Şimdi Ara

BMW 5 SERİSİ F10 (160. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.549
Cevap
111
Favori
725.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Toxicated

Sizce 525 i sıfır 420d xdrive ile takaslamak mı yoksa 1 sene sonra 15-20 bindeki yeni kasa 520d ile mi takaslamak daha mantıklı olur ?

ortadaki el freni bile o aracı almamak için geçerli bir sebep bence.

bir de diğer arkadaşlara katılıyorum, evet performansın dibine vurursunuz belki ancak konfor ve ses yalıtımını unutun.

ve tabi tablet gibi göz önünde duran ekran da cabası.

ve tabi hayalet göstergeler de olmayacak vs vs...

2 kapı için her şeye değer diyorsanız siz bilirsiniz tabi.
  • Donanımcı Aras kullanıcısına yanıt
    Sıfır 420 alınacağı için hayalet ekran gelmiş borusanda aracını tasarlada gözüküyor ancak içi 3 serisinin aynısı ondan bir sene bekleyip 520d almak daha mantıklı gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • smartcard kullanıcısına yanıt
    2017 makyajlı gran coupe olucak yaklaşık 310 bin tl felan

• Toxicated kullanıcısına yanıt
    525d xdrive f10 sanirim, ben f10 520d 190hplik olan ile f10 525d xdrive arasinda kaldim , yaklasik ayni donanimlarda ikisi arasinda 40-50bin₺ oynuyor ve 520d , 525d xdrive'a gore daha ekonomik yakit olarak diye dusunuyorum 1-1.5lt kadar , ulkemiz sartlarinda da guzel kis lastikleriyle 520d idare eder sanki ama kafam karisik , 525d xdrive kullanici olarak gorusleriniz neler ? bi de yakit olarak nasil

• Şimdi 520d ile 525d nin turboları farklı tüketimde 1 lt fark var. Sürekli 4 çeker + turboya bağlıyorum eğer forumdaki arkadaşlar gibi sürerseniz 5.5 6 lt tüketimi var 525 in ancak şehiriçinde agresif sürerseniz 8.5 9.5 arası tüketim veriyor gidişi güzel. Ancak ufak tefek kronik sorunları var direksiyonda boşluk ve turboda önemli şeyler değiller ama bilmekte fayda var. Ben 520d bulsaydım onuda alırdım. 1 tane araç düştü akşam 11 de o da sabah 10 da satılmıştı zaten. Şuanda piyasadaki araçların hepside çöp arabalar en az 2-3 aydır ilandalar zaten. Ama açacağı her türlü sürpriz masrafa hazır olun benden söylemesi

Ayrıca aracın içinize sinmesi çok önemli ben bu araca en fazla 1 sene biner satarım dahada binmem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Toxicated -- 8 Ağustos 2017; 13:33:25 >
    surpriz masraf derken mesela ne gibi ? ayrica evet sahibindene bakiyorum 2014-2016 yili arasi 520d'lere cok hos bi secenek bulamadim 190hpliklerde

ayrica evet 1lt daha fazla tuketmesi surekli 4 ceker ve turbo farki olabilir

• Herhangi birşey olabilir hocam mesela bende alt korumalar kırıktı motor ve şanzuman için değişti 3 bin tl masraf durduk yere birde her zaman açık kapı sürpriz ne yapıldıgı nasıl yapıldıgını asla bilemezsiniz sizin benim gibi titiz kullanıcıda olabilir çıkan hasarı ucuz yollu hallet diyende çıkar

4 cok yakisikli olsada 4 ler 3 den, 5 ler 7 serisinden devsirmedir..F10 lar kusursuzken G30 lar kusursuzun evrimidir :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tolgao2000 T kullanıcısına yanıt
    Hocam özel bir sebep var işte ondan yoksa zaten f10 u beğeniyorum ya da 2016 model executive f10 araç alıp bunu vericem

• quote:

Orijinalden alıntı: tolgao2000

4 cok yakisikli olsada 4 ler 3 den, 5 ler 7 serisinden devsirmedir..F10 lar kusursuzken G30 lar kusursuzun evrimidir :)

Bana kalırsa g30 konusunda yargıya varmak için çok erken. Geleceği e60 gibi kimsenin hatırlamak istemediği seride olabilir e39-f10 gibi efsane de

• cancan_burak kullanıcısına yanıt
    Sanirim E60 in sansizligi 3 serisi platformundan devsirilmesiydi...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgao2000

Sanirim E60 in sansizligi 3 serisi platformundan devsirilmesiydi...

Evet öyle hemde sert sportif bir araç olması nedeniyle pek sevilmedi. Ayrıca 1.6 motoruda yok sanırım. Bende bu ay itibariyle yollara çıkacak 5.20i ler g30un kaderini belirleyecek. Açıkcası dışını beğenmedim. Tanıtılan iç mekan hep en dolusu boş halini gördüm aşırı düşüş oluyor iç mekanda da

• Slm arkadaşlar , burda yeniyim , 5.20 D 2014 model 35.000 bi araç aldım , bir kaç sorum olacak .

