Şimdi Ara

BMW 5 SERİSİ F10 (261. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil
5 sn
5.549
Cevap
111
Favori
726.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bmw f10 kullanım kılavuzu pdf olarak nereden bulabilirim.

teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hburak -- 29 Mart 2020; 8:12:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ö1f1

Hocam yani en son fiyatlara ocak ayı gibi bakmıştım üzerine daha da koyduysa bilemiyorum onu.
    martta 220-230bin olan araçlar şuan 300-310bin.

tek akıllı kendileri tabi. piyasa dursun da gerçekten ihtiyaçtan satacaklar 220-250ye mecbur satsın.

üzülmem
  • hburak kullanıcısına yanıt
    Apple Store'da BMW Driver's Guide adında bir uygulama var. Google Play'de de vardır muhtemelen. Buradan bakabilirsiniz.
    https://apps.apple.com/sg/app/bmw-drivers-guide/id714042749
  • quote:

Orijinalden alıntı: trooper_gs

Apple Store'da BMW Driver's Guide adında bir uygulama var. Google Play'de de vardır muhtemelen. Buradan bakabilirsiniz.
    https://apps.apple.com/sg/app/bmw-drivers-guide/id714042749
    teşekkürler...
  • Merhaba arkadaşlar bir sorum var aracımı geçen yaz Bursa Teknik Oto da camlara siyah film uygulaması yapılmıştı, aracım Bulgaristan da ve Bulgar kanunları gereği geçen aylarda polis durdurmasında ön camlardaki siyah filmleri olay yerinde söktürdüler ancak söktükten sonra camlarda yapışkanlık oluştu 1 ayı geçmesine rağmen kaybolmadı güneşli günlerde ön camları indiremez durumdayım, bu sorunu nasıl çözebilirim lütfen yardımcı olur musunuz. Sağlıklı günler dilerim
  • ~Onur~ kullanıcısına yanıt
    İzopropil alkol ile camları silin. Şayet bulamaz iseniz bildiğimiz sinek ilacı spreyini sıkıp silmeyi deneyin. Olumlu yönde sonuç alacaksınız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba, bir f10 alacağız internet üzerinden aracın ne paket geçtiğini öğrenebileceğim bir veritabanı var mi?

Araç m paket ama ruhsatta 520i diye geçiyor bilgisi olan yanıtlayabilirse sevinirim.

• Merhabalar. 2014 f10 premium aracımın şöför tarafı kapı girişimdeki bmw yazıları düşmüş. Bu eşikleri modernline daki gibi ışıklıya çeviren varmı? Tak çalıştır şekilde çalışırmı? Kes tak kablo yapmadan. İnternette mıknatıslı bilaç set gördüm ama türkiyede bulmak mümkünmüdür acaba?
    Yada bu yazıların ölçü ve şablonu elinde olan varmı folyodan kestirip yapıltırayım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • android multimedia kullanan var mı konulara baktım da göremedım.
    Yorum istemekteyım...
    Malum nbt'ler araba fiyatına cıkmış vaziyetteler.
  • omercanilica O kullanıcısına yanıt
    Ankara’da iseniz BM elektronik bu işi yapıyor

• Can sıkıntısından şu zor coronalı günlerde çıktık bir ufak Antalya turu yaptık F10 umuz ile...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi belgehan -- 3 Mayıs 2020; 0:28:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: andryoit

Ankara’da iseniz BM elektronik bu işi yapıyor
    teşekkürler
    balıkesirle istanbulda bulunuyorum.
    Benn yapandan çok kullanıcı yorumu aramaktayım her ilde var artık takan yerler
  • valla hocam ben de epeydir android mi nbt mi kararsızlığındayım ama işlevsellik ve fiyat performans olarak androide daha yakınım.. sanırım bayramdan sonra android bir cihaz taktıracağım.. android 9 çalıştıran güzel cihazlar var id7 menülü.. nbt ateş pahası, android artı ses sistemi taktırsam nbt fiyatına ulaşmıyor. yapabildikleri de kısıtlı zaten gerek yok gibi geliyor bana..
  • Selamlar herkese.
    F10 m sport koltuk kumasi bulabilecegim bir yer var mi istanbulda? Koltugun oturma kisminda sigara yanigi oldu sadece o kismi degistirmem gerekiyor.

• 11x kullanıcısına yanıt
    Merhaba.

Gercek m paket arac tavanlari antrasit doseme olur. Ayrica koltuklari da baldir destekli olur onlerde. Keza direksiyon m sport olur.

Arac aldiniz mi buarada?

• Bmwaykut B kullanıcısına yanıt
    Merhaba , teşekkür ederim bu arada M decoder ile sorunu çözmüş oldum bilginiz olsun lazım olur ise.

4 serisi aldım 5 olmasını çok istedim malum sorunlar nedeni ile olmadı.

• 11x kullanıcısına yanıt
    Hayirlisi olsun. Bende kendi f10 umu satmaya kadar verdim. Yeni kasa alacagim. Aracim doluluk ve temizlik acisindan piyasadaki birkac aractan birisi diye dusunuyorum. Ozelliklerine gore uygun fiyat yazdim. Ilgilenen olur ise sari sitede ilan numaram: 790147883

• F10 almayı düşünüyordum da ne olmuş piyasa böyle 200 civarına anca idare eder bir araç bulunuyor

• Bağa mı didin? kullanıcısına yanıt
    Hocam kumaşı zor bulursun, döşemecilere git iyi bir usta bul güzelce yama yapsın
    İyi usta bulursan yenisi gibi yapıyor

• Blue_Knight kullanıcısına yanıt
    200 e bos paket agir hasar kayitli arac bile yok. Fiyatlar iyice yukseliyor.

• 
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.