Şimdi Ara

BMW 5 SERİSİ F10 (161. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.550
Cevap
111
Favori
725.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Renk siyah hocam, evet inş bilmediğim ekspertizden de kaçan bişesi çıkmaz , servis ve genel bilgiler için bi yer yok mu acaba arkadaşlar ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serkans251

Renk siyah hocam, evet inş bilmediğim ekspertizden de kaçan bişesi çıkmaz , servis ve genel bilgiler için bi yer yok mu acaba arkadaşlar ?

Siyah biraz daha ucuz oluyor, hangi şehirdesin hocam ona göre yardımcı olacak bi arkadaş çıkar

• İstanbul ,

• Serkans251 S kullanıcısına yanıt
    oncelikle hayirli olsun ben de 2014 2015 f10 520d bakiyorum , 190hplik olan di mi araç ?

• fastforyou kullanıcısına yanıt
    Neden siyah için daha ucuz dediniz? Her taraf beyaz araç dolu, siyaha neden böyle yorumda bulundunuz anlamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: HaKaan16

Neden siyah için daha ucuz dediniz? Her taraf beyaz araç dolu, siyaha neden böyle yorumda bulundunuz anlamadım.

Gördügüm o,2 aydır bende 5.20 d arıyorum 2014,hep siyah araçlar daha ucuz,biara gri vardı galericiye sordum gri hiç tutulmuyor fiyat daha düşük hatta siyah bile daha az tercih ediliyor 5 kasada tutulan beyaz demıstı ki zaten aynı özellıkte araçlarda hep beyaz daha pahalı

• fastforyou kullanıcısına yanıt
    En çok tutulan beyaz ve gridir, siyah bakımı zor çiziği gösterdiği için her zaman biraz daha zor satılır... Mesela ben araç ararken siyah rengi çıkartırım neden raceblue araca saipken bir daha koyu renge tövbe etmiştim...
  • Rengi pahalılıkla ilişkilendirmeniz ilginç geldiği için sordum. Sonuçta zevk bu. Benim beyaz renge karşı bir antipatim var; sanki yürüyen buzdolapları gibi geliyor trafikte her tarafta beyaz araçlar görünce. Beyaz eşya misali.

Siyahın duruşu bir başkadır, temiz kullanımda/tutumda sorun olacağını sanmıyorum.

Tabi ki sonuçta zevkler tartışılamıyor; kimi zaman sana güzel gelen diğeri için anlam ifade edemeyebiliyor.

İyi forumlar.

• Benim de beyaz bir F10 um var. Özellikle beyaz aldım.

Siyah otomobil kullanacak kadar boş zamanım yok benim.
    Bu BMW için geçerli değil, her araba için geçerli. Koyu renk araba ile işim olmaz benim.

Siyah araba (daha doğrusu koyu renk araba) yıkandıktan 2 saat sonra bile tozu çok belli eder. Türkiyenin şartları da belli.. Yurtdışında olsaydım değerlendirebilirdim.
    Temiz arabaya bineceğim diye elimde bez gezemem.
    Pis arabaya binmem.
    O zaman beyaz iyidir.
    Bu güne kadar aldığım otomobillerin hepsi beyazdı. Buzdolabı beyazı değil bu.. Derin beyaz.. İnci beyazı..

Otomobil bana hizmet etmeli, ben otomobile değil..
  • Arabaları beyaz alırım hocam bundan önceki c beyazdı ancak eğerki araba spor paketse örnek amg örnek m paket beyaz daha fazla gösterir ama 5 serisinde beyaz çok klas olan arabayı 3 serisi gibi gösteriyor. Özellikle siyah sevmezken 5 serisini siyah aldım seramik kaplama yaptırdım ve 4-5 günde 1 yıkatıyorum tertemiz duruyor.

