Şimdi Ara

Paket nasıl öğrenilir ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
29.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Babam bir bmw aldı. Kendimizi yırttık ama arabanın paketini öğrenemiyoruz. Kimisi techno plus diyor kimisi comfort ana kesin olarak öğrenemiyoruz. Netten smsten yollar aradım ama yok yok.

Bmw müşteri hizmetlerini aradık biz bilgi veremiyoruz dediler 2 servis aradık ikisi de farklı paket ismi söyledi. Biz bu arabanın paketini nasıl öğrenecez ? Bilen varsa çok makbule geçer.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• http://carinfo.kiev.ua/cars/vin/bmw

Bu linki açıp boşluğa şasi numarasını yazarsanız aracınızın tüm özelliklerini görürsünüz ancak paket olarak gözükür mü emin değilim.
    Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız binersiniz inşallah

• Judgement13 J kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederiz ...

Borusanı aradım onların kayıtlarında varmış öğrendik yine de teşekkürler ...

• Kardeşim arabanın modeli nedir ve paketi neymiş ? ve ne kadara aldınız bende almayı düşünüyorumda
  • Gorkem4465 G kullanıcısına yanıt
    Kendisine bmw 320d 2012 ilk elden boş paket verdik. Üzerine 38bin lira ödedik. Kendisinden Technoplus paket 2015 model 320d aldık. Biz ikinci elden aldık aldığımız adam galerici. Yani 1. Elden almış ve bize satıyor. Kısacası bizim de 1. El sayılır.

Biz biraz daha karlı olduk. Adamın acil paraya ihtiyacı vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8EF5824CF -- 5 Ağustos 2016; 21:54:52 >
  • kardeşim sana bir sorum var bunun konusunuda açıcam zaten geniş bir konu olucak ama sana özet sorayım ben 320İ 40.yıl paketi almayı düşünüyorum 0 ÖZGÖRKEY yani borusan izmir bayisinden bana 170 bin gibi bir fiyat söylediler. sence nasıl alınırmı(konu açtığımda paketleri tek tek tanıtım ona göre sorucamda sana özet oldu bu :) )
  • Borusan 166-167 civarın veriyor, hatta kredi ile almayacaksaniz 155 gibi nakit fiyatlar dönüyor

• VieraGT kullanıcısına yanıt
    Aynen nakit düşünüyoruz o kadar inerlerse süper olur
  • Gorkem4465 G kullanıcısına yanıt
    Hoca ben arabalardan çok anlamıyorum valla yanlış bilgilendirmek istemiyorum. Bu konuyu da babam aşdığı arabanın paketini bilmiyordu onu öğrenmek için açmıştım. Ya ben anlamıyorum yoksa yardımcı olabilmeyi çok isterdim ama bilmiyom.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gorkem4465

Aynen nakit düşünüyoruz o kadar inerlerse süper olur

İstanbul bayiilerinden telefonla fiyat alın. Vaktiniz de müsaitse gider teslim alır dönersiniz bir gün içinde.
  • erciftci E kullanıcısına yanıt
    pazartesi arayacağım gerek izmir gerek istanbul ama izmiri bu günaradım dedim işte arkadaşım nakit almış indirim olmuş dedim.geçen ayın son 4 günü işte belirli modellerde %6 indirim vardı falan dedi ama bunlar indirim yapmaya değil daha çok kaktırmaya çalısıyorlar sanırım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.