Şimdi Ara

BMW 1 Serisi mi 3 Serisi Mi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İki araç arasında kaldım.
    Segmentleri çok farklı ve "bu da sorulur mu?" diyecek belki bir çoğunuz; ama ben kendi görüşümü aktarıp, sizlerin de fikrini almak istiyorum.

2014 BMW 1.16i M Sport 20.000km Hatasız
    S.O.S. dahil, NBT ve Harman Kardon hariç her donanım mevcut.
    90.000TL

2011 BMW 3.20d M Sport 88.000km Hatasız
    ekran hariç dolu
    95.000TL

Dizel araç ihtiyacım yok senelik km hesabına göre.
    Aklımı da çelmiyor değil tabi 3.20d; ama 1 serisinin yeni motor ve şanzımanı, model yılı ve km si de daha karlı ve mantıklı bir alışveriş olur gibime geliyor.

Sizlerin görüşü nedir acaba bu konuda?

• o paralara ben olsam 2015 makyajlı 1.18i bakardım. Joy veya bütçeyi biraz zorlayıp mayfest.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 serisi kullanıcısı olarak, aynı fiyata daha yeni ve az kilometrede 3.20i 'i düşünmenizi tavsiye ederim.
  • Baktım; ama deri döşeme istemiyorum gerçekten.
    95.000TL ye 2.000km de bulmuştum almadım.

Sanırım hata ettim...
    Sırf deri döşeme için yapılmazdı sanırım...
  • BMW 1 serisine gerçek BMW değil gerçek BMW 3 serisinden başlar diyorlar doğrumudur bilemem bende merak ediyorum. Ancak şunu gördüm 1 serisi ile 3 serisi arasında sıfır fiyatı uçurum BMW sanki alt tabakaya hitap etmek için çıkarmış gibi 1 serisini hiç içime sinmedi benimde şimdiye kadar. Bunlar dayanaksız fikirlerim tabii ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi valek -- 18 Şubat 2016; 11:45:50 >
  • Hakim değilim konuya bu yüzden mi ikilemde kalıyorum bilmiyorum ancak sıfır 1 fiyatlarına ikinci el 3 alınabiliyor.
    Durumlarım yaza netleşecek ama şimdiden ufaktan bakmaya başladım, kafam karıştı.
    Güzel yorumlar gelir umarım, ben de merakla bekliyorum.

Bu arada diğer markalardan sıyrılıp BMW ye nasıl karar verdiniz? Ben o aşamayı da atlatabilmiş değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi W.Amadeus -- 18 Şubat 2016; 12:27:07 >
  • 2014 estoril 316i m joy sahibi olarak yazıyorum bu konuya 1 serisi 2 serisi 3 serisi hangisini alırsanız alın m paket aldıktan sonra kesinlikle aracınızı seversiniz. Yakıt, performans, yıllık mtv bunlar kişiden kişiye değişen faktörler olduğundan hesabını herkes kendisi yapar.
  • Bende yukarıda yazanbir arkadaşa katılıyorum az km yapmış 320 ied bakın 1 alıcağınıza

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.