Şimdi Ara

BMW nin Merco CLA ya Cevabı ( 2 Serisi ) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
3
Favori
2.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • BMW'den daha iyisini bekliyordum, CLA'nın rakibi olamaz maalesef
  • 218i cabriosu alınır ve 20 yıl binilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bmw 3 serisinde de yaptı bunu arkası niye böyle kötü...2001 model bmw 3.18i vardı çok güzeldi tasarım olarak ondan sonra gelen 3 serisinden hiçbirini sevemedim.resmen cla nın arkayı al bmw nin de önünü koy bin git arkadaş bu ne böyle

edit:cidden arka kısım olmamış bu nedir böyle ilk baktığımda arka resmine aklıma renault un eski kasa megane ı geldi gözümün önüne

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byzantium -- 5 Kasım 2013; 4:29:10 >
  • o değil de Türkiye'ye ne zaman gelecekmiş?
  • yasintekgoz Y kullanıcısına yanıt
    kesin tarihini bilmiyorum ama en erken şubat-mart civarında gelir. bir de 4kapılısı olacakmış yani 2grandcoupe onun gelişi de hazirandan önce olmaz.

• Arkadaşlar araç 153bin tl den başlayan fiyatlarla geldi... tek motor seçeneği var(2.0d 184bg) ve sadece 8ileri ZF
  • fiyatı sitesinde gözükmüyor.bu fiyattan çıktıysa satmaz.100 bin olsa olabilir ama bu fiyata satmaz.bunun için vergiden dolayı motor 1,6 olması lazım.
  • 2014 fiyatlarında gözüküyor.
    BMW 220d Coupé Otomatik 1995cc 4 / 4 184bg 153.276TL

Para saçmayan kimse almaz bu fiyata bunu. Satılır mı ? Elbet satılır ama yeter satış rakamlarına kesinlikle ulaşamaz.
    2015 de araba alıcam. umarım o zamana 1,6 motor 170bg çıkartırlar da dolu bir tane 2serisi alırım.
  • Borusanı anlamıyorum ben , avrupada her modelin xdrive ı var her motor seçeneği var , türkiyede neden yok , yani neden kazıklanarak ta olsa biz istenilen parayı veriyorsak istediğmizi değil zorunda kaldığımızı alalım , 2 serisi 1.6 motorla gelse harika olurdu yada 2.0 twinpower la gelse , ama yok illa tek secenek olucak ....
  • Tasarım olarak bir nebze cla önde olabilir ama motor seçenekleriyle kesinlikle bmw nin gerisinde özelliklede renault motoruyla çok komik bence :)
  • merak etmeyin zaten bu kur ile insanlar yine ithal araçlara yönelecek. o zaman istediğiniz şekilde doldurursunuz aracı. yada full full full aracı buradaki dandik doluluktaki araçlarla aynı paraya alabileceksiniz.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.