Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30) (2618. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
16 Misafir (1 Mobil) - 15 Masaüstü1 Mobil
5 sn
70.298
Cevap
511
Favori
4.415.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26162617261826192620
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba f30 hi fi hoparlorlerimizde usb uzerinden dinlenebilecek en kaliteli sarkilar hangi formatta olmalidir? En iyi mp3 formati hangisidir f30 da en iyi ses verimini kalitesini saglayacak
    Tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ccolt kullanıcısına yanıt
    En iyi ses kalitesini orijinal cd lerden Flac dosyalardan ve 320kpbs ses dosyalarindan alirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: VBaranX

Haftasonu 225/45/18 pirelli sottozero serie3 rft lastik aldım. Borusandan alsam takacağı lastik buydu ve servisteki adet fiyatı 833TL idi.

Aracın üzerinde gelen continental rftlerden daha yumuşak ama michelin kadar yumuşak değil sonuçta rft. Fiyat olarakda tanesini 650TL'den aldım.

Piyasada 2 türlü 225 45 18 pirelli var. Sizin aldığınızı hız yük endeksi ne? Borusanın sattığı 95V. Lastik çiler 95H satıyor genellikle.

• Dıimam D kullanıcısına yanıt
    Peki bunu servistemi yaptırdınız. Arka stop lar için ne kadar maliyet çıktı acaba.

• Donanımcı Aras kullanıcısına yanıt
    Rakım farkı olmadan yakalanabilecek en düşük rakam benim yakaladığım.Bilgi mahiyetinde veriyorum.Yanlış anlaşılma olmasın.Uzun dönem ortalamam dikkatli kullanım ile 6.6lt/100 km

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MAD_ENGINEER

%110 ötv vergi için bir danıştay başvurusu oldu bildiğim kadarıyla, nasıl olur da bir hukuk devletinde aracın vergisi kendisinden pahalıya gelir şeklinde bir ifadesi var hukukcuların. Ancak tabi minare kılıf olayı olduğu için durumuda AYM kararına uydurmuşlar. Bakalım akibeti ne olur, herşey ortaya çıkar yakın zamanda.

Yıllardır %100 üstünde vergi var zaten. Bu bilgi seviyesi ile başvuru yapanı karşılarına alıp gülmeleri gerek

• quote:

Orijinalden alıntı: irfanmuratsrr

En iyi ses kalitesini orijinal cd lerden Flac dosyalardan ve 320kpbs ses dosyalarindan alirsiniz.

Aynen öyle
    Korsana hayır bu arada

• quote:

Orijinalden alıntı: helpgod

Hocam sizin kullandığınız ince pasta yani elle uygulanabilen krem gibi.Benim dediğim spreyli kutuda ve araç ıslakken üzerine sıkıp yaydırıyorsunuz, kuruyunca da havlu tarzı bezle üzerinden geçince hem parlaklık veriyor hem de bir miktar su iticiliği sağlıyor.

Bütün bunları niye yapıyorum? Niye oto pasta cila ar-ge peşindeyim? Bu yikamacilardan gına geldi. Ya orada degilsen fircayla girişirler ya tozlu çamurlu sungerle dalarlar ya kurulama bezleri boyayi çizer veya hare oluşturur.
    Daha önce yazdim ; Sonax ın yok efendim VIP yikamasina 75 tl bayıldım arabayı mahvettiler.
    Benzinlilte su sabun kendim halledeyim diyosun sabun dandik su cok kirecli araba resmen matlasiyo.

Çözümü nasil olacak nasil biz araba hastaları rahat edicez vu memlekette?

• selamlar,
    bugun aracıma 205/60r16 nokian wr d4 kış lastigi taktırdım, rft degil, inanılmaz yumuşama oldu, tavsiye ederim.

bir de aşagıda verdigim linkteki jant için fikir verebilecek arkadaslar olursa çok sevinirim, zira üstünden çıkan er300 leri 35bin de çöpe attım, nefret ettim bridgestone ve rft den..o yüzden yaza jant ve lastiğim yok.

bu jantlar bana oldukça ucuza gelecek ve yaz için düşünüyorum bunları, 235/40r18 pilot sport 4 ile
    fikir verebilecek arkadaslara simdiden tesekkurler ( araba metalik buzul gri bu arada )

http://konigwheels.com/wheels/flow-formed-wheels/rennform/

• Arkadaşlar herkese iyi akşamlar. 2015 makyajsız 28bin km de bakımlı, kaza boya yok estoril mavi bir 40.yıl buldum 143 diyor en son.. sizler ne dersiniz ? Bu km sorun olur mu yada makyajsız olması ?

• ecay kullanıcısına yanıt
    peki bu tüketim ortalamasının hız ortalaması kaç acaba? belki güzergah paylaştınız ama gözümden kaçtı bilemedim.

teşekkürler bilgilendirmeler için
  • quote:

Orijinalden alıntı: unusual_pscho

Arkadaşlar herkese iyi akşamlar. 2015 makyajsız 28bin km de bakımlı, kaza boya yok estoril mavi bir 40.yıl buldum 143 diyor en son.. sizler ne dersiniz ? Bu km sorun olur mu yada makyajsız olması ?

