıyorum. Bu döngüden puan kampanyalarını değerlendiriyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FA7DB07DC

Açıklamada sanal kart geçersiz yazıyor.
    Benim kampanyanın şartlarında öyle bir ibare yok hocam, hatta "Birden fazla kartınızla alışveriş yapmanız durumunda kazandığınız bonus hedefe ulaştığınız en son alışveriş yapılan kullanılabilir ve açık statüdeki karta yüklenecektir." yazıyor.
  • Kişiye özel mesala 50/10 ya da 70/20 gibi kampanya gelen yok mu?

• 1 yıldır aktif şekilde kullandığın bonus kart var bende de. Geçen ay 50’ye 10 market alışverişi bonusu veriyordu, 20 tl bonus aldım. Bu ay 75’e 20 olmuş market alışverişi bonusu toplamda 40 lira bonus veriyor, 150’ye 40 ilaç gibi geliyor vallahi bana özele gireyim bakıyım dedim orada da 415 harcamaya 30 bonus veriyor. Aysonunu karlı kapatacağız Bonuş flash uygulamasından kontrol edin arkadaşlar bana özel kısmını.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahim0674 -- 12 Eylül 2018; 17:51:23 >
  • FLO dan işlem yaptım okul kampanyasına dahil olmadı mesaj gelmedi
    Bana özel vs lerde son zamanlarda özellikle gold karttan sonra tırt olmaya başladı
    Ayağını denk al garanti

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: B_O_S_S

Kişiye özel mesala 50/10 ya da 70/20 gibi kampanya gelen yok mu?
    1640/40 var bende

• quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim0674

1 yıldır aktif şekilde kullandığın bonus kart var bende de. Geçen ay 50’ye 10 market alışverişi bonusu veriyordu, 20 tl bonus aldım. Bu ay 75’e 20 olmuş market alışverişi bonusu toplamda 40 lira bonus veriyor, 150’ye 40 ilaç gibi geliyor vallahi bana özele gireyim bakıyım dedim orada da 415 harcamaya 30 bonus veriyor. Aysonunu karlı kapatacağız Bonuş flash uygulamasından kontrol edin arkadaşlar bana özel kısmını.
    Bize niye 3ün 1ini veriyor bu ponus

• quote:

Orijinalden alıntı: DiagraM

FLO dan işlem yaptım okul kampanyasına dahil olmadı mesaj gelmedi
    Bana özel vs lerde son zamanlarda özellikle gold karttan sonra tırt olmaya başladı
    Ayağını denk al garanti
    flo market ya da kırtasiye değil........ normaldir.
  • ilonsahiden kullanıcısına yanıt
    Giyim/aksesuar geçiyor dönem içi hareketlerde.
    Kampanyada giyim eğitim kırtasiye demiş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DiagraM

Giyim/aksesuar geçiyor dönem içi hareketlerde.
    Kampanyada giyim eğitim kırtasiye demiş
    Ben nike dan aldım kabu etti çünkü giyim ayakkabı satışı yapıyor , flo da aksesuar vardır belki ama giyim satışı yok.
  • 
Sayfa: önceki 973974975976977
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.