Şimdi Ara

Bölüm düzenlemesi (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
1
Favori
22.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Firma #Hepsiburada
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Konu açma kısmından yapıyorsunuz degil mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• quote:

Orijinalden alıntı: gun

Konu açma kısmından yapıyorsunuz degil mı ?

sanırım yanlış yerden yapıyorum.
    siz nereyi kastettiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: gun

Neden belirtin lütfen ?

çek satan kişileri ve online olup olmadıklarını goremıyorum pc de sıkıntı var boyutlarda.birde araması zor olmuş
  • eski hali daha iyiydi sanki
  • sayfa iyi güzel de ne zaman filtreleme kullansam genişlemesine ekrana sığmıyor. ne satıcıyı görüyorum, ne cevap gelmiş mi onu. filtreleme yapmazsam sorun yok ama..

bir sorun da filtreleme kişinin beyanına dayalı, adam tüm firmalari işaretlemiş. hepi topu bi tane çek satıyor ama tüm firma filtrelemelerinde çıkıyor. ya bu ilinlara ceza gelmesi gerekiyor ya da filtrelemenin mesej içeriğine göre olması.

son olarak da şu 2000li sayfalara gelmiş konu daha fazla kullanılıyor. yeni düzen güzel ama ilanlar o tek konudakinden daha az güncel. ikisi bir arada olmuyor, çift dikiş gidiyor...
  • Bu tür sorunların tamamen bitmesini bekliyorduk.

Bunuda çözelim başka sorun kalmaz ise o konuyu kapatıp buraya yönlendireceğiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• FGCP32910H Morhipo 8 kasıma kadar geçerli 100 TL üzeri alışverişte geçerli 20 TL hediye çeki. Ben kullanmayacağım umarım birisinin işine yarar.
  • yeni konuya bastığımda etiketleme kısmı gözükmüyor, gözükmediği için konu da açamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: xenon12

yeni konuya bastığımda etiketleme kısmı gözükmüyor, gözükmediği için konu da açamıyorum

Bu sorun bende de var, ne yapmak gerekiyor etiket seçmek için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: extrm

quote:

yeni konuya bastığımda etiketleme kısmı gözükmüyor, gözükmediği için konu da açamıyorum

herkeste ayn sıkıntı var, bir tane yöneticide ilgilenmiyorki, yazık yazık...
  • quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

quote:

Orijinalden alıntı: extrm

quote:

herkeste ayn sıkıntı var, bir tane yöneticide ilgilenmiyorki, yazık yazık...

Yöneticiler olarak yardımcı olamıyoruz maalesef. Teknik müdahele imkanımız yok. Citizen'e başka kanallardan da bildirmeye çalışırım ama hafta sonu olduğu için biraz zor.

• Aynı durum bendede var,anlamadığım niye bazı kişilerde bu sorun var 3 gündür mesaj atıyorum,ama çözüm yok..
  • Belki haftalar var sıcak fırsatlara konu açamıyoruz!!! Sürekli "Gerekli etiketleri seçmediniz" uyarısı alıyoruz. Ortada etiket seçilecek bir menü yok ki seçelim?!

Daha önce mesaj düzenleme panelinin en üzerinde yer alırdı. Farklı browserlerle de denedik sonuç aynı Artık acil ilgilenirseniz memnun kalacağız, teşekkürler...
  • dün ilgilendiğim marka çeki için tik ile seçim yaparak arama yapıyordum. çok güzel oluyordu bugün yok? Bence gayet güzeldi.
  • nereye gitmiş sol taraftaki marka başlıkları?
  • Sorun oluşturuyor diye geçici olarak kalktı gelecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şu an işimize yarayan çekleri aramakta çok zorluk çekiyoruz.Sayfa sayfa işimize yarayacak kodları arıyoruz.Eskiden filtre varken ne güzel filtreleyerek aradığımız sonuca hızlı bir şekilde ulaşıyorduk.Şu an çok berbat olmuş en kısa sürede tekrar kullanıcıların kullanımını kolaylaştıracak düzenlemeye dönülmesini rica ediyorum.
  • Gün Bey
    Çek Satış & Takas bölümü (morhipo, daybuyday vs) konusu ile ilgili herhangi bir çalışma var mı? şuan atılan mesajlar görünmüyor. konuya atılan mesajlara yönetici onayı mı geldi?
  • Şu bölümün en başına bu Murat Aydın ile ilgili bir mesaj yazsanız? İllaki inanıp para kaptıranlar olacak bu dolandırıcıya.
  • Uğraşmışsınız belliki ama çok kötü olmuş...Boşa zaman harcamışsınız malesef...Normal forum formatı çok daha kullanışlıydı..Şimdi giresim gelmiyor....Bu kadar kullanışsız tasarımı kim düşündü merak ettim gerçekten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow Fox -- 6 Ocak 2014; 17:11:35 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.