Şimdi Ara

Bonusun Müşteri Bazında Kampanyaları (SSS) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.244
Cevap
718
Favori
1.966.035
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
80 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aldığım bir duyuma göre 2x75 TL'lik alışverişe 15 TL bonus veren kişiye özel kampanya varmış. Ancak detaya ulaşamadım. Mesaj gelen arkadaş paylaşırsa memnun oluruz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim flexi karta 850 tl alışverişe 20 tl bonus diye mesaj geldi ama karta özel limit tanımlı olduğu için paylaşmadım. daha önce konuşulduğu gibi karta özel şu kadar harcama yapın şeklindeki smsler'e , mesaj gelmeyenler kampanya katılım sağlasalar bile bonus yatmıyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eranyumm -- 16 Ağustos 2013; 23:25:37 >
  • Kişiye özel kampanya varmış birisi söyledi.

OZEL yazıp 3340 a gönderin.

kampanya detaylarına ulaşmaya çalışıyorum.
  • Bana mesaj gelmedi; ama birkaç tane buldum.

BAŞLICA KAMPANYALAR:

1)
    Kampanya detayları:
    Kampanyaya sadece SMS ile bilgilendirilen müşterilerimiz dahildir.
    13-25 Ağustos arasında Bonus Card'larınızla farklı günlerde, 2 kere 50TL ve üzeri alışveriş veya nakit avans işlemi yapmanız halinde 10TL ekstra bonus kazanacaksınız.
    Alışverişler, istenilen yerde yapılabilir.
    Kampanyaya katılmak için bankamızda kayıtlı olan cep telefonunuzdan harcama yapmadan önce UYGUN yazıp 3340'a göndermeniz gerekmektedir. Kartın son 6 hanesinin yazılmasına gerek bulunmamaktadır.
    Bankamızda kayıtlı olmayan cep telefonlarından gönderilen katılım başvuruları dikkate alınmayacaktır.
    Kazanılacak bonus 5-12 Eylül 2013 tarihleri arasında kullanılabilecektir. Kullanılmayan bonus geri alınacaktır.
    Kazanılacak bonusun kartınıza yüklenebilmesi için yükleme tarihinde kart statünüzün kullanılabilir ve açık olması gerekmektedir
    Kampanya müşteri bazında olup her müşteri kampanyadan sadece 1 kere yararlanabilir.
    Taksitli alışverişlerde, toplam tutar dikkate alınacak olup iade ve iptal işlemler dikkate alınacaktır.
    Kampanyaya sadece Garanti Bankası Bonus Card ve Money Visa'lar dahildir.
    Paracard, Flexi, Altın Bonus, diğer banka Bonusları, ticari kartlar, Miles&Smiles Kredi Kartı ve American Express kartlar kampanyaya dahil değildir.
    3340’a gönderilecek her SMS, operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. (KDV ve ÖİV dahil; Turkcell 0,65 TL, Vodafone 0,40 TL ve Avea 0,50 TL)
    Garanti Bankası istediği zaman bu kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.

2)
    Kampanya detayları:
    Kampanyadan sadece SMS ile bilgilendirilen müşterilerimiz yararlanabilir.
    02 – 31 Ağustos tarihleri arasında Bonus ile SMS metninde belirtilen tutarda alışveriş yapmanız durumunda SMS metninde belirtilen tutarda bonus kazanacaksınız.
    Kampanyaya katılmak için 31 Ağustos 23:59'a kadar Garanti Bankası sisteminde kayıtlı bulunan ve kampanya SMS'inin gönderildiği cep telefonundan "KZN" yazarak 3340'a SMS gönderilmesi gerekmektedir.
    Bonus Flexi ile katılım sağlamak için "EVET KZN" yazarak kartın son 6 hanesinin 3340'a gönderilmesi gerekmektedir.
    Garanti Bankası sisteminde kayıtlı olmayan ve kampanya SMS'inin gönderildiği numara dışında bir numaradan gönderilen katılım başvuruları dikkate alınmayacaktır.
    Birden fazla Bonus kartınızla alışveriş yapmanız durumunda kazandığınız bonus, hedefe ulaştığınız en son alışveriş yapılan kullanılabilir ve açık statüdeki Bonus karta yüklenecektir.
    Harcama hedefinizi gerçekleştirmeniz durumunda kazanılacak bonus'lar 5 - 12 Eylül 2013 tarihleri arasında kullanılabilecektir. 12 Eylül 2013 23:59'a kadar kadar kullanılmayan bonus geri alınacaktır.
    Kampanyaya Bonus Card'ınız ile yapacağınız peşin ve taksitli alışverişler, nakit avans işlemleri dahil olup, bonus kullanımları dahil değildir.
    Taksitli işlemlerde alışverişin yapıldığı tarihteki toplam tutar dikkate alınacaktır.
    İade edilen alışverişler harcama hedefine dahil edilmeyecektir.
    Altın Bonus ve Sanal kartlar ile yapılan alışverişler harcama hedefine dahil değildir.
    Yüklenecek bonus ektsrenizde "KZN KAMP. BONUS AGUS." açıklamasıyla yer alacaktır.
    Her müşteri kampanyadan en fazla bir kere yararlanabilir.
    Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,50 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,40 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.

