Şimdi Ara

BMW 5 SERİSİ F10 (162. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.542
Cevap
110
Favori
723.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam tam bende anlamıyorum, ama 5.20 d Premimum hangisi ise o :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Donanımcı Aras

quote:

Orijinalden alıntı: veceyis

Merhabalar . Bende 2016 Exec. plus var. Sıfır olarak aldım. Plus ile plus olmayan arasında dakota deri döşeme, harman kardon ses, direksiyonda vites kulakçıkları ve adaptive cruise farkı var. Bu dört donanım yoksa plus değil standart executive dir. Perde her ikisinde de yok.

bu adaptive cruise control premiumlarda da yok değil mi?

sadece limitor var galiba...

malum sitede bakıyorum, direksiyon ısıtma bile var ancak adaptive cc yok. çok enteresan (sinyal altı kol değişmediyse tabi)

Yok diye biliyorum. Türkiye'ye sadece exec. plus donanım paketi ile geldi. Diğer donanım paketlerinde ilave olarak sipariş edilmesi gerekiyordu.
  • arkadaslar bi sey daha sormak istiyorum, simdi premium paket iste vakumlu kapi, hayalet gosterge tamam iyi hoş ama luxury line degil bu araclar yani zaten 2 tane line secenegi var birisi m spor digeri luxury, bi premium araclarin cogu hic bi line alinmadan direk eklenmis degil mi? ilanlara bakiyorum cunku hic luxury line yazmiyor premium araclarda, o krom citalar falan hos duruyor cidden luxury linedaki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Malum sitede gezerken epey dolu görünen bir araç buldum. İlan numarası 469203726 . Ben fiyat olarak bu kadar çıkamam ama çıkabilecek arkadaşlar için güzel bir alternatif olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smartcard

Malum sitede gezerken epey dolu görünen bir araç buldum. İlan numarası 469203726 . Ben fiyat olarak bu kadar çıkamam ama çıkabilecek arkadaşlar için güzel bir alternatif olabilir.

Full+full+full dedirtecek cinstenmiş Güzel araç koltuk soğutma ve deri göğüs güzel opsiyon
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancan_burak

quote:

Orijinalden alıntı: smartcard

Malum sitede gezerken epey dolu görünen bir araç buldum. İlan numarası 469203726 . Ben fiyat olarak bu kadar çıkamam ama çıkabilecek arkadaşlar için güzel bir alternatif olabilir.

Full+full+full dedirtecek cinstenmiş Güzel araç koltuk soğutma ve deri göğüs güzel opsiyon

İlan kaldırılmış sanırım
  • smartcard kullanıcısına yanıt
    arac guzel ama fiyati fazla.
  • Hacilar 45bin yag bakimi 1500-2000 km gecirsem Borusan ariza cikarir mi ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgao2000

Hacilar 45bin yag bakimi 1500-2000 km gecirsem Borusan ariza cikarir mi ?

Bin km sınır diyorlardı. Tabiki kesin bilgi değil. Bence servis danışmanını bir ara

• Arkadaşlar konforlu giriş hangi modellerde var? Yada bu ekstra mı alınıyordu? Benim 2014 comfort+premium aracımda yok sanıyorum yada ben beceremedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: HaKaan16

Arkadaşlar konforlu giriş hangi modellerde var? Yada bu ekstra mı alınıyordu? Benim 2014 comfort+premium aracımda yok sanıyorum yada ben beceremedim.

Comfort giriş yani anahtarsız giriş malesef opsiyon. Trde. Çoğu araçta yoktur.

• cancan_burak kullanıcısına yanıt
    Borusani aradim dedigin gibi tek seferlige mahsus 1000 km asma izni varmis aksi takdirde garanti yaniyormus..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar şöyle birşey buldum

http://www.mycarly.com/product/bmw-app/

Bmw vag porsche ve mercedes araçlar için bmw için kodlama ücreti 150 lira sanırım bende yakın zamanda bu parayı verdim araştırdıgım kadarıyla app store da lite ve pro versiyonları var kodlamayı yapabiliyorsunuz aynı anda hareket halinde video izleme akü değişince kodlamasını araçtaki sorunları ve kullanılmış araba kontrolü yapabiliyor. hem esys kullanarak kodlamaktan çok daha basit hemde token sistemi olmadıgından istediginiz gibi gir çık düzelt yapabiliyorsunuz. Kargoyu halledebilirsem bir tane getirmeyi düşünüyorum youtube da incelemeleri var izledim birkaç tanesini pro versiyonunu da iphonecake.com da cracked olarak buldum 160 tl normalde uygulama para ödemeden yükleyebiliyoruz. Eğerki benden önce davranıpta alıp getiren olursa yorumlarını beklerim

• quote:

Orijinalden alıntı: tolgao2000

Borusani aradim dedigin gibi tek seferlige mahsus 1000 km asma izni varmis aksi takdirde garanti yaniyormus..

Hiç insiyatif vermeyin şunların eline hocam.

Kodlama yaptıramadım bu sefer henüz cihaz çalışırsa ankarada ortak alabiliriz

Obd portundan bağlanıyor cihaz hocam onda sorun yok youtube da videoları var benim aklıma takılan amazon tr ye göndermem diyor site de 50€ + kargo mantıklı mı diye düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Toxicated

Obd portundan bağlanıyor cihaz hocam onda sorun yok youtube da videoları var benim aklıma takılan amazon tr ye göndermem diyor site de 50€ + kargo mantıklı mı diye düşünüyorum

Belliki uzun süre bmw kullanacağız 2 kodlama işleminde parasını çıkartır. İkinci eo de olsa satışı da rahat olur hocam

• Edit: büyük ekran/küçük ekran konusundaki hatalı bilgi silindi.

Eğer telefonda açtığım navigasyonu bluetooth yada usb ile küçük ekrana aktarma imkanım varsa bu da işime yarar ama bilgisi olan beni bilgilendirebilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Simültane -- 15 Ağustos 2017; 21:3:34 >
  • 3500 gayet iyi bir fiyat eğer f10 ise hatta bedava bile denir lisanslıysa

• quote:

Orijinalden alıntı: Toxicated

1-2 aya kadar eşime 116d 2016 model almayı planlıyorum hocam denk gelirse katlanır ayna sunroof beyaz üçlüsünde. Birde kodlama yaptırırım gerisine de karışmam bakımlarda götürürüm borusana birtek. Seneye de sıfır g30 520d planım var bakalım hayırlısı o cihaza da 250-300 gibi bi para vermekde bundan mantıksız geliyor zaten kodlama istesem tanıdık 50 ye yapıyor. Araç kontrolünü mersinin en ünlü bmw ustası var ona baktırıyorum. Bi yandan da saçma geliyor almak

Fatihin otomobilleri adlı kanalda 5.20d incelemesi var. Tüketim olarak çok dedi. Açıkcası ben g30a ısınamadım

Neye göre çok hocam yol bilgisayarı 9.6 lt tüketim gösteriyor şuan bende ha pompa verisi 8.2 8.3 felan ama son aldıgım depoyu tapa gaz kullandım. Hakkınıda veriyor bu segmente çıkınca eğer beni rahatsız etmiyorsa sıkıntı yok benzinlide beni rahatsız ediyor ayda 1800-2000 yakıta vermek

• 
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.