Şimdi Ara

BMW 1 SERİSİ F20 (1986. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
43.608
Cevap
311
Favori
2.867.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19841985198619871988
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

F20 still 377 jant var 4 adet. Üzerinde conti kışlık lastik var, çok az kullanıldı, ama 5 yıl doldurduğu için iş yapmaz sanırım.

Jantları 1500TL'den vereceğim. İlgilenen olursa fotoğralarını da eklerim.
  • El frenini indirirken ses duyan var mı? Bir süredir tak diye metal sesi geliyor rahatsız olmaya başladım.
  • LeonEyes L kullanıcısına yanıt
    Merhabalar.. Telefon ve aracınızı bluetooth ile bağladığınızda eğer telefonunuzda konum servisleri açık ise haritalar kısmına otomatik olarak aracınızı bıraktığınız yeri işaretler. aux veya usb kablo bağlantısında işaretleme yapıp yapmadığını hiç test etmedim.
  • ygt52 Y kullanıcısına yanıt
    Google servislerin sağladığı bir özellik araç ile alakalı değil

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tolgag T kullanıcısına yanıt
    Evet araçla alakalı olan tek kısmı bluetooth ile bağlı olması..
  • Balatalar diski tutmuş olabilir mi? Nemli bir bölgede mi yaşıyorsunuz?
  • Merhabalar herkese, yarın kısmetse istanbuldan kahramanmaraş'a gidip, 2016 model joy plus araç satın alacağım. Şubat ayından beri almak istiyordum, geçiş süreci olarak Astra Excellence aldım, gayet keyifli bir araçtı fakat insanın aklındaki hep gözünün önüne geliyor. Daha fazla dayanamadım, sattım astrayı bir günde. 116d alıp aranıza katılacağım.
  • Arkadaşlar merhaba,

Özenerek kullandığım dizel f20 aracımı satıyorum. İlgilenirseniz sahibinden ilanı
  • Arkadaşlar merhaba,

Size bilgi olması adına paylaşıyorum.

2015 - 1.16d - araç 62.000km.de bakım bilgilerini paylaşıyorum.

özel servis

hella-pagid ön balata
    balata fişi
    castrol edge 5x30 LL yağ
    Mann yağ filtresi
    Mann hava filtresi
    Pollbek polen filtresi

işçilik dahil : 900 TL

bilginize.
  • mmtgs kullanıcısına yanıt
    İstanbul'da ise servisin adını ve adresini paylaşır mısın? Gayet iyi fiyat vermişler.
  • malitr69 kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun, güle güle kullanın, güzel araç alıyorsunuz memnun kalırsınız.
  • Giovanni_ kullanıcısına yanıt
    İstanbul / Bostancı oto sanayi

Parçaları bizzat kendimiz yıllardır orjinal parça satan yerden aldık . İşlemleri ustamız halletti.

ilgilenirseniz özelden paylaşırım.
  • arkadaşlar araca çakmak girişine usb çalar aldım. arabayı kapattıktan sonra hala elektrik geliyor. far kısmının da aydınlatması sönmüyor.

bu durum normal midir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: shooter13

arkadaşlar araca çakmak girişine usb çalar aldım. arabayı kapattıktan sonra hala elektrik geliyor. far kısmının da aydınlatması sönmüyor.

bu durum normal midir?
    Normal.

Bende çakmaklıktan güç alan araç kamerası var, aracı kapattıktan bir süre daha açık kalıyor ve kayıt devam ediyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

Normal.

Bende çakmaklıktan güç alan araç kamerası var, aracı kapattıktan bir süre daha açık kalıyor ve kayıt devam ediyor.

Alıntıları Göster
    Hocam uzun usb kablosu ile bagajdaki cakmakliktan guc alip, konsoldaki cakmakligi baska amacla kullanabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar merhaba bmw 1.18 mplus almayi dusunuyoruum bir arac var 2016 model 26000 km de artı nbt ve adaptif cruise control mevcut aracta temiz bir arac fakat aklima takilan turbo arizalari bugun bu konuyu arastirirken bir ilan icin tekrar gorustum arac sahibi turbo arizasindan dolayi servise vermis ve garantisinin bitmesine 10 gun kala sanlsiymis biraz. Bu durumdan biraz endiseleniyorum garantisi olmayan arac icin cok maliyetli .Bu durum surekli bu model icin olusan bir durummu .ayrica bakim fiyatlari anladigim kadariyla oldukca yuksek bakim fiyat bilgisi olan varsa ve yardimci olursa cok sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: unifeb1982

Arkadaslar merhaba bmw 1.18 mplus almayi dusunuyoruum bir arac var 2016 model 26000 km de artı nbt ve adaptif cruise control mevcut aracta temiz bir arac fakat aklima takilan turbo arizalari bugun bu konuyu arastirirken bir ilan icin tekrar gorustum arac sahibi turbo arizasindan dolayi servise vermis ve garantisinin bitmesine 10 gun kala sanlsiymis biraz. Bu durumdan biraz endiseleniyorum garantisi olmayan arac icin cok maliyetli .Bu durum surekli bu model icin olusan bir durummu .ayrica bakim fiyatlari anladigim kadariyla oldukca yuksek bakim fiyat bilgisi olan varsa ve yardimci olursa cok sevinirim
    Selamlar
    Km az olduğu için bir miktar karşılığı garantiyi uzatabilirsiniz sanırım

• arkadaşlar merhaba;

118i 2015 makyajlı kasa aracımda dikiz aynası altında kamera var ama bu ne işe yarar ben arabayı kurcaladığımda herhangi bir bilgi bulamadım, bilen var mı aktif trafikteki ani durmalar için mi koyulmuş ? aktif yada pasif olup olmadığını nasıl öğreniriz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeonEyes

arkadaşlar merhaba;

118i 2015 makyajlı kasa aracımda dikiz aynası altında kamera var ama bu ne işe yarar ben arabayı kurcaladığımda herhangi bir bilgi bulamadım, bilen var mı aktif trafikteki ani durmalar için mi koyulmuş ? aktif yada pasif olup olmadığını nasıl öğreniriz ?
    Bahsi geçen şu mu?

BMW 1 SERİSİ F20

• quote:

Orijinalden alıntı: blacksnake03

Hocam uzun usb kablosu ile bagajdaki cakmakliktan guc alip, konsoldaki cakmakligi baska amacla kullanabilirsiniz

Alıntıları Göster
    Gerçi orası beni pek engellemiyor ama uzun bir kablo ile halledilebilir, daha faydalı olur.

kamerayı aldığımda kabloyu, yukarıdan/direk içinden/torpidodan vs. geçiririm diye düşünmüştüm, taktığım gün idareten aşağıya sallandırdım, üşengeçliğimden 6-8 ay kadar öyle kaldı, geçen ay bana bir enerji geldi() o üşendiğim işi hemen yapıverdim(çok da basit oldu).

Şimdi uzun kabloyu almayı başarabilirsem, bakalım onun montajı ne kadar sürer?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panthér -- 1 Ağustos 2019; 9:49:26 >

• 
Sayfa: önceki 19841985198619871988
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.