Şimdi Ara

Bmw'ye arkadan çarptım ne kadar fiyat çıkar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün 2015 model Bmw'ye trafikte arkadan değdirdim.çok yavaş çarptı ama arka tamponda ekteki gibi biraz çizik var.Tamlonun değişmesi gerekir mi? Pasta cila ile geçer mi? Bana ne kadara mal olur?

Bmw'ye arkadan çarptım ne kadar fiyat çıkar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Flood olucal ama acil cevap lütfen

• pert olmuş gibi duruyor

şaka bir yana tamponun hasar aldığına emin misiniz üstündekiler sizin tamponunuzun bıraktığı iz olabilir mi? temizlemeyi deneyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnderGelişenOsasunaAtağı -- 23 Haziran 2017; 14:26:15 >
  • Tabiiki iz.Hasar dediğim taş çarpması gibi küçük 1-2 göçük.Bmw olduğu için soruyorum

• sensörünü falan kırmadıysan masraf çıkmaz.
  • Hocam adam bunu yaptirmak icin sizden para istediyse ayip etmis.
    Kendi aracimda daha belirgin ezikler oldu arkadan carpmalarda o sekilde kullandim, yaptirim demelerine ragmen aramadim.

Boyle ufak bir hasar icin servise para dokmek yaziktir. O sekilde kullanilabilir.
  • Haşat olmuş... Malesef arabanız pert... Düzelmez bu...
  • Birincisi pert olmuş esprisi artık sıktı boş yapmayın Bmw olduğu için soruyorum dedim.

İkincisi evet bunun için para istedi ve ben öğrenciyken kendisi bir avukat.

• Para niye istiyor ki?

Tutanak tutulur, canı isterse senin sigortadan yaptırır.
  • ne parası ne tampon degışmesı pastayla temızle hıc bırsey olmaz boya kalkmamıs bıle benım meslegım bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdemkara35 -- 24 Haziran 2017; 10:11:57 >
  • Sigorta tutanağını doldurmak daha mantıklı. Yüksek tutacağından değil, uğraşmamak için.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.