Şimdi Ara

Boğaziçi Hukuk Düşünenler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forumda Boğaziçi hukuk düşünen, yahut bu bölümü düşünen tanıdığı olan var mı, ve sıralamaları kaç? Kaçla alacak, çok merak ediyorum.

• Bu ne saçma yazı abi?

Böyle bir bölüm açılmışsa insanlar tabii ki yazacaklar. Yok yazanları dışlarız yok yazanlar şöyle tü kaka bilmem ne

Bu okuldaki bu olayı anlamıyorum ben şöyle yaparsanız dışlarız böyle yapılırsa linçleriz çocuk gibi tehdit savurmalar, baskılama çabaları çok gereksiz şeyler bunlar. Artık 18 yaşında veya daha yaşlı kişilerin böyle şeylerle uğraşması, şu bölümdekileri dışlayalım, aşağılayalım hesabı yapmasının izah edilecek bir tarafı da yok.

• forumda yok hiç sanırım
  • ilk 1k diyorum ben

• Hocam şöyle bir flood yazmış bir Boğaziçi öğrencisi, ben bunu okuduktan sonra hayatta yazmazdım Boğaziçi Hukuk.

https://twitter.com/ariyomac/status/1549035960968441856?t=6x3aF3rUQ2HAeFjyF2dFxw&s=19
  • 3k gibi kapatır bogazici ismi bile sectirir ayrıca sadece muhalifler derece yapmıyor maalesef
  • Kumar. Oynayana iyi şanslar şimdiden.
  • Hocam 1k kapatabilir ama ilk sene olması açısından 2klara da gerileyebilir derim. Boğaziçi olması bile yeterli. Seneye ilk 1kdan alacağı şüphesizdir

• VitoTheFather kullanıcısına yanıt
    Çok dikkate alınacak birisi değil zaten bunu yazarken oranın boş kalmayacağını bu yazısıyla sadece 1k dan 2k ya gerileteceğini düşünememesinden de bunj anlayabiliyoruz dikkate almayın İngilizce devlet hukuk isteyen yazsın ama İstanbul hukuk daha iyidir her zaman (şahıs bildiğim kadarıyla boun Türk dili ve edebiyatı okuyor)

Bu ne saçma yazı abi?

Böyle bir bölüm açılmışsa insanlar tabii ki yazacaklar. Yok yazanları dışlarız yok yazanlar şöyle tü kaka bilmem ne

Bu okuldaki bu olayı anlamıyorum ben şöyle yaparsanız dışlarız böyle yapılırsa linçleriz çocuk gibi tehdit savurmalar, baskılama çabaları çok gereksiz şeyler bunlar. Artık 18 yaşında veya daha yaşlı kişilerin böyle şeylerle uğraşması, şu bölümdekileri dışlayalım, aşağılayalım hesabı yapmasının izah edilecek bir tarafı da yok.

• akli olan yazmaz

• okul içinde bu bölümün öğrencilerinin yadırganacağını ve hor görüleceğini tahmin ediyorum. Belki bi 4-5 yıl içine insanlar alışabilir ve kabul edebilir bölümün varlığını bi ihtimal ama şu an KİMSE BU BÖLÜME ÖĞRENCİ GELMESİNİ İSTEMİYOR.

muhtemelen okulda insanlarla tanışırken bu bölümü söylediğinizde insanların yüzü ekşiyecek. HER NE KADAR BÖLÜME HAK EDEREK GİRSENİZ DE BU BÖLÜM HAKSIZ YERE AÇILDI BUNU UNUTMAYIN

Bunu yazanda akıl yok cidden. Boğaziçi Hukuk öyle de böyle de dolacak. Akıllı çocukları bölümden soğutmanın okula hiç faydası olmadığı gibi zararı çok. 50K'dan öğrenci alsalar daha mı iyi?

• Danıştay’a açılacak bir dava ile hukuk ve iletişim fakültelerinin kurulmasını öngören kararnamenin iptali çok basit bir seçenek çünkü o kararname hukuksuz. İktidarın değişmesi ön şartı var tabi bunun için. O nedenle kumar demek yerinde olur.

Kesin EFcidir hahaha

Açılmış artık kimsenin kimseyi dışlayacağı yok.

• Bruhmomenti420 kullanıcısına yanıt

Pdrci

Sasirdik mi hayır  

• Boğaziçi hukukun geleceği sallantıda görünüyor, bu elbette bölüm sıralamasını etkileyecek, ayrıca yeni açılmış bir bölüm olmasının da etkisi olacak. Ama hem kontenjanı az hem prestijli bir üniversitede olduğundan dolayı sıralaması tam olarak nerede olacak emin olamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phosphophyllite -- 20 Temmuz 2022; 14:8:51 >
  • 2,5k ALTI SIRALAMASI OLUP YAZMAYI DÜŞÜNENLERE YARDIMCI OLABİLİRİM ÜSTÜNE OLAMAM MAALESEF
  • The Killing Road kullanıcısına yanıt

Şaşmıyor hocam bu okulun EFcisi bi başka   

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.