Şimdi Ara

Boardwalk Empire (2010 - 2014) (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
928
Cevap
14
Favori
33.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Kızdığınız kısım 5. sezonda halloluyor Narcisse’i ben de çok sevmemiştim ama Chalky’nin hikayesinde bir şekilde önemli rol oynuyor. 5. sezon gerçekten neredeyse her karakter için oldukça açıklayıcı. Böyle olunca da keşke 8 değil 10-12 bölüm olsaydı dedim ben bitirince.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olabilecek en iyi final sezonlarından biriyle veda ettiler. Flashback sahneleri yürek yakıcıydı. Bize bir dönemi tüm yönleriyle izleme fırsatı veren teknik ekibe ne kadar teşekkür etsek az. Her şeyiyle ancak Hbo'dan çıkabilecek bir diziydi.

Yine de keşke kurgudaki atlamaların bu boyutlara ulaşmadığı, Rotshtein suikastı gibi olayları da görebildiğimiz 12 bölümlük bir sezon olsaymış. Bu haliyle az da olsa yarım kalmışlık hissi veriyor. Tabii bunca uzun bir süreci her yıl bir sene atlayarak çekmeye kalksanız 12 13 sezon süreceği için bunun hesaplanamamış olması mümkün değil. Bence kervan yolda düzülür reytingler el verdiğince çeker olmazsa da son sezonda 1933'e atlar kapatırız demişler. Yalnız Tommy sen napıyon Tommy.

• Haa unutmadan. Ozarktaki Ruth olarak tanıyıp sevdiğimiz Emmy ödüllü Julia Garner bu dizide de Eli Thompson'ın büyük oğlu olarak karşımıza çıkıyor.

Boardwalk Empire (2010 - 2014)

• favori sahnelerimden.

• boardwalk empire

İzlenmesi gereken hbo başyapıtlarından

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • agalar bu dizi hangi platformda?

• Çok yakında Blu TV'ye geliyormuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzel haber listemde duruyordu ama başlamak kısmet olmadı birtürlü.

• 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.