O fiyata satılması ilginç. Denildiği gibiyse kaçırmayın o fiyata

• autolover A kullanıcısına yanıt
    Ben de cok titizimdir yikama konusunda.ya kendim yıkıyorum yada ziebarta götürüyorum.Aracı ilk aldigimda ziebartta kaplama yaptirirken 1 yil sınırsız gold yikama (vip yikama) vermislerdi.
    turtle wax cilalı şampuanim var.eldiven seklinde mikrofiber bezle yikayip.ozel kurulama beziyle kurularim.2 yıkamada bir defa sonax hızlı cilayla cilalarim.camlarimi clit bang ile silerim.Ic mekan icinde kullandigim ürünler var.Keske evim müsait olsa da kapimin önünde yıkayabilsem diyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: irfanmuratsrr

Peki hocam tesekkurler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Donanımcı Aras

peki bu tüketim ortalamasının hız ortalaması kaç acaba? belki güzergah paylaştınız ama gözümden kaçtı bilemedim.

teşekkürler bilgilendirmeler için

Foto ekledim hocam.

• Gus Fring kullanıcısına yanıt
    Ben Mojo'nun araç şampuanını denedim geçenlerde. Son derece memnun kaldım. Cila yani parlatıcı etkiliydi. Bauhaus'tan aldım.

Bu arada aracımı bugün Borusan'a götürdüm arka kapı fitillerimden tıkırtılar geliyordu tümseklerden ve bozuk yollardan geçerken. Servis danışmanım ustaya baktırmış ve izolasyon bandı uygulamasının geçici çözüm olacağını, 4-5 aya kendiliğinden özelliğini kaybedeceğini ve yıkamalarda vs yine kendi kendine çıkma ihtimali olduğundan Almanya'dan yeni kapı fitillerini sipariş geçmiş. Çarşamba sabahı gel takalım dedi. Benzer sorun yaşayan arkadaşlarıma örnek teşkil etmesi açısından yazıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baholi -- 28 Kasım 2016; 22:1:57 >
  • Arkadaslar merhaba, malumunuz istanbul ve genel olarak tum yurt yagmura teslim. Yagsin berekettir tabii cok severim yagmuru, barajlarin dolmasi lazim. Ama ozellikle 40. Yil paketli arkadaslar dikkatli olsunlar, yollarimizin bildiginiz gibi duzgun bir su tahliye muhendisligi ile yapilmadigi icin hic dusunmediginiz bir anda su birikintisine girebiliyorsunuz ve aydinlatma da yetersizse ne oldugunu anlamadan kaymaya baslayabilirsiniz. Ozellikle yuksek hizda ilerlerken su birikintisine girdiginizde bu aquaplaning yani kizaklama mefhumunu yasayabiliyorsunuz, kis lastigi olmayan genis tabanli araclar bundan daha cok etkilenir.

Herkese kazasiz belasiz surusler diliyorum.

https://m.youtube.com/watch?v=mERAaeCrj0E (Su biriktisinde kizaklama ornegi)

• Gus Fring kullanıcısına yanıt
    Far matlasmasini duymadim ama kalitesiz şampuan sadece farin camina degil boyaya da zarar verir mutlaka.turtle wax,megiuars,sonax vb markalar kendini ispatlamis markalardir.Araca zararı olacagina hic ihtimal vermiyorum.Aslinda farlara en cok zarari olan sey, seyir halinde fara denk gelen minik taşlar ve toz topraktir.Bunlarin arac üzerinde fazla durmadan temizlenmesi faydali olur.

• yankımido kullanıcısına yanıt
    suda kizaklama olayina özellikle 40.yil donanımlı araçların dikkat etmesini neden onerdiginizi tam anlayamadım.rica etsem aciklar misiniz sportline veya diger paketlerle 40. yil paketler arasinda risk neden farklı.Sadece lastik tabanindan dolayi mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: OyuNKoliX

Ben Mojo'nun araç şampuanını denedim geçenlerde. Son derece memnun kaldım. Cila yani parlatıcı etkiliydi. Bauhaus'tan aldım.

Bu arada aracımı bugün Borusan'a götürdüm arka kapı fitillerimden tıkırtılar geliyordu tümseklerden ve bozuk yollardan geçerken. Servis danışmanım ustaya baktırmış ve izolasyon bandı uygulamasının geçici çözüm olacağını, 4-5 aya kendiliğinden özelliğini kaybedeceğini ve yıkamalarda vs yine kendi kendine çıkma ihtimali olduğundan Almanya'dan yeni kapı fitillerini sipariş geçmiş. Çarşamba sabahı gel takalım dedi. Benzer sorun yaşayan arkadaşlarıma örnek teşkil etmesi açısından yazıyorum.

Sizin arac eski modelde fitiller özelliklerini mi kaybettiler anlamadim. Veya Fitillerdemi hata var ?Takilacak fitiller ayni tip mi yoksa farkli mi yenimi geliştirildi merak ettim?

• 
Sayfa: önceki 26162617261826192620
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.