Birde ekranı büyütmeden ses sistemi için tavsiye edebileceğim twitterlar ve ön göğüs sistemini değiştirebilirler hatta Twitterlar takılırken kapıdakileri de değişebilirsiniz. 1500 e felan hepsi halledilir sistemde ciddi değişiklik yapıyor nbt ile daha da etkili

Fotoğrafta araba 3 haftadır yıkanmamış hali

BMW 5 SERİSİ F10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Toxicated -- 9 Ağustos 2017; 18:51:36 >

• tk152 T kullanıcısına yanıt
    Perde ve direksiyon ısıtma olanlarda prof nav yok küçük ekran var, prof ekranlı siyah arka camlılarda da perde ve direksiyon ısıtma yok

• ingilterede devamlı yağmur yemesine rağmen arabayı her hafta yıkatırdım.

wax yani cila kısmına geçilirdi. su bidonunun yanında cila kutusu olurdu (içi su) musluğunu açardı, tazyikli suya cilalı su karışırdı.

o su öyle bi temizlerdi ki arabayı, istanbulda öyle yıkayan görmedim.

diyeceğim o ki, o tarz bi yıkamacı olsa etrafımda, siyah da alınır.

ziebart falan demeyin, her yerde yok malum. her seferinde detaylı temizlik de ağır kaçar.

* * *

bu arada siyah araçta kuş pisliği unutmayın. özellikle güneşte arabanın boyasının içine ediyor.

* * *

alakasız olacak ama, iç mekan bazı 5lerde siyah. trimlerle daha hoş duruyor sizler ne düşünüyorsunuz? 20 araçtan birinin içi siyah....
  • Toxicated kullanıcısına yanıt
    Bu da benimkinin iki haftadir yikanmamis hali :)

BMW 5 SERİSİ F10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolgao2000 -- 9 Ağustos 2017; 19:05:12 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Donanımcı Aras kullanıcısına yanıt
    Bizde dışı beyaz içi siyah deri var mükemmel duruyor bej kullanımı çok zor

• tolgao2000 T kullanıcısına yanıt
    Nazar değmesin süper duruyor aracın arkadaşım

• Bende kahverengi f30dan sonra tövbe koyu renk dedim ve gidip siyah aldım 20bin lik opsiyon aracın temizliği rengi görmemi engelledi ankarada heryer beyaz f10 iken siyah olması iyi oldu. Ama gönlümdeki renk griydi. Gri m paket çoı başka duruyor. Ayrıca bugün mediterian blue g30 gördüm. Çoo güzel görünüyordu. Diğer renkteki g30ları hiç beğenmemiştim.

Hemen gidip boya koruma üstüne komple şeffaf çektim. 2 haftada bir sonax hızlı cila ile yıkarım arada bir 1tllik makinede su tutarım her zaman temiz olur. Açıkcası siyah bu aracı çok ağır gösteriyor ama temizlik dert titizseniz.

Ayrıca f10 için alarm sistemi araştırmalarım sürüyor. Kayda değer bilgi aldığımda paylaşacağım. Nbt ve m direksiyon sahibi f10 sahipleri diken üstünde f30 kalmadı f10a dadandılar

• Benim arac karbon siyah diye geciyor. Isik vurunca lacivert, karalikta-golgede- siyah. Inanilmaz parmak izi oluyor. Telefon ekrani gibi dokundugun an izi cikiyor. Seramik kaplama var onla mi alakalidir yoksa hepsi mi boyle?

• tolgao2000 T kullanıcısına yanıt
    Şehiriçi kullanımı galiba hocam ben araçta 1 haftada 5000km yol yaptım 2 haftaya yakın süre de yattı araç kilidi bile açılmadan

• tk152 T kullanıcısına yanıt
    Merhabalar . Bende 2016 Exec. plus var. Sıfır olarak aldım. Plus ile plus olmayan arasında dakota deri döşeme, harman kardon ses, direksiyonda vites kulakçıkları ve adaptive cruise farkı var. Bu dört donanım yoksa plus değil standart executive dir. Perde her ikisinde de yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: veceyis

Merhabalar . Bende 2016 Exec. plus var. Sıfır olarak aldım. Plus ile plus olmayan arasında dakota deri döşeme, harman kardon ses, direksiyonda vites kulakçıkları ve adaptive cruise farkı var. Bu dört donanım yoksa plus değil standart executive dir. Perde her ikisinde de yok.

bu adaptive cruise control premiumlarda da yok değil mi?

sadece limitor var galiba...

malum sitede bakıyorum, direksiyon ısıtma bile var ancak adaptive cc yok. çok enteresan (sinyal altı kol değişmediyse tabi)
  • 
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.