Şimdi Ara

Bmw 3.16 ti compact mı 1.6 180 hp insignia mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
2
Favori
2.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 aracım var birini satmam gerekiyor bmw ye sıfır motor yapıldı ve aşırı temiz düzgün bir araç lpg li. İnsignia ise 125 binde hiç lpg takılmamış boyasız sıfır ayarında. Kullanım yeri bir ege kasabası olacak. 3 kişilik bir aileyiz. Şimdiden teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flyer -- 24 Kasım 2022; 12:55:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Opel kullanıcısı olarak ilk aklıma gelenler;

Yağ soğutucu, devirdaim, Piston, segman, turbo, manifolt çatlağı, katalitik konverter, Subap erimesi (benzinde bile eriyor), Yedek su deposu, Termostat, Çıldırtıcı elektronik hatalar, sonu gelmeyen yağ ve su kaçakları..

Yukarıdaki parçalardan biri bile değişmediyse kenarda 30-40 bin hazır tutun.

Ya da Opeli satın Allaha dua edin..

• Tabii ki bmw,3.16ti compact ın insignia karşısında şansı yok.

• 3 kişilik aileye tek kapı araba sıkıntı yapabilir tek olsan BMW derim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dışarıdan bir göz olarak insigniayı yolla diyorum devir artık kat be kat ekonomi devri ve 1.6 turbo d segmenti bir opel kesinlikle bu devrin arabası değil şuan bile satışı uzun sürecek hazır kmsi düşükken yolla gitsin 5 seneye zaten kimse yüzüne bile bakmaz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • istanbul dışı yerde hangisinin ustası varsa o tutulur...

ekonomik problem yok insignia

aile kalabalık iç hacim lazımsa insignia

burada ihtiyaç önemli yaş itibariyle gene insignia

• Ben olsam üzülerek Bmw yi yolcu ederdim.

• BMW^yi satardım...Fotoğrafta tipi bile güzel görünmedi gözüme... 

• 3 kişilik aile denkleminde net insignia bence.

Ege kasabası ile trafik derdiniz de yoktur, Insignia sağlam yakıyor çünkü 180 beygirin tadını alayım derseniz.

• farklılık - bmw kullan

ekonomi ve aileye uygunluk - opel kullan.

• Ben olsam 2 sini de satar dizel otomatik bir araç alırdım.

• ege kasabasına motor yakışır

• İnsignia dursun çirkin ördek yavrusu nu sat

• Opel kullanıcısı olarak ilk aklıma gelenler;

Yağ soğutucu, devirdaim, Piston, segman, turbo, manifolt çatlağı, katalitik konverter, Subap erimesi (benzinde bile eriyor), Yedek su deposu, Termostat, Çıldırtıcı elektronik hatalar, sonu gelmeyen yağ ve su kaçakları..

Yukarıdaki parçalardan biri bile değişmediyse kenarda 30-40 bin hazır tutun.

Ya da Opeli satın Allaha dua edin..

• sportal kullanıcısına yanıt

ustanız sızı dolandırmıs olabılır insignia amerikada bıle satılıyor kı o tarz sorunları yok gayet ıyı bır arabadır.

• MotorWeekyoutube
    Road Test: 2011 Buick Regal
    https://www.youtube.com/watch?v=QbQiIaDbpDQ&feature=youtu.be
  • Aslında en makulu ikisini de satıp başka araç almak olsa da illa birisi kalacaksa Insignia olsa daha iyi tabi.

• BMW satılır

• Mantıklı bir cevabın olsaydı cevap verebilirdim lakin şu mesajından Opel hakkında hiç bir şey bilmediğin o kadar belli ki he deyip geçeceğim.

• Büyük hacimli, geniş bagajlı bir araç derdiniz yoksa; uzun yola çıkmam pek derseniz; üste biraz para ekleyip model de yeni olsun derseniz, ikisini de satıp Renault Zoe alınabilir. Elektrikli, masrafları bunlardan daha az olur. Şehiriçi de günlük zaten çok fazla km yapılmaz, hayli hayli yetebilir. Müstakil bir eviniz de varsa, şarj probleminiz olmaz. Evden şarj dışarıdan daha ucuza şarj etmenizi de sağlayabilir. Elektriğe HAYVAN GİBİ zam geldi ama yine de bir düşünün derim.

• 3.16 Compact aman aman 6 ay kadar kalmıştı bende bence BMW bin en leş aracıdır ihanet etmiştir kendisinde. Mercedes clc serisi vardı ayni segmentte o da aynı gözümde.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.