Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30) (2670. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
70.298
Cevap
511
Favori
4.415.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26682669267026712672
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bir ara şişecamla anlaşma dedikoduları vardı bmw'nin, umarım gerçekleşir. (Tabi doğruysa)

• quote:

Orijinalden alıntı: dream of ice

Arkadaslar fikirleriniZi almak istiyorum baktigim bir arac var 2014 m joy paket 28binde aslinda m paket olmasi harici arac boş sayilir gg hi fi vs yok benim aracla takas edicez benim arabaya 88 veriyorlar bahsettigim aracta 12binde hasar kaydi var sahibi 40bin fark istiyor ben 35 vermek istiorm sizce ne kadar fark verilir bu aracin ederi nedir? M plus olmadigi icin pisman olur muyum? 12bin hasar kaydi cok mudur?

Piyasa fiyatinin 10.000 TL altinda gider bu arac, parcalarin nereden alindigi, nasil alindigi, nasil yapildigi onemli degil.

12.000 TL hasar var mi var, gerisi onemsiz, bunun bedeli piyasada 10.000 TL deger kaybidir, tabi ilanlarda yazilan fiyatlar degil, gercek alim satim degeri uzerinden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu arada arkadas 2014 ied yi bakıma goturdu.

350 eurocuk fiyat cıkarmıslar.
  • jonywayt J kullanıcısına yanıt
    Bu fiyatin icinde hangi urunler ve hizmetler varmis hocam? Detaylari tam olarak neler acaba

• geng G kullanıcısına yanıt
    O zaman fiyati bayagi sisirmis bu cunku piyasa fiyatindan satiyor bu yazdiklariniz beni bu araci almaktan vazgecirir ben 12bin hasar 3-4 bin civari deger kaybettirir diye dusunmustum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dream of ice -- 20 Aralık 2016; 19:29:54 >
  • dream of ice D kullanıcısına yanıt
    12 bin tl hasar bile sayilmaz. kaza fotolarini istediniz mi? parcalar cok pahali oldugu icin cok kucuk bir kazadir eminim.
    siz dogru dusunmussunuz. 12 bin cok dusuk oldugu icin 2-3 bin altina gider o kadar. 10 bin cok abarti
  • MAD_ENGINEER M kullanıcısına yanıt
    Hocam anlaşılmış bile zira Lci kasanin en arka cami sisecam marka

• ayhand28 kullanıcısına yanıt
    Atmosferik olunca ne oluyor hocam neden caydınız?

• Arkadaşlar öncelikle merhaba.

Geçtiğimiz günlerde ben de bir f30 (3.16i) sahibi olarak aranıza katıldım. Aracım standart paket üzerine bej deri ve sunroof ilavesi olan sade bir model.

Benim sizlere sorum navigasyonla ilgili olacak. Aracımda SOS özelliği olduğundan içerisinde gps cihazı olduğunu düşünüyorum Yazılım atarak çözülecek şekilde navigasyon yüklenebilir mi, yoksa internette araştırdığım gibi ekran paneli sökülmek zorunda mı? Bilenler aydınlatırsa sevinirim. Saygılar, sevgiler..
  • explosion07 kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun yeni araciniz.. maalesef nbt buyuk ekran olmayan araclarda gps anteni yok, SOS sistemi aractaki sim karti ile baz istasyonlarini kullanarak yerinizi tespit ediyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bu bakım olayını sorucam şimdi biz yıl dolunca km ye bakılmaksızın götürecekmiyiz bakima

yoksa 12000 km dolmasını mi bekliyoruz?
  • Şu anda ekonomik kriz var, para çok değerli hale geldi, insanlar eskisi gibi arabaya harcamıyorlar, özellikle 100.000 TL üstünü.

Ötv öncesi aracımı ilana verdim, Ötv haberleri gelince ilandan kaldırdım, tekrar satmak için de ilana vermedim, satar mıyım, satmaz mıyım, bilmiyorum, neden 1. satır, para değerli, otomobile para harcamak zaten zarar, bu koşullarda delilik gibi geliyor, var olanla yetineceğiz ya da model düşüreceğiz, 5.20i kullanıyorum, bunu her 1.5 yılda bir araç değiştiren ve hep model yülselten biri olarak yazıyorum.

Şu anda 100.000 ve üstü yazılan fiyatlardan, özellikle 150.000 üstünde alım satımın yok denecek kadar az olduğunu düşünüyorum ki herkes şaşırdı, fiyatlar oturmadı ÖTV sonrası, kafalar karışık.

