Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30) (2668. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
70.296
Cevap
511
Favori
4.414.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26662667266826692670
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2014 model f30 moderline plus sahibiyim, aracıma orjinal büyük ekran nbt taktırmak istersem tr de fiyat nedir, yurt dışından mesela almanyadan getirtmek istersem fiyatını bilenleriniz var mı ?
  • Eski mesajlari taradim ama bulamadim makyajsiz m joy araclar ile sportline pluslar ayni fiyata mi satiliyordu? Sportline plus ile m plua arasinda 10bin fark vardi m joylar ne kadara satildi bulmadim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar

benim yakıt tüketimi de bu şekilde.

sabahları yoğun trafik, akşamları boş trafik.

Ankara.. 3.20 ied 40.yıl....

Eco pro da kullanıyorum ve aracı hiç üzmem, zorlamam....

BMW 3 serisi (F30)
  • Araba alan kalmadı valla.Son günlerde bir kişiye hayırlı olsun dediğimi hatırlamıyorum.Otomotiv sektörü kötü bmw daha kötü durumda gibi duruyor.Umarım düzelir tablo.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tigerr kullanıcısına yanıt
    Aracinizda eger akilli telefon baglanti sistemi mevcutsa Snap in Adapter adli cihazi temin edebilir bu sekilde spotify twitter m lap timer internet radyolari gibi telefona indirilen tum uygulamalari idrive dan kontrol edebilirsininiz. Aksi takdirde sadece usb uzerinden kablo ile baglayarak bu islemleri yapabilirsiniz. Snap in adapter un Tr fiyati Borusan da 330€ , bu parcalari satan bir firmada 240€ ebay.de de 180€ civarlarinda. Daha ucuza edinebilen buraya yazabilirse sevinirim. Tesekkurler.

• Arkadaşlar

Aynı anda 2 telefonumu Bluetooth ile bağlayamıyorum

İkisinden birini seçmem gerekiyor

Bu çok mantıksız geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: irfanmuratsrr

Aracinizda eger akilli telefon baglanti sistemi mevcutsa Snap in Adapter adli cihazi temin edebilir bu sekilde spotify twitter m lap timer internet radyolari gibi telefona indirilen tum uygulamalari idrive dan kontrol edebilirsininiz. Aksi takdirde sadece usb uzerinden kablo ile baglayarak bu islemleri yapabilirsiniz. Snap in adapter un Tr fiyati Borusan da 330€ , bu parcalari satan bir firmada 240€ ebay.de de 180€ civarlarinda. Daha ucuza edinebilen buraya yazabilirse sevinirim. Tesekkurler.

Bende 2014 Eylül f30 320ied var
    Navigasyon olarak hep yandex kullandığım için iphone ekranımı aracın ekranına yansıtmak istiyorum

Benim araçta idirve yok sanırım - bahsettiğiniz ürün yaramaz mı o zaman

• farukdanis F kullanıcısına yanıt
    Bunun icin aracinizda 6NS gelismis akilli telefon baglanti opsiyonu olmasi gerekiyor... Yada kodlama ile bu opsiyonu ekletmeniz gerekiyor (tabi aracinizi bilmiyorum ama SOS sistemi varsa gecerli bu dediklerim)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • lone_star kullanıcısına yanıt
    40.YIL araclarda bu dedginiz olay, yani cep telefonunda yuklu olan navigasyonu arac ekranina yansitabiliyor muyuz?
  • Dark.Knight D kullanıcısına yanıt
    Ben 2 telefonu bluethooth uzerinden baglamak isteyen arkadasa cevap yazmistim sanirim karisti... yansitma icin araciniz makyajli ise disarida idrive 6 yukletip wifi anteni taktirmaniz gerekiyor

• 40. Yillarin hepsinde olmuyor 6NS onun yerine cruise control olabiliyor.. kol dayama icinde adaptor yeri varsa 6NS vardir aracinizda

• quote:

Orijinalden alıntı: lone_star

40. Yillarin hepsinde olmuyor 6NS onun yerine cruise control olabiliyor.. kol dayama icinde adaptor yeri varsa 6NS vardir aracinizda

Evet cruise cont var
    Yapmam gereken nede hocam
    Geçen kodlama yaptırdım ama bundan hiç bahsetmediler

idrive 6 yuklu olup olmadigini nasil kontrol edebiliriz? Birde WIFI taktirildiktan sonra neler yapiliyor yansitma isi icin?
    Kodlama yaptirdiginiz yerde 6NS istiyorum diyebilirsiniz fazla uzun surmez yapilmasi ama yapildiktan sonra etkili servise giderken sildirmenizi tavsiye ederim sorun yasamamak adina cunku basit bir kodlama olmasina rahmen aracin donanim listesine ekleniyor (vo coding) olarak gecer ve yetkili servis herhangi bir nedenden dolayi araca bilgisayar ile baglanmak isterse sorun yasayabikirsiniz

Diğer kodlamalarda bu problem olmuyor mu hocam
    Ya da bunu yetkili serviste yaptırmamızın bir yolu var mı

Resmi olarak iDrive 6 mevcut 3 serilerinde yok olmayacakta ama dedigim gibi disarida 1200tl ye guncelliyorlar, wifi anteni fiyatini bilmiyorum... idrive 6 ve wifi anteni sonrasi telefonunuz iphone ise Apple CarPlay aktif oluyor, android ise ekran yansitma aktif oluyor diye biliyorum

Yetkili serviste hic bir sekilde kodlama yapmazlar, diger kodlamalarda sorun olmaz

• firatciftci2008 kullanıcısına yanıt
    Şöyle bir yöntem önerebilirim. İkinci el uygun fiyatlı bir iphone 4-4s tarzı bir telefon alınır. Spotify yüklenir. Wi-fi aktif edilir. Araca kol dayama içindeki usb ile bağlanır. Android cihazın hotspot wi-fi paylaşımı açılır. Bu sayede iphone üzerinde sorunsuz spotify ve internet radyo dinlenebilir.

car play uygulamalarını kullanmak için wifi antene sahip olmak ve idrive 6 güncellemesi yapılması gerekiyor. wifi anteni şuanda 7 serisinde var. zaten piyasada bu uygulamayı yapanlar 7 serisinin wifi antenini monte ediyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: hxngzl

car play uygulamalarını kullanmak için wifi antene sahip olmak ve idrive 6 güncellemesi yapılması gerekiyor. wifi anteni şuanda 7 serisinde var. zaten piyasada bu uygulamayı yapanlar 7 serisinin wifi antenini monte ediyorlar

Ankara'da bu işi yapan mperformance ye sordum geçen gün
    Car Play id6 olayını
    Bana söylediği "yazılım güncelliyoruz herhangi bir parça takmıyoruz"

WiFi anteni gerekliliği mantıklı, bu adamlar neden böyle diyor anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukdanis -- 19 Aralık 2016; 22:49:16 >
  • 
Sayfa: önceki 26662667266826692670
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.