Şimdi Ara

Bölüm düzenlemesi (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
1
Favori
22.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Firma #Hepsiburada
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu bölümde eski tip görünüme geçme vardı bulamadım nasıl eski tip görünüme geçebilirim
  • calculus07 kullanıcısına yanıt
    Eski tipi hangi amaçla kullanıyordunuz acaba ?

Yenisinde yapılabilecek birşey varsa onu yapalım zira
    .net alt yapıya geçtik o yüzden eskisini yapmak istemiyoruz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• probiotic kullanıcısına yanıt
    Sorun düzeldi mi acaba ?

• gun kullanıcısına yanıt
    hocam ben alıştığım şeylerden kolay vaz geçebilen biri değilim
    önceden böyle bir ayar vardı isteyen eski tip isteyen yeni tip kullanabiliyordu o kaldırıldımı
  • sioux kullanıcısına yanıt
    Forumda işareti var mı ? Normal listede yoksa belki eklenebilir

• alışveriş takas çek bölümüne girişi yapamıyorum bunun sebebinin ne olduğunu bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum. durmadan profil bilgilerim geliyor karşıma sebebi ne sizce ?
  • gun kullanıcısına yanıt
    hocam cevap vermediniz bu bölümü eski görünümünde nasıl kullanırım
  • merhaba. Alışveriş-Hediye Çeki-Kuponu Satış - Takas - Paylaşım Bölümünde sorun var galiba 2.3 gündür. 24 saat dolduktan sonra ilan
    güncelle dedikten sonra konuda gözükmüyor. bu söylediğim web sürümünde oluyor. mobil de düzgün gösteriyor.
  • Alışveriş-Hediye Çeki-Kuponu Satış - Takas - Paylaşım Bölümü 'ne attığım ilanlar yayına geçmiyor. Sorun var. Dükkanımdan forum ilanına tıklayınca açılıyor. Forum başlığından girince benim ilanlarım listelenmiyor. DH forum son haftalarda rezalet bir performansta. İlanı güncelle butonu da yok. Yeter artık forumu mıncıkladığınız düzenimiz mahvoldu ya. 4 haftadır hep sorun. Kurulu düzeni zorla bozdunuz. çıldırdık kullanıcı olarak!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diyapman -- 28 Kasım 2016; 12:21:55 >

• aynen Bendede aynı sorun var neden kaynaklanıyor bu
  • arkadaşlarla aynı sorunu ben de yaşıyorum. birkaç gündür ilanım listelenmiyor.
  • Alışveriş-Hediye Çeki-Kuponu Satış - Takas - Paylaşım Bölümü 'nde filtreleme çalışmıyor
  • Hocam konuyla alakalı değil ama dh bildirim uygulaması iosta kaç gündür sorunlu bildirim gelmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi calculus07 -- 24 Ocak 2017; 19:10:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,
    Sorunları aşağıda listeliyorum, umarım dikkate alınır ve düzeltilir.

• "Yeni Konu Aç"a basarak konuyu açıyorum, etiketleri de işaretliyorum ama, ilan yayına alındığında "İlan Aç"taki gibi etiketsiz ve ilan formatında yayınlanıyor.

• İlan açıldığı andaki ön izleme, daha sonra içeriği değişse de güncellenmiyor. Bu sorunu aşmak için ilan güncelleme zamanı geldiğinde, yeniden ilan açmam gerekiyor.

• Etiketlerden birini seçerek bakıldığında ön izleme doğru görünüyor, hiçbir etiket seçmeden bakıldığında belirttiğim sorun var.

• Bir başka sorun da ilanı açtıktan sonra yeni bir etiket eklemek istediğinizde tüm etiketler gelmediğinde, yine yeni lan açmanız gerekiyor.

• Diğer sorun da ilanı açtıktan sonra tabletten açıp değişiklik yapıldığında etiketler kayboluyor.

• Son olarak ilanınızda hem alınık hem satılık var ise birini seçebildiğinizden ilan içeriğinde yazmak gerekiyor. O nedenle radio buton değil check box olması daha uygun olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sceptic -- 11 Mart 2017; 11:18:51 >

• "yeni konu aç" a tıklıyorum fakat ilan formatında açıyor. hatta kafasına göre kargo bilgileri, gönderici ödemeli vesaire yazıp ilan gibi açıyor. var mı bunun bir çözümü
  • Mrb,

İlan açtım ama forumda gözükmüyor, ara dan arattığımda çıkıyor.. Bir sorun mu var acaba?
  • aynı sorun bende de var
  • Bu bölümünde sol menüden marka secip devam ettigimizde sacma sapan bir sürü alakasız ilan cıkıyor. Alıcı/Satıcılar, ilan görünürlügünü arttırmak icin olsa gerek 100 tane yere tik koyuyor. Böylelikle de kullanıssız bir ilan sayfası olusmus oluyor. Lütfen ilgilenin bununla
  • Merhaba.
    Bir ilan eklemek istiyorum ama eklemek istediğim firma yok. Diğer gibi bir seçenek de göremedim.
    Bu ilanı ekleyemeyeceğim anlamına mı geliyor ?
  • mrb digitürk play maç ilanları yasaklandı mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melih8839 -- 29 Mart 2018; 18:11:56 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.