Şimdi Ara

BMW 1 SERİSİ F20 (1731. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
43.609
Cevap
311
Favori
2.868.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17291730173117321733
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Motor ilk calistiginda devir sayisi dusene kadar bekliyor muyuz simdi yoksa hemen devam mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEPEE PREMİUM PACK

quote:

Orijinalden alıntı: NightShadow

https://www.aliexpress.com/item/Custom-car-floor-mats-BMWF10-F11-F15-F16-F20-F25-F30-F34-E60-E70-E90-1/32793705058.html

Paspas konusunda göz gezdirirken üstte linkini verdiğim paspası gördüm, dibim düştü Sizce nasıl?

Siyah Beyaz ve Kırmızı olan akıyor bence.

ürün harika bence..
    bende aynı ürünlere baktım yukarıda linkini paylaşmıştım.
    tek çekincem bu resimdeki ile gelen arasında bir hayal kırıklığı olurmu malum ta çinden gelecek..
    teslimat ücretine bakmadım shipping dedikleri hadise ücretsizmiydi yoksa kargosuda 40 dolara yakınmı.
    bu konularda çok bilgim yok şu bilmem kaç dolardan sonrası için vergi olayı limiti kaç dı bilgisi olan varmı acaba.
    ürünü almaya niyetlenirseniz benide bilgilendirin sipariş edebilirim.

Ürün için pek çok versiyona uygun denmiş? O kadar araca uygun olması imkansız, araç tabanları farklı farklı, mutlaka dar-bol gelir pot yapar. O resimlerde durduğu gibi her versiyona cuk oturacağını sanmam.

Suni deri ürün, üzerine koruyucu birşey koyulmaz ise ayakkabı topuğu bir süre sonra onu yırtar.

• quote:

Orijinalden alıntı: mühendizz

Arkadaşlar bugün ilk bakım için (biraz geç kalmış olabilirim 18.000 km’de) köprülü otoya gittim. Tüm kapılarımdan aracı aldığımdan beri gelen ses sorununu söyledim. Akşam aracı almaya gittiğimde kapıların kenarlarına bant çekmişler(fotoğraf ekledim) ve sesi çözdük dediler. Şuana kadar ses duymadım bi sıkıntı olursa ilerleyen günlerde tekrar yazarım. (İkame olarak G30 M paket verdiler akşam aradıklarında gitmek istemedim araba tek kelimeyle mükemmel

BMW 1 SERİSİ F20olmuş)

İlk bakıma ne kadar verdiniz hocam ?

• quote:

Orijinalden alıntı: myclub

quote:

Orijinalden alıntı: mühendizz

Arkadaşlar bugün ilk bakım için (biraz geç kalmış olabilirim 18.000 km’de) köprülü otoya gittim. Tüm kapılarımdan aracı aldığımdan beri gelen ses sorununu söyledim. Akşam aracı almaya gittiğimde kapıların kenarlarına bant çekmişler(fotoğraf ekledim) ve sesi çözdük dediler. Şuana kadar ses duymadım bi sıkıntı olursa ilerleyen günlerde tekrar yazarım. (İkame olarak G30 M paket verdiler akşam aradıklarında gitmek istemedim araba tek kelimeyle mükemmel

BMW 1 SERİSİ F20olmuş)

İlk bakıma ne kadar verdiniz hocam ?

Az mı ödedim çok mu ödedim bilmiyorum ama fotoğraftakini çıkardılar bonusa 5e böldürdüm

BMW 1 SERİSİ F20

• mühendizz M kullanıcısına yanıt
    Neresi burası ya biz de bakıma buraya götürelim. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elensar77

Neresi burası ya biz de bakıma buraya götürelim. :)

Konya hocam köprülü

BMW 1 SERİSİ F20
    Ayrıca siz ne ödediniz? Benim aracım 1.16d 2016 model 2017 mart trafiğe çıkışlı 18bin ilk bakımıydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mühendizz -- 28 Kasım 2017; 11:50:58 >

Ben aracı borusan dan aldım 3000km deydi aldığımda. 1. senesi dolmuştu ve bakım yapmışlardı. Sanırım 2. bakım yaptıracağım. Fiyat aşağı yukarı aynı verdiler telefonda. 150€ civarı birşeydi.
  • TEPEE PREMİUM PACK kullanıcısına yanıt
    Hocam ben burdan çok alışveriş yapıyorum. Ürün 305 USD + 5 USD de kargosu var yuvarlıyorum rakamları yani 310 USD'ye Türkiye'ye geliyor.

Ürünü alırken aracın marka model ve yılını satıcıya iletiyorsunuz zaten satıcı göndermeden iletişime geçiyor sizinle. Araç marka model yıl yeniden teyit alıyor. Uygun olanı gönderiyorlar. Sanırım araca göre kesim dikim yapılıp öyle gönderiliyor yani hazır depodan değil diye düşünüyorum. 18-33 gün de kargo süresi verilmiş.

Yorumlar kısmında fotoğraflıları seçerseniz satın alanlar fotoğraf atmış, nasıl göründüğü konusunda fikir verebilir.

Böyle bi fiyat Çin piyasası için çok yüksek olduğundan ürünün çok kaliteli olduğunu düşünüyorum. Öyle hemen yırtılma pırtılma olacağını sanmam.

Valla çok hoşuma gitti, özellikle kırmızı ayak aydınlatmasıyla süper bi görüntü verebilir akşamları :) Bir de tabanı komple kaplaması süper olmuş. Çıkar salla bi sil devam et. Yıkanmaz heralde bu ki gerek de yok gibi.