3)
    13-25 Ağustos arasında Bonus Card'larınızla farklı günlerde, 2 kere 50TL ve üzeri alışveriş veya nakit avans işlemi yapmanız halinde 15TL ekstra bonus kazanacaksınız.
    Kampanyaya katılmak için bankamızda kayıtlı olan cep telefonunuzdan harcama yapmadan önce KAÇMAZ yazıp 3340'a göndermeniz gerekmektedir. Kartın son 6 hanesinin yazılmasına gerek bulunmamaktadır.
    Bankamızda kayıtlı olmayan cep telefonlarından gönderilen katılım başvuruları dikkate alınmayacaktır.
    Kazanılacak bonus 5-12 Eylül 2013 tarihleri arasında kullanılabilecektir. Kullanılmayan bonus geri alınacaktır.
    Kazanılacak bonusun kartınıza yüklenebilmesi için yükleme tarihinde kart statünüzün kullanılabilir ve açık olması gerekmektedir
    Kampanya müşteri bazında olup her müşteri kampanyadan sadece 1 kere yararlanabilir.
    Taksitli alışverişlerde, toplam tutar dikkate alınacak olup iade ve iptal işlemler dikkate alınacaktır.
    Paracard, Flexi, Altın Bonus, diğer banka Bonusları, ticari kartlar, Miles&Smiles Kredi Kartı ve American Express kartlar kampanyaya dahil değildir.
    3340’a gönderilecek her SMS, operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. (KDV ve ÖİV dahil; Turkcell 0,65 TL, Vodafone 0,40 TL ve Avea 0,50 TL)

4)
    13-25 Ağustos arasında Bonus Card'larınızla farklı günlerde, 2 kere 75TL ve üzeri alışveriş veya nakit avans işlemi yapmanız halinde 15 TL ekstra bonus kazanacaksınız.
    Kampanyaya katılmak için bankamızda kayıtlı olan cep telefonunuzdan harcama yapmadan önce KEZ yazıp 3340'a göndermeniz gerekmektedir. Kartın son 6 hanesinin yazılmasına gerek bulunmamaktadır.
    3340'a gönderilecek her SMS, operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. (KDV ve ÖİV dahil; Turkcell 0,65 TL, Vodafone 0,40 TL ve Avea 0,50 TL)

5)
    13-25 Ağustos arasında Flexi ile farklı günlerde, 2 kere 75TL ve üzeri alışveriş veya nakit avans işlemi yapmanız halinde 20TL ekstra bonus kazanacaksınız.
    Kampanyaya katılmak için bankamızda kayıtlı olan cep telefonunuzdan harcama yapmadan önce "KERE" yazıp kartınızın son 6 hanesi ile birlikte 3340'a göndermeniz gerekmektedir.
    Kampanyaya sadece Flexi asıl ve ek kartlar dahildir.
    Paracard, Bonus, Altın Bonus, diğer banka Bonusları, ticari kartlar, Miles&Smiles Kredi Kartı ve American Express kartlar kampanyaya dahil değildir.
    3340'a gönderilecek her SMS, operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. (KDV ve ÖİV dahil; Turkcell 0,65 TL, Vodafone 0,40 TL ve Avea 0,50 TL)

