Şimdi Ara

Bmw 320d GT ( F34 )

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
3
Favori
3.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bmw 320d GT Sahipleri Bura da buluşsun en azından adresimiz belli olsun . Merak edenlerin Sorularını Cevaplandırmaya çalışırız.
     Bmw 320d GT ( F34 ) Bmw 320d GT ( F34 ) Bmw 320d GT ( F34 ) Bmw 320d GT ( F34 ) Bmw 320d GT ( F34 )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ANIL_KURT -- 27 Nisan 2015; 22:40:52 >

• Araç sahiplerinin deneyimleri neler, memnunlar mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Schayter S kullanıcısına yanıt
    Ben Memlunum genel olarak serilik ve yakıt iyi fakat arkadan gelen bir ses varda 5 aydır falan bu gün arabanın sağa doğru hafif yatık oldğunu farkettim amortisörle ilgili sıkıntı var büyük ihtimal 3 yıl 60 bin km garanti ve servis hizmeti var acaba garanti kapsamında değişiceklermi acaba sağ arka amortisörü merak ediyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ANIL_KURT -- 1 Mayıs 2015; 22:37:50 >
  • ANIL_KURT A kullanıcısına yanıt
    Bütün Bmw lerde sağa doğru bir yatıklık vardır şoför bindiğinde ağırlık dengesi olması açısından o sizi yanıltmasın.
  • allstar34 kullanıcısına yanıt
    Aynen dengeleme nedeniyleymiş servisle görüştüm. Ne tarafa eğim var ise onun tersine araç yatıyormuş :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ANIL_KURT -- 11 Mayıs 2015; 16:54:15 >
  • Bu araç neden 3.20 ed gt olarak gelmiyor :(
    borusanın saçmalığı heralde
  • Şirkette kullandığımız bir 320dGT var ama yakıt konusunda 320ied den neredeyse daha çok yakıyor.Gt kullanıcıları sizin ortalama yakıt tüketiminiz nedir?
  • @kii kullanıcısına yanıt
    Şehir İçi kullanımda 6 litre ile 7.5 litre arası yakıyor en fazla benim gördüğüm 8.1 oldu çünkü oturduğum yerde 2 km'lik yokuş var uzun yolda ise 100 km hızla giderken anlık olarak 4.9-5.1 arası görüyorum.
  • araç hiç benzinliyle gelmiş miydi?
    5 in gt si nerdeyse normalinden daha ağır duruyor, sanki yere basılmış bi jeep havası olmuş, bana spor gelmiyor ama 3 gt çok hoş.
    sadece 2000 dizel ile gelmeseydi bence çok daha yaygın olabilirdi
  • koleksiyoner K kullanıcısına yanıt
    Benzinlisi gelmedi henüz Türkiye'ye. 2 seçenek var 320d xdrive veya 320d bu opsiyonlar arttırılırsa daha çok yaygınlaşır bence de normal 3 serisi ve 5 serisin den daha ağır bu araç.
  • merhaba,
    bir araç alma arifesindeyim.
    2014-2015 bmw x3 benzinlimi
    2011-2012 bmw x3 xdrive dizelmi
    2013 civarı 320 d gt mi
    ağırlıklı hanım kullanacak mahallede okula git avm ye git vs. fikirlerinizi alabilirmiyim gt ci arkadaşlara soruyorum.
  • SLKKVK S kullanıcısına yanıt
    Bayan kullanacak diyorsan gt uzun ve geniş bir araç adından da anlaşılacağı gibi park konusunda sıkıntı yaratabiliyor tecrübeyle ilgili bir durum babamda dizel x3 var gayet memnun hem yüksek bir araç gt ye göre bayanların x3 te daha rahat edeceğini düşünüyorum dizel benzinli arasında ciddi fiyat farkı var benzinli dizel seçeneği size kalmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ANIL_KURT -- 26 Ocak 2016; 16:48:23 >
  • hastasıyım su aracın. gt alamadık ama ied aldık.

ılerleyen zamanlarda kısmetse alırız artıkın :D
  • Arkadaşlar herkese merhaba, f34 aracımın içerdeki bagaj açma tuşuyla ilgili bi şey sormak istiyorum. Malum son dönemde çoğu yerde bagaj kontrolü yapılıyor ve bazen bagaj kapağındaki kapatma tuşunu farketmeden kapatmak için yüklenme durumları oluyor. Kapağı açarken görevliye ben kapatırım dediğimde içerdeki aynı tuşu kullanamıyorum. Ancak kumandadaki bagaj açma tuşuna basılı tuttuğumda kapanıyor.Acaba bu durum herkeste böyle mi yani içerdeki bagaj açma tuşunun kapatma fonksiyonu yok mu ya da benim aracın tuşunda mı sıkıntı var? Konuyla ilgili bilgisi olan varsa sevinirim.
  • Grup ölmüş mü? Nasıl durumlar? Memnun musunuz araçlarınızdan?

• Bu araç hakkında bilgisi olan var mı acaba?

• maviyildizinoglu kullanıcısına yanıt
    Cevaplayalım ..

• Arkadaşlar merhaba forum a yeni üye oldum ocak ayında 320gt 2013 model aracımı satın aldım aracımdan çok memnunum hiçbir sıkıntım yok fakat aldığım arkadaş sanırım biraz hor kullanmış aracı aracımı aldığımda bagaj perdesi ( pandizot ) yok bide bu arka koltuklarda bulunan çocuk koltuğu montaj yerlerinin kapakları yoktu bu malzemelerin sıfırını Borusan dan sordurdum fakat bildiğiniz üzere oldukça pahalı bununla alakalı bana ikinci el çıkma bagaj perdesi ve çocuk koltuğu montaj yerlerinin kapaklarını bulmam için yardımcı olursanız çok sevinirim aracımın rengi füme iç döşeme siyah deri sport line modeli
    Şimdiden teşekkürler arkadaşlar
    Numaram 0530 405 58 53
  • Suat-53 S kullanıcısına yanıt
    Uppp

• Bir resim atalım konu hareketlensin ; araç 320d gt Xdrive luxury
     Bmw 320d GT ( F34 )

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.