Bi çılgınlık yapsak mı bilemedim :)

EDIT: Eklemeyi unutmuşum. 150 USD a kadar vergide sıkıntı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NightShadow -- 28 Kasım 2017; 12:48:16 >

Hocam komple bi fotoğraf atar mısın neye ne kadar yazmışlar, neler yapmışlar bi görelim. Örnek olsun. Fiyat çok iyi geçen Civic gördüm kadın 850 TL ye sokmuş bakıma.
  • NightShadow kullanıcısına yanıt
    Gumruk vergisi üst limiti 30 Dolara düştü bilginize.
  • copural C kullanıcısına yanıt
    Bunu bilmiyordum hocam, bugüne kadar hiç takılmadı aldıklarım ama satıcıya ürünün etiketine 30$ yazdırıp gümrüksüz alınabiliyormuş, bazı arkadaşlar yapmış o işi. Satıcıyla konuşmak lazım. En kötü vergi ödenir, ne kadar ki ?
  • Arkadaşlar merhaba geçen bi arkadaş yazmıştı ya acaba bana da olur mu diye aklımdan tam geçirdiğim anda oldu dün akşam 20km hızla giderken çok ince mi kasisten geçtim ve sağ kapıdan tık diye bi ses geldi ve ekranda sağ kapı açıldı uyarısı bende de göründü araç 2017 1.16d

• NightShadow kullanıcısına yanıt
    Vergi %20 hocam direkt olarak fatura üzerindeki tutardan alıyorlar. Aliexpress dekiler zaten mevzuyu çoktan çözmüş size soylemeden dusuk fiyat yazıp gonderiyor. Şöyle ki 150 dolarlık parçalara 8 dolar falan yazıyorlar.
    Benim de ilk bakıma pek bşy kalmadı antalya koşifler ikame verecek mi bakalım, bu arada fiyat daha önce ilk bakıma giren arkadaşlarınkiyle aynı yanlış hatırlamıyorsam.. G30 da gözüm yok bi 2.18 bile yeter
  • quote:

Hocam komple bi fotoğraf atar mısın neye ne kadar yazmışlar, neler yapmışlar bi görelim. Örnek olsun. Fiyat çok iyi geçen Civic gördüm kadın 850 TL ye sokmuş bakıma.

BMW 1 SERİSİ F20
  • quote:

Bunu bilmiyordum hocam, bugüne kadar hiç takılmadı aldıklarım ama satıcıya ürünün etiketine 30$ yazdırıp gümrüksüz alınabiliyormuş, bazı arkadaşlar yapmış o işi. Satıcıyla konuşmak lazım. En kötü vergi ödenir, ne kadar ki ?

Arkadaşlar sınır 30 usd fakat artık çok dikkat ediyorlar, açıp bakıyorlar ve satıcı 30 usd bile yazsa gümrük sorumlusu onun daha pahalı bir ürün olduğuna karar verirse yine takılıyor gümrüğe, hatta ürünün adını kodunu bile google a yazıp çin fiyatına dahi bakıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volvole -- 28 Kasım 2017; 14:12:25 >
  • volvole V kullanıcısına yanıt
    Böyle bir uygulamayı hangi hakla nasıl yapabiliyorlar ? Evet yapılan işlem legal bir uygulama değil. Ancak gümrük görevlisinin elinde resmi bir kanıt olmak zorunda. Bu da ya fiş veya fatura olur ya da satıcının bu konuda vereceği beyan. Serbest piyasa ve ticaret denen bir şey yok mu ? Yani isteyen istediği ürünü istediği fiyata istediği kişiye satamaz mı ?

Kaldi ki artan kur fiyatları ile zaten yurt dışından ancak 2 kutu sakız ancak resmi yolla alabilirsiniz.

Vatandaşını düşünmeyen, eli kırbaçla dolanan bir devleti ben mi düşüneceğim ?

• Arkadaşlar merhaba,
    Dün BMW teknikotodan aradılar, telefonum çok çekmeyen bir yerdeydi.
    Aracım için bir aksiyon güncellemesi olduğunu, teknikotoya gitmem gerektiğini ve işlemin ücretsiz olduğunu söylediler.
    Bu konu hakkında bilgisi olan var mı? Nedir ne değildir tam soramadım telefonum çekmediği için. Önemli bir güncelleme dediler.

// Düzenleme;
    Şimdi aradım tekrar ve öğrendim. Göstergeleri değişen yeni 1 serisi araçlarda (hayalet veya led diyebiliriz :)) kararma ve sönmeler yaşanıyormuş. Bunun kontrol edilmesi gerektiği, sorun varsa müdahale edileceği söylendi. Haftaya gideceğim bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tlgsn -- 28 Kasım 2017; 15:15:12 >
    Hocam teşekkür ederim, yalnız fotoğrafta detay belirtilmemiş. Kontrol yazıyor. Bakım yaptıklarına emin misiniz ?

Bakın mesela bahsettiğim Civic'i ilk bakımına götüren arkadaşın faturası şu şekilde. 850 tl tutmuş 50 de indirim yapmışlar. Not bir de bunlar her 10 binde bakıma giriyor.

BMW 1 SERİSİ F20

Bu faturayı gördükten sonra bizim bakımların normal olduğuna kanaat getirdim.

1. sayfa var galiba?
  • 
Sayfa: önceki 17291730173117321733
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.