Teğmen
21 Eylül 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 9 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Evvelden beri 2007 model üstü pajerolara karşı içimde bir istek var istanbulda yaşıyorum ama dağcı bayırcıyım bu araca hastayım

vergi ve yakıt yüksektir diye tahmin ediyorum o kısmı kabüllendim artık göze alıyorum

sormak istediğim bu aracın parça ve arıza durumu elbette japon araç bu konuda iyidir ama alırken dikkat etmemiz gereken ekstra durum nedir ve de parça bulma olayı nasıl çok pahalımıdır?
onu alacağına şunu al diyebileceğiniz bir araç var mıdır?

saygılar
Evvelden beri 2007 model üstü pajerolara karşı içimde bir istek var istanbulda yaşıyorum ama dağcı bayırcıyım bu araca hastayım

vergi ve yakıt yüksektir diye tahmin ediyorum o kısmı kabüllendim artık göze alıyorum

sormak istediğim bu aracın parça ve arıza durumu elbette japon araç bu konuda iyidir ama alırken dikkat etmemiz gereken ekstra durum nedir ve de parça bulma olayı nasıl çok pahalımıdır?
onu alacağına şunu al diyebileceğiniz bir araç var mıdır?

saygılar
Selamlar,
İkinci el düşük kilometre 2010 model civarı alınmaya kalktığımız 50k civarı fiyat var aşağı yukarı temiz düşük km araçlar sizece 1,6 lpg alınır mı değer mi bu araç için bu fiyat?

https://www.sahibinden.com/opel-insignia?sorting=price_asc
İş için kullandığım Pejo 301'i sanayide bakımdan sonra yıkamaya götürdüm kulak misafiri oldum sordum soruşturdum 2015 model aracımızın altına pütür attırdım toplamda 8 kutu yetti son bir kutuyu da ufak tefek kenara köşeye sıktı 9 kutu yetti. kutunun tanesi 18 lira falanmış her şey dahil 300 liraya hallettiler.

Genelde aracı şile yolunda ve köy yolunda kullanıyorum taş sesleri vs çok rahatsız ediyordu ciddi anlamda rahatsız eden ses kesildi küçük taşlar arabanın altına değince o boş tıkırtı daha tok ve az gelmeye başladı.
otoyolda ise daha tatmin edici oldu bu konuda lastiklerinde etkisi var ama şuan uzun süre sürüşlerde ses baş ağrısı yapmıyor 15 gündür kullanıyorum memnun kaldım, yol sesi ciddi anlamda azaldı motor sesini azaltmak için uygulamalar varmış onları araştırıyorum keçe vs koyarak iyileştirmeler yapılıyormuş.

Kulak misafiri olduğumda amcanın biri 94 model c200e yaptırıyordu çürümeye karşı 3 yılda bir yaptırıyormuş kendisi bu konudada faydalıymış ama 2015 aracın çürümesi için biraz erken

reklam olmicaksa bostancı sanayi ahu oto yıkama tavsiye ederim başka yerlerde çok daha fazla rakam vermişlerdi muhtemelen marka olduklarındanmıdır bilmiyorum.
Bitkileri için ışık önerisi olan var mı bitki gelişimi içim?
Biraz bakındım konuda ospram ve philips iyi görünüyor ama hangi model ve nereden bulurum fikrim yok. Birde pembe ışık olanlar var biraz daha tuzlu görünüyor önerisi deneyimi olan var mı?
Hakkında
Meslek: Böyük şirkette IT
Forum İkinci El İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Otomobil
Peugeot
Mobil cihaz
iPhone
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 112
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 1.572 (Bu ay: 10)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 22 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.