Şimdi Ara

Bölüm düzenlemesi (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
199
Cevap
1
Favori
22.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Firma #Hepsiburada
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilk bu formata geçildiğinde de söylemiştim güzel diye, şimdi daha güzel olmuş. her şey yerli yerine oturmuş.

keşke tüm 2. el böümü aynı formata sahip olsa. bu format, ikinci el ve sıcak fırsatlardaki alt forum sisteminden daha kullanışlı. mesela açılan bir sıcak fırsata da istenirse (ya da zorunlu) eiket konulsa. biz o kategorideki sıcak fırsatları takip etsek...

yalnız (küçük bir istek) alfabetik sıralamada yer alan kategorilerde daha sık kullanıldığını düşündüğüm "genel e-ticaret" ayakkabıdan önce gelse, bizler de her seferinde sayfa ortasına inmesek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aniceman -- 24 Temmuz 2014; 10:10:36 >
  • Bu bölümün ikinci el bölümüne taşınması gerekiyor. Şu an pek göremedim ancak suistimal edip ilanı üste çıksın diye günde birkaç kez ilan açanlar olabilir. Ayrıca telefon numarası onay kısmı gitmiş, güvenlik açısından iyi bir gelişmeydi. Etiket işi de bir tuhaf olmuş sanki, ya da ben beceremedim.
  • Etiketler alfabetik sıraya göre dizilirse daha iyi olur.
  • Sol tarafta kategoriler çıkıyordu önceden. Şu anda yok sizde de öyle mi?
  • Etiket secerek arama yapiliyordu. Artik yapamiyorum. Yardimci olurmusunuz. Ayrica forumda turkce karakterler %#Ş seklinde cikmaya basladi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjkali

Etiket secerek arama yapiliyordu. Artik yapamiyorum. Yardimci olurmusunuz. Ayrica forumda turkce karakterler %#Ş seklinde cikmaya basladi.

Aynen bende de öyle. Bir de dükkana ekle seçeneği nerede? Nasıl ekleyeceğiz.
  • İlan ekleyince konu içindeki ilanı silemiyoruz sorun mu var acaba site de?
  • Size ulaşabileceğimiz Telefon yada mail adresi yok mu acaba? şüpheli bildirimim olacak.Referanslı ve eski üyelikli dolandırıcılar artmış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeri değil ama yazmak istedim;
    Çek satışlarında gördüğüm kadarıyla isteyen satıcı istediği fiyata satıyor.Örneğin 200/25 olan bir çek için satıcı 20 lira talep etmekte.Satıyor veya satamıyor orasını bilmiyorum ama bu konuya el atmanız mümkünmü acaba?
    Örneğin 100/20 indirim sağlayan çek/kod vs. satıcı 20 lira olacak inidirimin max %50 sini talep edebilse bu alıcı içinde güzel olur.Bugün satıcı yız yarın ihtiyacımız sebebi ile alıcı olabiliyoruz.Rekabet yok.GG %10 indirimine birisi 50 lira istiyor diye herkes 50 ve üstü açıyor.55-60 65 lira hatta 75 isteyen bile var.
    El insaf diyorum.Birazda alıcı için çalışsanız.Bölüm yetkilisi olarak fiyatlandırmaya müdahale edebilirmisiniz?
    Mesela satıcının istediği fiyata kutucuk açsanız oraya yazsa, o kutucuğa da indirim oranı istenilen fiyat girseniz.
    yukarıda örnekte verdiğim gibi;
    100/20
    Kutucuk 1 ; indirim oranı 20 TL
    Kutucuk 2 ; istenilen fiyat (max%50) 10 TL.(9 lira veya daha aşağı da yazabilir ama tavan 10 lira)
    örnek verdim oranlar tartışılabilir.Bunu değerlendirirseniz DH kullanıcısı olarak memnun olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kRaL_1907 -- 18 Ocak 2015; 14:37:36 >

• Son düzenleme ilan görünümü açısından güzel ama herkesin de gördüğü gibi sığmama sorunu var. İlan kutucuklarının yanlarına scrollbarlar konulabilirse çok iyi olur. Bu şekilde ilanlar yarım yamalak ve tamamını görebilmek için konuya girmeye mecbursunuz. Ek olarak bir de resim sınırlaması var gibi ama onu ben tam olarak kavrayamadım.
  • İlanların önizlemesini sadece ilanı verirken değiştirebiliyoruz. Oysa sonradan ilan güncellemesi yapıyor, ilanların içeriklerini değiştiriyoruz ama vitrin aynı kalıyor. Bazen ilan içeriği ile vitrin alakasız ( vitrini değiştiremediğimiz için) oluyor. Bunu aşmak için ilan içeriği değiştiğinde sürekli yeni ilanlar açmak zor ve külfetli bir iş. Bu duruma ( vitrini değiştirmemiz için) bir çözün bulursanız seviniriz.
  • -1 alan neresi ilan açarken doldurulması gereken yer diye yazıyor ama,formda doldurmadığım yer kalmıyor ?
  • Bu sorunları acilen düzelteceğiz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• yeri burası mı bilmiyorum
    kategorilerde hopi yi göremedim. ekleyebilir misiniz?

edit : eklemişler. teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suat2807 -- 4 Mart 2016; 21:00:59 >
  • keşke ilan türünün hemen altında günlük ya da haftalık güncellenen "trend ilanlar/trend ilan etiketleri" olsa (malum günümüzde moda zaten). böylece her seferinde en çok kullanılanıldığı halde sayfanın altlarında yer alan popüler etiketleri aramak durumunda kalmazdık.
  • aniceman kullanıcısına yanıt
    Sol tarafta ki sütunun orada mı böyle birşey istiyorsunuz tam anlayamadım genelde tercih edilen etiketler gözüksün ama ilanları anlayamadım

• gun kullanıcısına yanıt
    evet o solda ilan türü ile araç kiralamanın araya trend etiketler girse (ilanlar ifadesi yanlış olmuş) hem böylece o belirli sürece hangi etiketlerde bir kampanya yoğunluğu olduğu görülmüş olur, sıcak fırsatların ruhuna da iyi gider ;)

İlan Türü
    Alınık
    Satılık
    Karşılıksız

Trend Etiketler
    #hepsiburada.com
    #n11.com
    #Cinemaximum
    #morhipo.com
    #turkcell
    #hizlial.com
    #thy

Araç Kiralama
    Avis
    Yoyo

İlan türü ve
  • aniceman kullanıcısına yanıt
    Haklısınız birara benzer birşey yapmıştık ama arada değişikliklerle beraber gitmiş sanırım tekrar yaptırayım

• "sadece online üyelerin ilanlarını göster" şeklinde bir süzgeç yapılabilir mi ?

mesela acil n11 kuponu lazım ve o anda online olan üyelerin ilanlarına mesaj atıp alabilmek için
  • Merhaba,
    Bu bölüme girilemiyor, aşağıdaki profil sayfası çıkıyor.. Düzenleme yapıyorum ama aynı

https://forum.donanimhaber.com/editprofile.asp?ilce=1
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.