Şimdi Ara

BMW nin Merco CLA ya Cevabı ( 2 Serisi )

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
3
Favori
2.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• CLA nın asıl rakibinin 2serisi grandcoupe olacağının farkındayım. fakat gönlü CLA dan dolayı Merco ya kayan BMW severler 2serisi coupe sayesinde CLA dan vazgeçebilirler. Yani CLA nın satışları bir nebze de olsa düşecektir.
  • Arkadaşlar unutmadan belirteyim 2 serisinin tanıtımı yarın yani 25 ekim tarihin de yapılacak.
  • BMW 2 Coupe nin teknik özellikleri

Uzunluk: 443cm
    Genişlik: 177cm
    Yükseklik: 141cm
    Dingil Mesafesi: 269cm
  • Gorunus olarak cla.nin yanndan gecemez , on konsol disinda cla ic.dis.gorunus olarak fark.atar, hocam.fiyati ne kadar.bilgin varmi? Birde 4.20 grandcoupe yide.paylasmissin onlarn.fiyatlarndan haberin varmi acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bmw 1 serisinin rakibi a serisi, 2 serisinin rakibi b serisi, 3 serisinin rakibi cla, 4 serisinin rakibi.c serisi, 5.serisinin ise e serisidr, genel olarak budur, 2 serisi cla seviyesinde.fiyat koyarsa kimse bakmaz ... bununla birlikte 4 serisininde 140 binler baslangic.fiyati.olmali, 160 bin liralk araca koltuk isitma elektrikli koltuk., sunroof koymayan bir zihniyet nal toplar.ancak.die.dusunuyorum,,,

• mr murat M kullanıcısına yanıt
    Bencede CLA ya rakip olamaz. 4Grandcoupe fiyatı 3 serisinden fazla olur. birde 4.20ied gelir mi bilmiyorum. eyer 1.6motorlusu gelirse 120.000TL den başlar. tabi M paket ve opsiyonlarla fiyat 150.000TL yi bulur. Araç A5 Sportback in rakibi. Mercedes in bu araca rakip olacak bi aracı yok.
  • 4 grandcoupenn fiyati en az 190.civari olur

• 4 serisinin rakibi c mi?

iyi güldüm akşam akşam.... bugüne kadar 3 serisi ve c arasındaki rekabet de can sıkıntısından heralde...

Allahtan bi çok insan o rekabet ortamında firmaların yaptığı kampanyalar sayesinde c180 ve 320d sahibi oldular
  • Amerika fiyatı 228i 33bin dolarmış...

Türkiyede 66bin dolar olsa (genelde x2) bu da 120-130bin TL eder....

aslında 2000cc 245 hp güç için alınabilir böyle bi araç (ve motor)
  • modernline

• quote:

Orijinalden alıntı: mr murat

Bmw 1 serisinin rakibi a serisi, 2 serisinin rakibi b serisi, 3 serisinin rakibi cla, 4 serisinin rakibi.c serisi, 5.serisinin ise e serisidr, genel olarak budur, 2 serisi cla seviyesinde.fiyat koyarsa kimse bakmaz ... bununla birlikte 4 serisininde 140 binler baslangic.fiyati.olmali, 160 bin liralk araca koltuk isitma elektrikli koltuk., sunroof koymayan bir zihniyet nal toplar.ancak.die.dusunuyorum,,,

B serisini araya sokmasanız güzel gidiyormuşsunuz. BMW'nin B serisi sınıfında bir aracı yok henüz.

Bu arada 2 serisi olmamış, CLA varken kimse dönüp bakmaz bile.
  • Araba cok sexy :)
    Umarim fiyatlari uygun gelir:)
  • CLA bunun yanına yaklaşamaz bence.