6)
    Kampanya detayları:
    Kampanyadan sadece SMS ile bilgilendirilen müşterilerimiz yararlanabilir.
    01 - 31 Ağustos tarihleri arasında Bonus ile SMS metninde belirtilen tutarda alışveriş yapmanız veya Nakit Avans çekmeniz durumunda SMS metninde belirtilen tutarda bonus kazanacaksınız.
    Kampanyaya katılmak için 31 Ağustos 23:59'a kadar Garanti Bankası sisteminde kayıtlı bulunan ve kampanya SMS'inin gönderildiği cep telefonundan "YESIL" yazarak 3340'a SMS gönderilmesi gerekmektedir.
    Garanti Bankası sisteminde kayıtlı olmayan ve kampanya SMS'inin gönderildiği numara dışında bir numaradan gönderilen katılım başvuruları dikkate alınmayacaktır.
    Birden fazla Bonus kartınızla alışveriş yapmanız durumunda kazandığınız bonus, hedefe ulaştığınız en son alışveriş yapılan kullanılabilir ve açık statüdeki Bonus karta yüklenecektir.
    Harcama hedefinizi gerçekleştirmeniz durumunda kazanılacak Bonus'lar 5 - 12 Eylül 2013 tarihleri arasında kullanılabilecektir. 12 Eylül 2013 23:59'a kadar kadar kullanılmayan bonus geri alınacaktır.
    Kampanyaya Bonus Card'ınız ile yapacağınız peşin, taksitli alışverişler ve nakit avans işlemleri dahil olup, bonus kullanımları dahil değildir.
    Taksitli işlemlerde alışverişin yapıldığı tarihteki toplam tutar dikkate alınacaktır.
    İade edilen alışverişler harcama hedefine dahil edilmeyecektir.
    Altın Bonus ile yapılan alışverişler harcama hedefine dahildir ve Sanal kartlar, Bonus Flexi ve Bonus Genç ile yapılan alışverişler harcama hedefine dahil değildir.
    Yüklenecek bonus ektsrenizde BOL BONUSLU Ağustos KAMP açıklamasıyla yer alacaktır.
    Her müşteri kampanyadan en fazla bir kere yararlanabilir.
    Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,50 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,40 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.

7)

17 - 20 Ağustos tarihlerinde Bonus Card'larınızla toplam SMS ile bildirilen tutar ve üzeri harcama yapmanız durumunda SMS ile bildirilen tutarda bonus kazanacaksınız.
    Kampanyada üye işyeri zorunluluğu bulunmamaktadır.
    Kampanyaya katılmak için bankamızda kayıtlı olan cep telefonunuzdan "SANS" yazıp 3340'a göndermeniz gerekmektedir. Kartın son 6 hanesinin yazılmasına gerek bulunmamaktadır.
    Kazanılacak bonus 24-31 Ağustos 2013 tarihleri arasında kullanılabilecektir. Kullanılmayan bonus geri alınacaktır.
    Kampanyaya sadece Garanti Bankası Bonus kartlar dahildir.
    Paracard, Altın Bonus, diğer banka Bonusları, ticari kartlar ve American Express kartlar kampanyaya dahil değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilen Biri -- 17 Ağustos 2013; 21:14:48 >

• Bilen Biri kullanıcısına yanıt
    mesaj attım katılım alındı ve sizin acıklama yazdı;) bu bonusları verecegini sanmıyorum , bir kez boyle katılımda vermemişti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deaght -- 17 Ağustos 2013; 0:38:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deaght

mesaj attım katılım alındı ve sizin acıklama yazdı;) bu bonusları verecegini sanmıyorum , bir kez boyle katılımda vermemişti

Ben Haziranda bana gelmeyen mesajın Bonusunu da almıştm. Bu sefer durum ne olur, bilmiyorum.

• bana 1150 harca 30 tl bonus diye geldi . işte linki http://www.bonus.com.tr/b/

sağlıcakla kalın
  • Bilen Biri kullanıcısına yanıt
    adamın dibisin dibi,senin sayende 60 tl cepte. teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rasmoon

adamın dibisin dibi,senin sayende 60 tl cepte. teşekkürler.

ben kart durumu nedeniyle katılamıyorum yukardaki kampanyalara. size yatarsa , burdan bildirirseniz memnun olurum
  • quote:

Orijinalden alıntı: turgay0651

Bonus unuttu bizleri bu ay

+1
  • baba büyüksün tşk.......
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilen Biri

teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turgay0651 -- 18 Ağustos 2013; 19:59:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diricans_RM

Kişiye özel kampanya varmış birisi söyledi.

Bu cevap geldi.

GARANTI: TALEBiNiZ ALINMISTIR,SiZE BELiRTiLEN KAMPANYA TARiHiNE KADAR YILLIK UYELiK UCRETiNiZiN YANSIMASI DURUMUNDA ODEMEDEN CAGRI MERKEZiMiZi ARAMANIZ YETERLi OLACAKTIR

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Garanti bankasının mesaj paketinden düşen mesaj numarası var mıydı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MUTAF

quote:

Kişiye özel kampanya varmış birisi söyledi.

Bu cevap geldi.

GARANTI: TALEBiNiZ ALINMISTIR,SiZE BELiRTiLEN KAMPANYA TARiHiNE KADAR YILLIK UYELiK UCRETiNiZiN YANSIMASI DURUMUNDA ODEMEDEN CAGRI MERKEZiMiZi ARAMANIZ YETERLi OLACAKTIR

muhtemelen 4 adet 75 tl ye 50 tl bonus kampanyası gibi bir kampanya detaylarına ulaşamadım henüz.
    Üyelik ücreti kampanyaya ilave bir mesaj olarak geliyor banada geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enorton

Garanti bankasının mesaj paketinden düşen mesaj numarası var mıydı ?