İkinci el piyasası 2017 yılında yeni araçlar geldikten birkaç ay sonra oturur ki; 2017 yılının sıfır otomobil satışları açısından çok kötü geçmesini bekliyorum, ikinci el canlı olur bu yüzden, ama 100.000 üstü araçları satmak zordur, 150.000 üstü araçları satmak ise çok çok çok zordur, 180.000 TL'ye 200.000 TL'ye alınan araçlar bir sene sonra 25.000 TL ile 40.000 TL değer kaybeder piyasa koşullarına göre, fiyat arttıkça değer kaybı artar.

12.000 TL hasarı olan aracı ya uygun fiyata almalısınız, ya da piyasadaki başka bir aracı cazip fiyatla almalısınız.

Tavsiyem aracınızı satın, nakitte kalın, ya da aracınızla devam edin ya da cazip koşullarda bir araç bulduğunuzda para harcayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geng -- 20 Aralık 2016; 21:26:23 >

• secospacos S kullanıcısına yanıt
    Connected Drive dan kontrol ettigimde asagidaki detay gorunuyor.

Mevcut versiyon: Road Map TURKEY EVO 2015-2*

Guncelleme icin bir link vs. var mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark.Knight

Connected Drive dan kontrol ettigimde asagidaki detay gorunuyor.

Mevcut versiyon: Road Map TURKEY EVO 2015-2*

Guncelleme icin bir link vs. var mi?

Konu üzerinde cevap yazdım size

• quote:

Orijinalden alıntı: geng

Şu anda ekonomik kriz var, para çok değerli hale geldi, insanlar eskisi gibi arabaya harcamıyorlar, özellikle 100.000 TL üstünü.

Ötv öncesi aracımı ilana verdim, Ötv haberleri gelince ilandan kaldırdım, tekrar satmak için de ilana vermedim, satar mıyım, satmaz mıyım, bilmiyorum, neden 1. satır, para değerli, otomobile para harcamak zaten zarar, bu koşullarda delilik gibi geliyor, var olanla yetineceğiz ya da model düşüreceğiz, 5.20i kullanıyorum, bunu her 1.5 yılda bir araç değiştiren ve hep model yülselten biri olarak yazıyorum.

Şu anda 100.000 ve üstü yazılan fiyatlardan, özellikle 150.000 üstünde alım satımın yok denecek kadar az olduğunu düşünüyorum ki herkes şaşırdı, fiyatlar oturmadı ÖTV sonrası, kafalar karışık.

İkinci el piyasası 2017 yılında yeni araçlar geldikten birkaç ay sonra oturur ki; 2017 yılının sıfır otomobil satışları açısından çok kötü geçmesini bekliyorum, ikinci el canlı olur bu yüzden, ama 100.000 üstü araçları satmak zordur, 150.000 üstü araçları satmak ise çok çok çok zordur, 180.000 TL'ye 200.000 TL'ye alınan araçlar bir sene sonra 25.000 TL ile 40.000 TL değer kaybeder piyasa koşullarına göre, fiyat arttıkça değer kaybı artar.

12.000 TL hasarı olan aracı ya uygun fiyata almalısınız, ya da piyasadaki başka bir aracı cazip fiyatla almalısınız.

Tavsiyem aracınızı satın, nakitte kalın, ya da aracınızla devam edin ya da cazip koşullarda bir araç bulduğunuzda para harcayın.

Bu dediklerinize rağmen f30 ikinci el fiyatları anlamsız şekilde artmış malum sitede. aralığın ilk haftasına kadar bişey yoktu ama son 10 günde millet fiyatı arttırmış...

satabileceklerine inananlar da var o ayrı.

ilk cümlenize ithafen yazdım. haklısınız....

• Donanımcı Aras kullanıcısına yanıt
    Hocam ötv resmilestigi an ikinci elde en az 10 bin arttirdilar fiyatlari.otvden once 2015 makyajli sportline plusa 129 yazanlar birkac gunde satiyordu.simdi 138 139 yazan kisa surede satiyor.ayni arabaya 155 yazanlar da var.

• mehmetkry M kullanıcısına yanıt
    sattıklarından emin misiniz?

sizin gibi ekleyip geri çekiyor olmasınlar?

önceki mesajda da yazdığınız gibi, bu fiyatlardan bu arabalar satılmaz (f30la ilgisi yok) fiyatlar oturmadan kimse almaz. ki borusan ötv bizden kampanyası yapıyordu en son ne oldu bilmiyorum. o kampanya varken 2. el o fiyatlar gitmez malum...
  • mehmetkry M kullanıcısına yanıt
    O fiyatlari yazanlarin hic biri aracini satamiyor hocam laf olsun ,ya tutarsa diye verilen ilanlar piyasa zaten durgun bir de ustune 130 yazdiklari araca 140 yazinca kimse almiyor.

• Donanımcı Aras kullanıcısına yanıt
    .

• 
Sayfa: önceki 26682669267026712672
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.