bmw mercedes'i bütün alanlarda solladı. (tasarım, şanzuman, motor, dış görünüş, estetik vs. 10/10)

hele modernline resimleri süper.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _undead_ -- 25 Ekim 2013; 10:19:13 >
  • Valla.bmw bu isi iyi bulmus, resmen bi kalip.dokmusler siradaki arac hangisiyse kalibi yapistiriyor, uzerinde ayar cekiyor, bu araya degil 130 bin 100 bin veren bile cikmaz bmw bosuna masrafa girmis, gerci bizim milletimiz bir hos 4 serisinin rakibi yokmus fiyati 160 bin kalip ayni icine bakiyosun sunroof bile koymamis insan arkasindan kufretmesnler.diye hic deglse surucu koltugunu elektrkli yapar,, bmw nin gercek fiyat politikasi 5.20i serisi gibi olmali, yazik ben cla aldm geri verdim aklimda, sedan yokken 5 serisi fiyatiyla cezbetti , mercedes donanimli araclarla bmw ye gore ucuz.olunca mercedes ayaga dustu.diyolar, bu 2 serisine 130 bin baz donanimina icinde bise yokken para verene ne diyicez enayimi ? Tip desen yok donanim desen yok 90 larin arabasini.cikarmis , duz sade coupr arac kasli olur gosterisli olur, tarafsiz.konusalim, simdi buna 130 vermekmi mantikli 5 serisine 137 vermekmi, motor hacmi felan demeyin ucacak halimiz.yok ve 5 serisi oldukca basarili ,, bmw sasirmis ne yapacagini kalip dokme ustasi.oldular, bu kalibida kim icat ettyse onada selamim var

• Birde su var bu arac 245hp guc degil 500hp.guc uretse ne olur, allah askina bir aracin biraz.tipi olur gosterisi olur , 4 serisinden ne farki var arka.stoplardan baska , onunde cla gibi cezbeden bir arac varken bu tasarim neyin nesi farklilik yarat bise yap, sanki mercedes bilmiyor cla ya 245hp koymasini , su araci.gordm aklima direk 90 larin basini hatirladim, fikrim bu elestirmek icin elestirmiyorum mercedesten vazgecip bmw 5 serisi almak uzereyim, belirteyim

• aracın tipi gösterişi vs bunlar göreceli kavramlar. ama motor herkese hitap eder. güç seven 245hp alır ekonomi seven 2.0d alır. hayatında 245bg kullandınmı? ben 3ü dünyada ilk test edenlerden biriydim. ingilterede kamuflajlı 3ü kullandım resimleri daha yeni internete düşerken... ve o araç 245 bg idi... eski mesajlarımda test yazım var. o motoru 1e koysalar 120bin TL verecek olan hazır.... mesela ben...

bence cla bulunmaz hint kumaşı değil.... ortadaki ekranıyla, arka bagaj kısmıyla gayet itici bi araç ama alanlar var tabi... a serisi de 1e kafa tutacak dendi ama yollarda göremiyoruz.... 1 serisi yıktı geçti o segmenti...

cla'nın karşıtı veya değil, sonuçta adamlar 2 serisi yapmış ve gayet güzel olmuş... arka bagaja inen kısım biraz daha çalışılabilirdi bence... onun dışında 10 numara olmuş...

4 serisinin kardeşi gibi görüyorum ben bunu... 4e 170-190bin TL veremeyeceklerin alacağı araba bence... gayet de güzel olmuş...

• quote:

Orijinalden alıntı: _undead_

http://www.bmw.com/com/en/newvehicles/2series/coupe/2013/showroom/design/highlight_design.html

Şimdi arkasında yazan M 235i'yi görünce, en çirkin araç bile olsa alınır

Nasılsa içindeyken dış tasarımı görmüyorsun

• Bir arabanin segmenti fiyati ve motoruna goremi degerlendiriliyor? Yeni.cikacak c segmentine yuksek motor koyunca otv den dolayida fiyatida 180 bin olunca segmentimi degisecek:) ozaman biz aptaliz 5.20i aliyoruz 137 bin liraya segemnti dusmus curumus patates aliyoruz sanirim,, ici bos bmw ayni kalip bmw yi gecire gecire bi alem oldular. Simdi bu 2 serisinin fiyati 130 bin felan olunca rakibi c serisi olur, cunku cla ciktiginda 1 serisiyle ayni.fiyat oldugundan buda millet 1 serisinn rakibi cla dediler, fiyata gore segment iste , 5.20i de fiyatindan dolayi segmenti.dusmus bence yeni c serisinin rakibidir heralde:))

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.