Şimdi Ara

Bonusun Müşteri Bazında Kampanyaları (SSS) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.218
Cevap
718
Favori
1.963.714
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
80 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fenerbahce bonus kullanmadıgım kartım desem yeridir çok nadir kullanırım traftar card özelliğinden almıştım banada bu gün 100 tl harca 10 tl bonus dedi, Hedef yazdık yolladık yarın bonusu kullanacagım alısverişlerde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilen Biri

20TL BONUS'LA KEYiFLi BAYRAMLAR! 1-11AGUSTOS ARASI MONEY VISA iLE iSTEDiGiNiZ YERDE TOPLAM 500TL HARCAYIN, KAZANIN! KEYIF YAZIN 3340A GONDERiN! money.com.tr/kyf

kişiye özel limit belirtilen kampanyalarda karta özel limit tanımlandığı için bonus yüklenmiyormuş sanırım. daha önce bir arkadaş söylemişti.
  • Bonusu kapattım aidatlarımıda aldım :)
    Dünya ne rahat...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ju3x

Bonusu kapattım aidatlarımıda aldım :)
    Dünya ne rahat...

En güzelini yapmışsınız. Her ay 5-10 lira kazanmak için millete bir dünya para harcatıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaptan4423 kullanıcısına yanıt
    Ya onu geç ben aidatı istedim diye.
    Bana bi mail atmışlar tehdit vari alamazsınız falan.
    Hukuksal mücadele kaybedersiniz, ekstreleri alamazsın parayla tanesi 5 liradan verceklermiş.(Dilekçe yazdım aldım.)
    Söke söke aldım.
    Daha yolundan geçmem.Enparacıyım ben artık :)
    Müşteri hizmetleri inanılmaz anında cevap.Ve hiç bekleme yok anında çözüm.
    Değerli olduğunuz hissettiriyorlar.TLF diğer tarafı bile güleryüz gerçekten güleryüz.
  • Bayram harcama kampanyası SMS bana da geldi. 20 TL bonus için 825 TL harcama istiyor.
    Oran düşük , başka avantajla birleşmezse sırf 20 TL için bu harcamayı yapmayı düşünmüyorum.
  • 650 harcamalıymışım 10 tl bonus verecekmiş :) dedim sms ücreti olan 0.65 kuruşuda verin bari dedim :))
  • bana gelen mesaj da 100 TL ve üzeri harcamaya 15 TL bonus verecekmiş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: unemployed.

bana gelen mesaj da 100 TL ve üzeri harcamaya 15 TL bonus verecekmiş...

mesaj metnini paylaşabilirmisiniz, linki ile beraber
  • 1900 e 40 tl 1 ay surem var

• 15TL BAYRAM BONUSU! BAYRAM ALISVERiSLERiNi 1-11 AGUSTOSTA BONUS'LA YAP,TOPLAM 100TL VE UZERi HARCAMAYA 15TL BONUS KAZAN! HEDEF YAZ 3340A YOLLA bonus.com.tr/h
  • quote:

15TL BAYRAM BONUSU! BAYRAM ALISVERiSLERiNi 1-11 AGUSTOSTA BONUS'LA YAP,TOPLAM 100TL VE UZERi HARCAMAYA 15TL BONUS KAZAN! HEDEF YAZ 3340A YOLLA bonus.com.tr/h

Bana da benzeri geldi 375 harca 10 TL bonus kazan diye geçen ayın 24 ünden beri bonusu kullanmıyorum yakın zamanda iptal ettireceğim kullanmadığım için mi gönderilmiş acaba?Normalde 1700-1800 den aşağı düşmezdi harcamalar ek karttan kart ücreti kesilince iptal çin aradım iptal edemiyoruz dedi bende kartı iptal ettiriyorum dedim ek kart iptal oldu.Kapmanyadan kazandığım bonus yüklenince kullanıp asıl kartıda kullanmamak üzere iptal edeceğim parafı kullanıyorum artık.Anlamadığım nokta ödemelerimi kart esktresinin tamamını olmak üzere son ödeme tarihinden 1 hafta önce öderim hiçbir kart borcu gecikmeye girmemiştir bırakın gecikme faizi bile binmemiştir ve her ay 1700 den düşmez ama ek kart ücretine tenezzül ediyorlar.Bu ay 900 TL de kaldı alışverişi bırakana kadar bunların içinde taksitlerde var tabi.Şu 50 TL bonus yükensede kartı iptal ettirsem.

• Bana mesaj gelmedi ancak ben "keyif" yazıp gönderdim.
    "Katılım talebiniz alındı, hedefinizi gerçekleştirmeniz halinde.. bıdıbıdıbdıdıd " diye mesaj geldi..
  • quote:

15TL BAYRAM BONUSU! BAYRAM ALISVERiSLERiNi 1-11 AGUSTOSTA BONUS'LA YAP,TOPLAM 100TL VE UZERi HARCAMAYA 15TL BONUS KAZAN! HEDEF YAZ 3340A YOLLA bonus.com.tr/h

beni kabul etmedi

kampanya kriterlerine göre başvurunuz maalesef kabul edilmemiştir!
  • HEDEF Kabul edilmedi.

KEYIF Kabul edildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erenun -- 2 Ağustos 2013; 15:20:09 >
  • teb bonus var göndersek mi acaba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: omentum

teb bonus var göndersek mi acaba

katılım talebiniz alındı hedefinizi gerçekleştirmeniz halinde yuklenecek bonusu 15-22a gustos arasi kullanabilirsiniz. kullanilmayan bonus geri alınır.
    teb bonus ok ama ben hedefi bilmiyom ??yani bana kişiye özel mesajdan gelmediydi.

• 20TL BONUS iLE KEYiFLi BAYRAMLAR! 2-25 AGUSTOS ARASI BONUS'LA TOPLAM 300TL VE UZERi GiYiM HARCAMASI YAPIN,KAZANIN! GIYIM YAZIN 3340A GONDERiN! bonus.com.tr/gy1

• Kampanya şartlarında yok ama online harcamalar geçerlimi?
    Opet online yakıt almayı düşünüyorum.

• Yeni kampanya neden olmadı bu ay
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.