Şimdi Ara

Bodyguard olmak istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
2.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 1.63 boyum 50 kilom var 18 yaşındayım bende şöyle bodyguard olmak istiyorum şansım nedir

• Olursun...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olamazsın. Min. 1.85m-85kg olman gerek yoksa gelen geçen korkmaz sorun çıkarır. Bir İlk ss deki adamlara bak bir de aynaya bak.

• Hayellere saygım varda az insan kendine bakip dusunur acaba olur mu diye

• olursun sincap

• Kadının yanındaki yaşlı adam gibi diyorsan olursun.

• 1.63 le köpeklerden bile koruyamazsın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gel beni koru ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: Sigmund Freud

Arkadaşlar 1.63 boyum 50 kilom var 18 yaşındayım bende şöyle bodyguard olmak istiyorum şansım nedir

Dövüş biliyosan olursun.Ne kadar dövüş biliyon

• 1- o fizikle Malesef olamazsın

2- Kimisi koruma olmak ister, kimisi de koruma konvoyları ile gezmek büyük taşaklı adam olmak için çabalar.. Hayat ne garip

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olabilirsin ama takım elbise ve güneş gözlüğü alman lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.63 Nedir lan Şaka Bir Yana Olursan Kazara İnsanlar Dalga Geçer Nerde Lan bu güvenlik diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GearWorLd -- 28 Haziran 2014; 22:01:20 >
  • Güvenlik konusunda her türlü fiziğe ihtiyaç vardır. 2 metrelik adama da ihtiyaç vardır 1.60 lık adama da.. Ben de yaz aylarında güvenlik müdürlüğü yapan dövüş hocamın yanında çalışıyorum işi biraz öğrenmeye çalışıyorum. Şöyle söyleyeyim; bu işin yüzde doksanı konuşma iletişim becerileri ve adab-ı muaşeret kurallarıdır. Bunları çok iyi bilmen ve uygulaman gerekiyor. Bunun dışında dövüş ve ateşli silah eğitimi zaten veriliyor. Gerisi kendini geliştirmene bakıyor. Ingilizce kesinlikle olacak. Dövüş konusuna gelirsek, çeşitli stilleri çalışıp iyice kavramak gerekiyor eğer fark yaratmak istiyorsan. Fakat iyi bir koruma, olay fiziksel mücadeleye dönüşmeden tehlikeyi uzaklaştırmalıdır. Önemli olan olay meydana gelirken ortalığı yarıp geçip haşat etmek değil, olay gerçekleşmeden tehlikeyi fark edip uzaklaştırmaktır. Tabi bazen müdahale etmeye mecbur kalıyoruz, onda da etkisiz hale getirip polisi bekliyoruz zaten. Umarım yardımcı olabilmişimdir..

• quote:

Orijinalden alıntı: kavgala

quote:

Arkadaşlar 1.63 boyum 50 kilom var 18 yaşındayım bende şöyle bodyguard olmak istiyorum şansım nedir

taekwondo lisansım var

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kavgala

quote:

taekwondo lisansım var

Tekvandoyu su gibi içmiyorsan boyun da kısa olduğu için olamazsın gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: yunusemresert

Güvenlik konusunda her türlü fiziğe ihtiyaç vardır. 2 metrelik adama da ihtiyaç vardır 1.60 lık adama da.. Ben de yaz aylarında güvenlik müdürlüğü yapan dövüş hocamın yanında çalışıyorum işi biraz öğrenmeye çalışıyorum. Şöyle söyleyeyim; bu işin yüzde doksanı konuşma iletişim becerileri ve adab-ı muaşeret kurallarıdır. Bunları çok iyi bilmen ve uygulaman gerekiyor. Bunun dışında dövüş ve ateşli silah eğitimi zaten veriliyor. Gerisi kendini geliştirmene bakıyor. Ingilizce kesinlikle olacak. Dövüş konusuna gelirsek, çeşitli stilleri çalışıp iyice kavramak gerekiyor eğer fark yaratmak istiyorsan. Fakat iyi bir koruma, olay fiziksel mücadeleye dönüşmeden tehlikeyi uzaklaştırmalıdır. Önemli olan olay meydana gelirken ortalığı yarıp geçip haşat etmek değil, olay gerçekleşmeden tehlikeyi fark edip uzaklaştırmaktır. Tabi bazen müdahale etmeye mecbur kalıyoruz, onda da etkisiz hale getirip polisi bekliyoruz zaten. Umarım yardımcı olabilmişimdir..

Diksiyonum iyidir biraz yakın dövüş eğitimi aldım silah konusunda kendimi bildim bileli babamla ava gidiyoruz silahı rahat şekilde söküp takarım

• lisans kurtarmaz seni...

• moral bozmak, heves kırmak olmasın ama zor :/ ha tabi şansını mutlaka dene, denemezsen olmaz
    kariyer.netten güvenlik işlerini araştır. maksat cv ne yazılacak bi şeyler olsun

• 2 metre 100 kiloyum bodygurd olmayı düşünüyom.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chequx

moral bozmak, heves kırmak olmasın ama zor :/ ha tabi şansını mutlaka dene, denemezsen olmaz
    kariyer.netten güvenlik işlerini araştır. maksat cv ne yazılacak bi şeyler olsun

peki normal güvenlik olabilir miyim parkta falan veya banklarda
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.