0532 752 33 40
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: enorton

Garanti bankasının mesaj paketinden düşen mesaj numarası var mıydı ?

0532 752 33 40

Eyvallah üstat, Avea için deneyen var mı peki mesaj paketinden mi düşüyor yoksa, standart ücret mi düşüyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilen Biri

Bana mesaj gelmedi; ama birkaç tane buldum.

Çok teşekkürler ben de 4 tanesine katıldım (Sms'le belirtilen tutar kadar diyen mesajlara katılmadım).. 4 mesaj için de katılımınız alınmıştır diye telefonuma cevap geldi..
    Hatta bugün ilk alışverişimi de yaptım 80 TL; slipte yazan bilgi aşağıdaki gibi.. Muhtemelen diğer 3 tanesi de bonus olarak yüklenir..

"Sadece 1 kere 50 TL daha harcayın, 15 TL Bonus kazanın"

"Bilen biri" paylaşımın için tekrar teşekkür ederim..
    Ben de aşağıdaki 4 taneye katıldım; 2 tane 75 TL harcayama toplamda 60 TL kazanırız inşallah :)

1)http://bonus.com.tr/o/
    3)http://bonus.com.tr/l/
    4)http://bonus.com.tr/p/
    5)http://bonus.com.tr/z/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi basbilici -- 19 Ağustos 2013; 8:22:53 >

• Kampanya detayları:
    Kampanyadan sadece SMS ile bilgilendirilen
    müşterilerimiz yararlanabilir.
    02 – 31 Ağustos tarihleri arasında Bonus ile
    metninde belirtilen tutarda alışveriş yapmanı
    durumunda SMS metninde belirtilen tutarda
    kazanacaksınız.
    Kampanyaya katılmak için 31 Ağustos 23:59
    kadar Garanti Bankası sisteminde kayıtlı bul
    ve kampanya SMS'inin gönderildiği cep
    telefonundan "KZN" yazarak 3340'a SMS
    gönderilmesi gerekmektedir.
    Bonus Flexi ile katılım sağlamak için "EVET
    yazarak kartın son 6 hanesinin 3340'a
    gönderilmesi gerekmektedir.
    Garanti Bankası sisteminde kayıtlı olmayan
    kampanya SMS'inin gönderildiği numara dışı
    bir numaradan gönderilen katılım başvurular
    dikkate alınmayacaktır.
    Birden fazla Bonus kartınızla alışveriş yapm
    durumunda kazandığınız bonus, hedefe ulaşt
    en son alışveriş yapılan kullanılabilir ve açık
    statüdeki Bonus karta yüklenecektir.
    Harcama hedefinizi gerçekleştirmeniz durum
    kazanılacak bonus'lar 5 - 12 Eylül 2013 tari
    arasında kullanılabilecektir. 12 Eylül 2013 2
    kadar kadar kullanılmayan bonus geri alınac
    Kampanyaya Bonus Card'ınız ile yapacağını
    peşin ve taksitli alışverişler, nakit avans işle
    dahil olup, bonus kullanımları dahil değildir.
    Taksitli işlemlerde alışverişin yapıldığı tariht
    toplam tutar dikkate alınacaktır.
    İade edilen alışverişler harcama hedefine da
    edilmeyecektir.
    Altın Bonus ve Sanal kartlar ile yapılan alışv
    harcama hedefine dahil değildir.
    Yüklenecek bonus ektsrenizde "KZN KAMP.
    BONUS AGUS." açıklamasıyla yer alacaktır.
    Her müşteri kampanyadan en fazla bir kere
    yararlanabilir.
    Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Av
    aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,50 TL, Tur
    aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vod
    aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,40 TL olar
    ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti
    Bankası tarafından karşılanır.
    Garanti Bankası istediği zaman bu kampany
    sonlandırma hakkını saklı tutar.

BONUS FLEXI ILE KATILMAK ISTIYORUM AMA OLMADI YARDIM LUTFEN.....nasıl yazıp gönderecez

• 13-25 Ağustos arasında Flexi ile farklı günl
    kere 75TL ve üzeri alışveriş veya nakit avan
    işlemi yapmanız halinde 20TL ekstra bonus
    kazanacaksınız.
    Kampanyaya katılmak için bankamızda kayıt
    olan cep telefonunuzdan harcama yapmada
    "KERE" yazıp kartınızın son 6 hanesi ile birli
    3340'a göndermeniz gerekmektedir.
    arkadaşlar yazı eksik çıkmış kaç alışveriş yapmak gerekiyor. teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.