Şimdi Ara

Boardwalk Empire (2010 - 2014) (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
928
Cevap
14
Favori
33.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dört dörtlük bir bölümdü 03x11. Mutlaka izleyin.

Bölüm finalinde Al Capone'u görünce içim bir hoş oldu. Nucky-Chalky-Torrio üçlüsü İtalyanları alt edecektir. Bu vesileyle Al Capone'lu yıllara girdik diyebiliriz. Gillian, Harrow'u tanımıyor galiba. Silahlarını falan hazırlıyordu. 63 kişiyi öldürmüş birinin şahsına edilen lafların altında kalacağını sanmam. Nucky onu da yanına alsa çok iyi olur.

Al Capone'un cool tavrını swf yaptım.

"... then you and me sit down, and we talk about who dies."
    http://s7.directupload.net/images/121126/niz9j7md.swf

Haftaya sezon finali var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smyrna -- 26 Kasım 2012; 22:29:05 >

• quote:

Orijinalden alıntı: smyrna

Dört dörtlük bir bölümdü 03x11. Mutlaka izleyin.

Bölüm finalinde Al Capone'u görünce içim bir hoş oldu. Nucky-Chalky-Torrio üçlüsü İtalyanları alt edecektir. Bu vesileyle Al Capone'lu yıllara girdik diyebiliriz. Gillian, Harrow'u tanımıyor galiba. Silahlarını falan hazırlıyordu. 63 kişiyi öldürmüş birinin şahsına edilen lafların altında kalacağını sanmam. Nucky onu da yanına alsa çok iyi olur.

Al Capone'un cool tavrını swf yaptım.

"... then you and me sit down, and we talk about who dies."
    http://s7.directupload.net/images/121126/niz9j7md.swf

Haftaya sezon finali var.

Ne kadar ara verecekler?

• quote:

Orijinalden alıntı: Reasonable

Ne kadar ara verecekler?

Her sene olduğu gibi Eylül ayı ortasında başlar.
  • Sonunda başladım diziye.İyiki geç başlamışım.Önümde kocaman bir 3 sezon var.Doya doya izleyeceğim.

Nucky'nin karısıda adamı dinden imandan çıkartır.O nasıl bir fiziktir arkadaş.Zaten kadını giyinik zor görüyoruz.

• nucky al capone ve chalky le birlikte rosettiyi bi güzel
  • Cansız geçen sezonu son bölümde canlandırdılar. Sonraki bölümlerin güzel olacağını düşünüyorum.
  • Film tadında bir sezon finali izledim. Geride bıraktığımız iki bölüm var ya hiç abartmıyorum izlediğim en iyi gangster filmlerini zorlar. O derece kaliteydi. Sezonun yıldızı kesinlikle Gyp Rosetti'dir. 03x01'de belli etmişti kendini zaten.

* Bölümün başında Al Capone'un ünlü "sevgililer günü katliamı"nı ekrana getirdiler. Olay esasında 1929 yılında geçiyor, ama 1923 yılında niye bunu gösterdiler şaşırdım. Herhâlde Al Capone'un kim olduğuna dair bir açıklama yapma niyetindeydiler.
    * Richard Harrow şov vardı. Counter-Strike oyununda hile açmış gibiydi sanki. Tak tak tak önüne geleni direkt kafadan vurdu. Ben Gillian için gelecek zannediyordum, fakat Tommy için geri dönmüş. Son konuşması temelli gidiyor izlenimini bıraktı. Değerli bir parça, Nucky kendisini yanına almalı. Umarım diziden ayrılmaz, renk katıyor.
    * Gillian layığını buldu kesinlikle. Böylesine çekici kadını bir daha izleyemeyecek olmam üzücü elbette ama ne yapalım.
    * Nucky geri döndü. Arnold Rothstein'i de bir güzel paketledi. Fabrika üzerinde oyun yapacağını tahmin etmiştim. Zira bildiğimiz Nucky birisine kendi malının %99'unu vermeye kalkışmaz. Ayrıca, Rothstein'in kendisine yardım etmemesi üzerine kalan hesabı vardı... Gyp güzel bir şekilde öldürüldü. Tıpkı söylediği gibi; beş parasız geldi, beş parasız gitti.
    * Chicago Outfit örgüt lideri Torrio'yu hiç göremedik. 1925 yılında Al Capone liderliği devralacak. Bakalım buralara girecek miyiz. Gerçi dizi Atlantic City üzerine olduğundan pek sanmıyorum. Yine de Al Capone'un yükselişini izlemeliyiz.

10 ay sonra (eylül ortası gibi) dördüncü sezonda görüşmek üzere.

