Şimdi Ara

BMW X6'ya rakip geliyor: Audi Q8 test edilirken görüntülendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2018 Cenevre Otomobil Fuarı'nda örtüsü kaldırılacak olan Audi Q8, Hindistan'da test ediliyor. Kamuflajlı şekilde görüntülenen coupe-SUV formundaki araç, üzerinde rozet olmadan test ediliyor. Şirket Q8'i ilk olarak Detroit'teki 2017 Kuzey Amerika Uluslararası Otomobil Fuarı'nda konsept şeklinde ortaya çıkarmıştı.

Ayrıca Bkz.Mercedes-Benz yeni A-Serisi'nin kış koşullarındaki hünerlerini sergiledi
    Yayınlanan fotoğraflardan gördüğümüz kadarıyla, şık Matrix LED farlarla donatılmış aracın ön kısmında geniş tek parçalı bir ızgara var. Q8 aynı zamanda eğimli tavan çizgisi ve yatık ön cam tasarımıyla sportif bir duruş kazanmış. Arka kısımda LED stop lambası ve bagaj kapağı boyunca uzanan LED şeritler görüyoruz. Üretime hazır olduğunda aracın beş koltuklu olarak sunulması bekleniyor.

3.0 TFSI altı silindirli motorla gelecek

Motor detayları henüz bilinmese de Q8'in 3.0 TFSI altı silindirli bir motorla güçlendirilmesi bekleniyor. Sekiz vitesli bir otomatik şanzımanın eşlik edeceği bu motor, 469 beygir güç ve 700 Nm tork üretebilecek kapasitede olacak. Audi Q8 hakkında daha detaylı bilgilere önümüzdeki günlerde sahip olacağız.

• alacak gücümüz yok anca haberini okuruz

• Ve de resmine bakarız.

• Q7 zaten x6 ya rakip degilmiydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tasarimi cok hos duruyor
  • Gle coupe, x6’nın rakibi değil mi?

• daha ziyade henüz konsept aşamasında olan bmw x7 ve mercedes gls'ye rakip.

x6 ve x4 coupe formundalar, x6'nın rakibi gle coupe. tabi her aracın bir SUV versiyonunu yaptıkları için karışıyor birazz.
  • beğenmeyenler acaba kendilerine hediye edilse aynı yorumu yaparlar mı?

• arabaya hindu plakasıda hiç yakışmamış
  • Ctrl+c Urus. Ctrl+v Q8

• Tasarımı 10 numara olacak ama gereksiz bir sınıf.
  • balcis kullanıcısına yanıt
    Q8 de Q7 nin coupesi. X6 ve GLE coupe rakibi. X7 ve GLS için Q9 düşünülüyor.
  • sırf çin pazarına satabilmek için 3.0 ile geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Q serileri çok kalas ve hantal, yolu tutmaya çalışıp, çizgisini bozmadan yoldan çıkıyor. Özellikle Q7 kadar kalas bir araç kullanmadım ben, kalıp beton gibi araba viraja girerken girsem mi girmesem mi diye düşünüyor resmen. BMW'nin tam zıttı yani. BMW'de yol tutmaya çalışıyor ama çizgiyi takip edip yoldan çıkmaktansa, çizginin içinde kalıp virajını alıyor. Q serisi tamamen 50 yaş ve üzerine hitap eden saçma bir seri bana göre.

Ancak laf içinde rakip olur kısaca.

Ben de Q7 kadar bir kalas araç kullanmadım. Kullanamadım çünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: tostu kaça kıstırin

arabaya hindu plakasıda hiç yakışmamış

Ganj nehrine sokmuşlar aracı sanki, o derece temiz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3.0 TFSI motor nasıl oluyor da 700 Nm tork üretebiliyor. TDI olmasın o motor

Eğer benzinli motordan bu değerler alınabiliyorsa ben çok şey kaçırmışım dünyadan haberim yok

• A8 yeni vergi güncellemesi ile 599.000 TL 'den 559.000TL'ye geliyor. Bu avantajı milletine sağlayan halkçı hükümetimiz ve sizlere teşekkür ederiz.
    --
    AKBAŞ isimli çocuk varya yeni admin, hah o yanlı ve reklamcı olan evet, bunu yazmalıydı.

ÖNEMLİ UYARI:
    Bu tip yorumu yapmak 1-2 yıl önceye kadar İMKANSIZDI. Ben 2006 den beri forumdayım 1 yılsonra 2007 de üye oldum. O günden bu güne 11 yıl geçmiş ve hep beraber büyüdük, öğrendik. Fakat bu son dönem gibi bir dönem HİÇ GELMEMİŞTİ. Taraflı, sükseci, neredeyse click bait haline gelmiş (mesut çevik açıklama yapmıştı geçen hafta ama site dönüşüyor yavaş yavaş) haberlerin altında çılgına dönen kullanıcı yorumlarını (sizi siz yapan kullanıcıları) görmezden gelmeniz o kadar talihsiz ki. Yeni adminler genç olabilir, heyecanlı olabilir bunlar normal. Fakat 1-2 defa olur... Herkes birbirine girmiş yorumlarda ve değişen hiçbir şey yok... ÇOK ACI COK...
    Mesut Çevik, Erdi Özüağ ve yeni kardeşimiz (mesut çeviğe benzeyen) bu üçü donanım haber oldu! Bu çok ciddi bir uyarı olsun size. Çekip çıkarıldıklarında geriye sadece server sunucular ve logo kalır 2018 ocak ayı itibari ile...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi artenis -- 3 Ocak 2018; 14:7:40 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.