1. Aracın bakımları kaç bin aralıklarla yapmak gerek , 10.000 mi ?

2. Aracın şuan gelen yaklaşan bakımı kaç binde bilen arkadaş varmıdır , yani normal önerilen zamana göre ,

3. Orijinal servis harici güvenilir temiz bir yer varmıdır ?

4. Araç ile ilgili detaylı bilgiler için bi forum klup gibi bi ortam varmıdır , yani aksesuar , detaylı gizli özellikler yada önerileri bulabileceğimiz,

5. Araç alırken EFT oto ekspertiz den full kontrol paketi ile expertiz yaptırdım tertemiz çıktı , ama açıkçası hiç içime sinmedi bilgileri , sizce bi yerde daha baktırmam yararlı olur mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Serkans251

Slm arkadaşlar , burda yeniyim , 5.20 D 2014 model 35.000 bi araç aldım , bir kaç sorum olacak .

1. Aracın bakımları kaç bin aralıklarla yapmak gerek , 10.000 mi ?

2. Aracın şuan gelen yaklaşan bakımı kaç binde bilen arkadaş varmıdır , yani normal önerilen zamana göre ,

3. Orijinal servis harici güvenilir temiz bir yer varmıdır ?

4. Araç ile ilgili detaylı bilgiler için bi forum klup gibi bi ortam varmıdır , yani aksesuar , detaylı gizli özellikler yada önerileri bulabileceğimiz,

5. Araç alırken EFT oto ekspertiz den full kontrol paketi ile expertiz yaptırdım tertemiz çıktı , ama açıkçası hiç içime sinmedi bilgileri , sizce bi yerde daha baktırmam yararlı olur mu ?

Kaça aldınız hocam donanım paketi nedir bende tam olarak 2014 5.20 d arıyorum ,hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fastforyou -- 9 Ağustos 2017; 22:29:58 >

• Çok tşk ederim dostum , bende 2 ay bekledim , 227 aldım , hayalet + vakum + sunroof premimum , boya Kaza yok . Sizce nasıl fiyat , uygun gibi geldi bana bu temizlikte araç

• 5.20i Executive Plus ile Executive arasında ne fark var arkadaşlar. VIN ile executive olayını göremedim. Bir arkadaş elektrikli perde olunca Plus oluyor diye tutturdu. Bir de ilanlara bakınca sanki executive olanlar plus'lardan daha pahalıya satılıyor. Bunun farkını bilen var mı ? Bluetooth ile telden müzik çalma, SOS (Acil Durum Çağrısı), Teleservices, geniş ekran (NBT), prof. navigasyon, geri görüş kamerası, 18" jant, hayalet gösterge, elektrikli bagaj her ikisinde de var görünüyor. Ben alırken de plus diye almıştım :) Perde falan yok, güneş korumalı arka camlar var sadece.

Bir de 3 ay öncesine göre fiyatlar 10K civarı yükselmiş görünüyor. Sizce satmalı mıyım ? Fiyat yukarıya gider mi yoksa kışa doğru düşer mi ? Yeni G30'un 2016 son çeyrek çıkışlı F10'lara etkisi nasıl olur ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tk152 -- 8 Ağustos 2017; 23:28:36 >
  • 2012 520d aracima 130bin km bakimi icin ozel servis arayisina basladim. abarth bmw ve florya star bmw haricinde tavsiye edebileceginiz avrupa yakasinda guvenilir bir usta var mi? Her iki usta da sanki daha eski kasalarda yetkinlik sahibiymis gibi geldi. Bir tanesi zincir sesi olmadigi halde zincir degistirmem icin israrci oldu, digeri ise 15bin km yerine 5bin de bir yag degistir dedi. Bu duyduklarim fena kazik yiyecegim gibi hissettirdi. tavsiyelerinizi bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihanakgun -- 8 Ağustos 2017; 23:44:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serkans251

Çok tşk ederim dostum , bende 2 ay bekledim , 227 aldım , hayalet + vakum + sunroof premimum , boya Kaza yok . Sizce nasıl fiyat , uygun gibi geldi bana bu temizlikte araç

Km düşük oldugu için fiyat iyi hocam bu km kazasız araçlara daha fazla ıstıyorlar,renk ne peki

• Serkans251 S kullanıcısına yanıt
    Ucuz almışsınız hocam rengi ne aracın

Birde bugün oturduğum sitede değişik bir olaya rastladım arabanın önü makyajlı farları aynalar makyajlı jantlar makyaksız jantı arka farlar makyajsız farlar m paket araba m paket lci kasanınki

Şansa aracın ilanını buldum bir foto ekliyorum
     BMW 5 SERİSİ F10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Toxicated -- 9 Ağustos 2017; 0:23:27 >
  • Serkans251 S kullanıcısına yanıt
    Ucuz almışsınız hocam rengi ne aracın

Birde bugün oturduğum sitede değişik bir olaya rastladım arabanın önü makyajlı farları aynalar makyajlı jantlar makyaksız jantı arka farlar makyajsız farlar m paket araba m paket lci kasanınki

• 
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.