Şimdi Ara

BMW 1 SERİSİ F20 (1732. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
43.609
Cevap
310
Favori
2.867.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17301731173217331734
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: tica

Motor ilk calistiginda devir sayisi dusene kadar bekliyor muyuz simdi yoksa hemen devam mi?

kısaca evet sonrası alt devirde zorlamadan devam.
    stop ederken en az 30 sn bekleyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: copural

Gumruk vergisi üst limiti 30 Dolara düştü bilginize.

bahsettiğim detay buydu
  • quote:

Orijinalden alıntı: NightShadow

Hocam ben burdan çok alışveriş yapıyorum. Ürün 305 USD + 5 USD de kargosu var yuvarlıyorum rakamları yani 310 USD'ye Türkiye'ye geliyor.

Ürünü alırken aracın marka model ve yılını satıcıya iletiyorsunuz zaten satıcı göndermeden iletişime geçiyor sizinle. Araç marka model yıl yeniden teyit alıyor. Uygun olanı gönderiyorlar. Sanırım araca göre kesim dikim yapılıp öyle gönderiliyor yani hazır depodan değil diye düşünüyorum. 18-33 gün de kargo süresi verilmiş.

Yorumlar kısmında fotoğraflıları seçerseniz satın alanlar fotoğraf atmış, nasıl göründüğü konusunda fikir verebilir.

Böyle bi fiyat Çin piyasası için çok yüksek olduğundan ürünün çok kaliteli olduğunu düşünüyorum. Öyle hemen yırtılma pırtılma olacağını sanmam.

Valla çok hoşuma gitti, özellikle kırmızı ayak aydınlatmasıyla süper bi görüntü verebilir akşamları :) Bir de tabanı komple kaplaması süper olmuş. Çıkar salla bi sil devam et. Yıkanmaz heralde bu ki gerek de yok gibi.

Bi çılgınlık yapsak mı bilemedim :)

EDIT: Eklemeyi unutmuşum. 150 USD a kadar vergide sıkıntı yok.

ürün ambiyansı konusunda değer katacağı kesin
    kullanım ve diğer detaylar acaba ürünü çabuk yıpratırmı ona bakmak lazım.
    ayakkabı vs ve kullanım darbeleri..

• quote:

Hocam teşekkür ederim, yalnız fotoğrafta detay belirtilmemiş. Kontrol yazıyor. Bakım yaptıklarına emin misiniz ?

Bakın mesela bahsettiğim Civic'i ilk bakımına götüren arkadaşın faturası şu şekilde. 850 tl tutmuş 50 de indirim yapmışlar. Not bir de bunlar her 10 binde bakıma giriyor.

BMW 1 SERİSİ F20

Bu faturayı gördükten sonra bizim bakımların normal olduğuna kanaat getirdim.

200 lira işçlik mi olur nasıl bir çalışma birimi kaç para alıyor bu adam 8 saatte

orantısızlığa bakın

vede öngörülene

• quote:

Orijinalden alıntı: tlgsn

Arkadaşlar merhaba,
    Dün BMW teknikotodan aradılar, telefonum çok çekmeyen bir yerdeydi.
    Aracım için bir aksiyon güncellemesi olduğunu, teknikotoya gitmem gerektiğini ve işlemin ücretsiz olduğunu söylediler.
    Bu konu hakkında bilgisi olan var mı? Nedir ne değildir tam soramadım telefonum çekmediği için. Önemli bir güncelleme dediler.

// Düzenleme;
    Şimdi aradım tekrar ve öğrendim. Göstergeleri değişen yeni 1 serisi araçlarda (hayalet veya led diyebiliriz :)) kararma ve sönmeler yaşanıyormuş. Bunun kontrol edilmesi gerektiği, sorun varsa müdahale edileceği söylendi. Haftaya gideceğim bakalım.

aracımın garantisi bitti borusan istinyeye gidiyorduk kardeşimle..
    artık ne arayan var nede soran
  • quote:

Orijinalden alıntı: mühendizz

quote:

Hocam komple bi fotoğraf atar mısın neye ne kadar yazmışlar, neler yapmışlar bi görelim. Örnek olsun. Fiyat çok iyi geçen Civic gördüm kadın 850 TL ye sokmuş bakıma.