• quote:

Orijinalden alıntı: smyrna

Film tadında bir sezon finali izledim. Geride bıraktığımız iki bölüm var ya hiç abartmıyorum izlediğim en iyi gangster filmlerini zorlar. O derece kaliteydi. Sezonun yıldızı kesinlikle Gyp Rosetti'dir. 03x01'de belli etmişti kendini zaten.

* Bölümün başında Al Capone'un ünlü "sevgililer günü katliamı"nı ekrana getirdiler. Olay esasında 1929 yılında geçiyor, ama 1923 yılında niye bunu gösterdiler şaşırdım. Herhâlde Al Capone'un kim olduğuna dair bir açıklama yapma niyetindeydiler.
    * Richard Harrow şov vardı. Counter-Strike oyununda hile açmış gibiydi sanki. Tak tak tak önüne geleni direkt kafadan vurdu. Ben Gillian için gelecek zannediyordum, fakat Tommy için geri dönmüş. Son konuşması temelli gidiyor izlenimini bıraktı. Değerli bir parça, Nucky kendisini yanına almalı. Umarım diziden ayrılmaz, renk katıyor.
    * Gillian layığını buldu kesinlikle. Böylesine çekici kadını bir daha izleyemeyecek olmam üzücü elbette ama ne yapalım.
    * Nucky geri döndü. Arnold Rothstein'i de bir güzel paketledi. Fabrika üzerinde oyun yapacağını tahmin etmiştim. Zira bildiğimiz Nucky birisine kendi malının %99'unu vermeye kalkışmaz. Ayrıca, Rothstein'in kendisine yardım etmemesi üzerine kalan hesabı vardı... Gyp güzel bir şekilde öldürüldü. Tıpkı söylediği gibi; beş parasız geldi, beş parasız gitti.
    * Chicago Outfit örgüt lideri Torrio'yu hiç göremedik. 1925 yılında Al Capone liderliği devralacak. Bakalım buralara girecek miyiz. Gerçi dizi Atlantic City üzerine olduğundan pek sanmıyorum. Yine de Al Capone'un yükselişini izlemeliyiz.

10 ay sonra (eylül ortası gibi) dördüncü sezonda görüşmek üzere.

Nasıl bekleyeceğiz 10 ay ya. Önceden amerikan dizileri en az 22 bölüm oluyordu bir sezonda son zamanlarda nerden başladı bu 12-13 bölüm modası?

• Ben de 2 Sezon İzledim. Şu An 3. sezon Bitti Galiba. Dexter Araya Falan Girerse Ona Başlarım
  • harika bir final oldu 10 ay nasıl geçer bilemem ama homeland ve walking deadle idare etcez bakalım arada breaking bad çıkarsa şahane olur
  • şahane bir sezon finali oldu

• Şu çingene ucuz öldü, daha sağlam bir ölümü hak etmişti ya neyse, yine de diziye sağlam renk katmıştı, yeni sezon da o yok, Gillian yok, Rothstein'de muhtemelen olmayacak, Richard umarım kaybolmaz, bakalım yeni sezon da kimler gelecek, özleyeceğiz diziyi,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bolivya

Şu çingene ucuz öldü, daha sağlam bir ölümü hak etmişti ya neyse, yine de diziye sağlam renk katmıştı, yeni sezon da o yok, Gillian yok, Rothstein'de muhtemelen olmayacak, Richard umarım kaybolmaz, bakalım yeni sezon da kimler gelecek, özleyeceğiz diziyi,

Gillian hemen ölmedi daha doğrusu çocuk gibi çat diye gitmedi acaba yaşar mı diyorum ben

• Oha 10 ay mı bekleyeceğiz.Homeland,walking dead,dexter takılıcaz artık.Alternatifide yok suç dünyasını işleyen.Sopranos u baştan almak lazım.
  • Daha 3.sezona başlamadan ekşide 3.sezonun finalinden acayip bir spoiler yedim.Kıl oldum valla.

Bu da spoiler.

Gyp Rosetti'nin ölmesi.
  • İlk bölümde Executive Producer'lardan birisinin Mark Wahlberg'miş, görünce aa Mark Wahlberg dedim. Diziyi araştırırken adını duymamıştım da.
  • İşten güçten fırsat bulup 3.sezonu tamamladım ve diyebileceğim yine mükemmeldi.

Finali düşününce 4. sezon çok daha bomba olacak.
  • 3.sezon başında bölümler biraz biriksin başlarım diye ertelemiştim, fakat unutmuşum Acaba fondip yapsam bünye kaldırırmı

Edit: An itibariyle sezon bitti Harika bir sezondu, En az 3 sezon daha devam etmeyi hakeden bir dizi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !3!ack -- 3 Ocak 2013; 14:59:29 >
  • İndirmeye başlıyorum , ben de arşivimi yapacağım şimdiden.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.