Şimdi Ara

Muafiyetli kasko ve cam değişimi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
4.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba aracıma kasko yaptırmak istiyorum ancak anlamadığım bir şey var yaptıracağım kasko %2 muafiyetli yazıyor aracım 60 bin tl değerinde. Yani bu şu demek mi oluyor her kazada kaskoyu kullanırsam bedelin %2'sini ben mi öderim ya da kaza durumunda aracın değeri üzerinden %2 lik kısmına kadar kasko şirketinin ödememesi mi? atıyorum cam değişimi 500 tl karşılamama durumları olur mu? teşekkürler

• muafiyet uyguladığı klozlar neler acaba?
    camı anlaşmalı servislerinde ücretsiz değişebilirsiniz çoğu genişletilmiş kasko poliçelerinde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • %2 muafiyetli demek hasarın %2 sine kadarını sen karşılayabilirsin demektir. Diyelim ki camın fiyatı 800 tl çıktı %2 sini sen karşılarsın gerisini kasko firması üstlenir.

detaylar için SolarGlass Oto Cam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmanlive -- 26 Ekim 2020; 8:31:10 >
  • SigortaTower kullanıcısına yanıt

hocam full kasko yaptırdım ben de 6-7 ay önce, şimdi ben 1 sene dolmaya yakın gidip ön camı ücretsiz değişebilir miyim

• quote:

Orijinalden alıntı: sfkli

hocam full kasko yaptırdım ben de 6-7 ay önce, şimdi ben 1 sene dolmaya yakın gidip ön camı ücretsiz değişebilir miyim

cam muafiyeti yoksa tabiki değişebilirsiniz.

• sfkli S kullanıcısına yanıt
    Camda hasar varsa degistirebilirsin, camda herhangi bir hasar yoksa keyfi degisim yapmaz kasko sirketi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.