Şimdi Ara

BMW F10 - F20 - F30 coding & retrofit (77. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.678
Cevap
90
Favori
233.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Zaten ne var ne yoksa indirdim, easyde indirdim, tek araç için sanırım token gerekmiyormuş free versiyonu çıkmış.
    Araç benzinli. Elimin yatkın olmasından değil böyle şeylere meraklıyım. Volvo s80 kullanıyordum ondan sonra bu araç çok sığ geldi özellikle sürüş destek ekipmanları bakımından. Ama bu ilk BMW aracım diyebilirim (318i m hem eski hemde çok sıkıntılydı) ve sürüşüne hayran kaldım. Yine de Kör nokta asistanı ve Adaptif cruze kontrol olaydı harika olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sunmedia -- 26 Aralık 2017; 1:24:17 >
  • Sunmedia kullanıcısına yanıt
    Aynen token gerekiyor esys için. Sürüş zevki gerçekten üst seviye araçlardır bmwler ama diğer markalarda standart olan seyler bmw opsiyon şeklinde ayrı alabiliyorsunuz yani bnmw markası biraz paragöz aslında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mdcagil

Gurup ölmüş.
    Evo lar artık lisanslanıyormuş. Emulatör devri bitti.

F30 lar için Yeni bir güncelleme de hayalet gösterge dediğimiz dijital takometreler de artık takılıyor. 6WB kodlu.

F30a hayalet gösterge takma işini borusan yapabiliyor mu?

Dışarda 6 bin civarı takan yerler var ama güvenemiyorum. Saçma sapan hatalar vermesin göstergede. Bunu taktırmayı çok istiyorum. Var mı tecrübesi olan?

• Merhaba Arkadaşlar,

bendede 2012 530 f10 var yeni aldık hayırlısıyla, seyir halindeyken dvd oynatmak için baya bir araştırdım kodlama lazımmış. bunun için enet kabloda aldım. bilgisayar vs zaten mevcut, elimdende gelir böyle işler neler yapmam lazım hangi programla becerebilirim. Yardımcı olursanız veletler duacı olur :)

iyi akşamlar.
  • Bir de benim araç, Bluetooth'dan müzik dinlerken albüm kapağı göstermiyor. Bunun bir yolu var mıdır?

• mbs1905 kullanıcısına yanıt
    Sadece nbt de oluyor diye biliyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lone_star

Sadece nbt de oluyor diye biliyorum

Aaa öyle mi? NBT olmayan araç sahipleri bu bilgiyi doğrulayabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: ediz3555

Merhaba Arkadaşlar,

bendede 2012 530 f10 var yeni aldık hayırlısıyla, seyir halindeyken dvd oynatmak için baya bir araştırdım kodlama lazımmış. bunun için enet kabloda aldım. bilgisayar vs zaten mevcut, elimdende gelir böyle işler neler yapmam lazım hangi programla becerebilirim. Yardımcı olursanız veletler duacı olur :)

iyi akşamlar.

Esys yazılımı ücretsiz token dönemi sona ermiş olduğundan, ESYS Launcher PRO için token sağlayıcıdan belirlemiş olduğu bağış karşılığında tedarik etmeniz gerekiyor.
  • 1650 TL verin rahat edin benim gibi yapacak bişey yok. tek sıkıntım goodyear koşlık lastiklerle sanki yol tümsek vs çok hissettiriyor araç 2016 520i executive

• Arkadaşlar. F10 2012 aracımın cic özelliklerinde görülen BMW App, Connection Drive uygulamalarını kullanmam mümkün müdür? Aracım da Sos yok.

İkinci sorum da, ofiste sadece mesajları alabiliyorum. Mailler gelmiyor. Bunun bir yolu var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mbs1905 -- 26 Ocak 2018; 23:30:19 >
  • Merhaba,2012 model F11 aldim. Gunduzleri sadece xenon degilde etrafindaki lamlarin yanmasini istiyorum. Bunun icinde galiba kodlama yapilmasi gerekiyor. Kablosunun sparisini verdim fakat bu token muhabbetinin icinden cikamadim. Daha once ucretsiz yapiliyordu, simdi galiba ucretli oldu. Fakat bunu satan vatandasada kimse ulasamiyor. Bunun baska bir yontemi var mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sametyilanci

Merhaba,2012 model F11 aldim. Gunduzleri sadece xenon degilde etrafindaki lamlarin yanmasini istiyorum. Bunun icinde galiba kodlama yapilmasi gerekiyor. Kablosunun sparisini verdim fakat bu token muhabbetinin icinden cikamadim. Daha once ucretsiz yapiliyordu, simdi galiba ucretli oldu. Fakat bunu satan vatandasada kimse ulasamiyor. Bunun baska bir yontemi var mi?

Onun için kodlamaya ihtiyaç yok diye biliyorum. Ayarlar da sürekli açık farları işaretlerseniz gündüzleri far kapalı veya otomatik ayarında sadece angel yanar.

• mbs1905 kullanıcısına yanıt
    Evet NBT de çıkıyor sadece. NBT olmayanlarda sadece kablo ile.
    O da çok tercih ettiğim birşey değil, tak çıkar telefonun bataryasına zarar verir.
  • NBT ünit takıldığında lisanslama için alınacak olan FSC kodu aracımızın VIN numarası için alınacak değil mi arkadaşlar. Takılan ünitenin numaraları ile bir alakası yok?
  • quote:

O da çok tercih ettiğim birşey değil, tak çıkar telefonun bataryasına zarar verir.

Far kapali yapinca hicbirsey yanmiyor,otomatikde ikiside yaniyor.Bende birsey anlamadim.
  • quote:

quote:

Far kapali yapinca hicbirsey yanmiyor,otomatikde ikiside yaniyor.Bende birsey anlamadim.

Aydınlatma ayarlarında sürekli yanan farlar özelliği açık mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbs1905

quote:

quote:

Aydınlatma ayarlarında sürekli yanan farlar özelliği açık mı?

Evet,bugun butun secenekleri denedim sadece park lambalarini acinca tek angellar yaniyor. Normalde otomatik acik olunca hava karanlik olana kadar angellar yanmasi gerekiyor. Amabir turlu yapamadim.

• 2016 BMW 320İ ED F30 sahibiyim aracımda önceki sahibinin taktığı NBT ekran var sarın aldıktan bir müddet sonra ekran her 1 buçuk 2 dakikada kapanıp aynı süreyle açılmaktadır ekranda oynatılan multimedya kapanıp açıldıktan sonra kaldığı yerden devam etmektedir lisans hatası olduğunu tahmin ediyorum yardımcı olabilecek varmı kabloyla halledilebilir mi acaba?

• Eski tip küçük ekranlar kodlama ile video oynatıyor mu arkadaşlar ? 2012-2013 model araçlar. Ya da NBT geniş ekran şart mı ?
  • tk152 T kullanıcısına yanıt
    nbt siz video oynatamazsınız ne yazıkki..
  • 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.