Şimdi Ara

Motor tahrik hatasi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5
Cevap
0
Favori
4.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2012 model bmw 116i model sahibiyim. Uzun zamandir yakladik 2 ay aracimda bi cekis dusuklu performans kaybi hissediyodum ve gecen gun arac uyari verdi. Ekranda motor tahrik arizasi yazdi, motor tam gucte kullanilamaz en yakin servise gidin vs yazdi. Ariza tezpotj bolumundede motor yazdi.Sonra tamam dedim ve birdaha bu tip bi uyari almadim. Ama aracimin cekisinin dustugunun ve yakit tuketimi arttiginin farkindayim.

Acaba skkinti ne olablir, ne yapmami tavsiye rdersiniz , arabanin garantisi bitti

Teskkur ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Vanos manyetik valf sensörü değişimi oldu mu?

Değişim olmadıysa ve motoru kapatıp açmakla uyarılar kayboluyorsa Vanos manyetik valf sensörüdür. Aksiyonu var Borusan'da götürün değiştirsinler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlkanExclusive -- 24 Ocak 2015; 12:49:45 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tahmini fiyat olarak ne isterler?

Bu sorunu yasayan bir iki kisinin yorumlarini okudum, bobin silindir tarzi biseyden 4 tane oldugunu onlardan biri bozuldugunda 3 tanesinin calistigi ve performansi azalip tuketimin arttigini soylemisler acaba bu tip biseyde olablir mi?

Teskkur ederim bu arada alkan bey

• Merhaba,

Yaşamış olduğunuz probleminin aynısını bugün yaşadım.Benim aracımda 2012 model 116. Çözüm olarak neler yaptınız? ne kadar ücret ödediniz? Bilgilendirebilirseniz memnun olurum.
  • Bujilerinle dir büyük ihtimal sıkıntı birisi yanmış olabilir ondan çekişinde düşer bujileri saglamsa ateşleme bobinindedir sıkıntı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.