BMW 1 SERİSİ F20

rakam çok iyi bmv standartlarına göre öyleki
    30 bin bakımı için borusan istinye 1000 lira istedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: TEPEE PREMİUM PACK

quote:

Orijinalden alıntı: tica

Motor ilk calistiginda devir sayisi dusene kadar bekliyor muyuz simdi yoksa hemen devam mi?

kısaca evet sonrası alt devirde zorlamadan devam.
    stop ederken en az 30 sn bekleyin

Teşekkürlero zaman aynen devam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tica -- 28 Kasım 2017; 20:7:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özgüncaner

Arkadaşlar merhaba geçen bi arkadaş yazmıştı ya acaba bana da olur mu diye aklımdan tam geçirdiğim anda oldu dün akşam 20km hızla giderken çok ince mi kasisten geçtim ve sağ kapıdan tık diye bi ses geldi ve ekranda sağ kapı açıldı uyarısı bende de göründü araç 2017 1.16d

Geçmiş olsun arkadaşım benim başıma gelmişti serviste bir aylık aracımı cizdikleri yetmezmiş gibi hakarete uğradım ve en son aracı alıp çıkmak için aracın start düğmesine bastığımda ekranda arka kapı açık uyarısı vardı 4 gün servisteydi araç vale yapmıştır deyip konuyu kapatıllar çok severek aldığım aracıma 2 haftaya yakındır binmiyorum garajda öyle duruyor fena soğudum çünkü. Tavsiyemi isterseniz hiç uğraşmayın sinir bozukluğunuza değmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: leonist74

quote:

Arkadaşlar merhaba geçen bi arkadaş yazmıştı ya acaba bana da olur mu diye aklımdan tam geçirdiğim anda oldu dün akşam 20km hızla giderken çok ince mi kasisten geçtim ve sağ kapıdan tık diye bi ses geldi ve ekranda sağ kapı açıldı uyarısı bende de göründü araç 2017 1.16d

Geçmiş olsun arkadaşım benim başıma gelmişti serviste bir aylık aracımı cizdikleri yetmezmiş gibi hakarete uğradım ve en son aracı alıp çıkmak için aracın start düğmesine bastığımda ekranda arka kapı açık uyarısı vardı 4 gün servisteydi araç vale yapmıştır deyip konuyu kapatıllar çok severek aldığım aracıma 2 haftaya yakındır binmiyorum garajda öyle duruyor fena soğudum çünkü. Tavsiyemi isterseniz hiç uğraşmayın sinir bozukluğunuza değmiyor

çok entresan bir durum acaba kronik bir sorunmu.
    aynı aracı kullanıyoruz tehlikeli sonuçlar doğurmaz umarım
    herksese emniyet kemerlerini harfi harfine bağlatmak daha da önemli
    yüksek hızlarda kapıdaki bu hareketi düşünemiyorum
    aracın sürat etkisi ve rüzgar ile kapı mandalı bırakma sonrası ani bir şekilde açılırsa
    ortaya çok vahim sonuçlar çıkabilir..
    diğer bir detayda acaba bu durum bir kasis ve hareket etme sonucundamı ortaya çıkıyor
    kasma bırakma veya burulma gibi bir dirence mi maruz kalıyor..
    yoksa öylesine apansızmı..
    elim yüreğimde süreceğim bir süreç daha çıktı desenize.
    bu araçtaki tek beklentim alt düzeylerde premium algısı ve güzel bir şanzıman
    hepsi o..

• quote:

Orijinalden alıntı: TEPEE PREMİUM PACK

quote:

Orijinalden alıntı: leonist74

quote:

çok entresan bir durum acaba kronik bir sorunmu.
    aynı aracı kullanıyoruz tehlikeli sonuçlar doğurmaz umarım
    herksese emniyet kemerlerini harfi harfine bağlatmak daha da önemli
    yüksek hızlarda kapıdaki bu hareketi düşünemiyorum
    aracın sürat etkisi ve rüzgar ile kapı mandalı bırakma sonrası ani bir şekilde açılırsa
    ortaya çok vahim sonuçlar çıkabilir..
    diğer bir detayda acaba bu durum bir kasis ve hareket etme sonucundamı ortaya çıkıyor
    kasma bırakma veya burulma gibi bir dirence mi maruz kalıyor..
    yoksa öylesine apansızmı..
    elim yüreğimde süreceğim bir süreç daha çıktı desenize.
    bu araçtaki tek beklentim alt düzeylerde premium algısı ve güzel bir şanzıman
    hepsi o..

Benim başıma birisi düz yolda sağ ön kapı birisi sevrviste olmak üzere 3 kez arka bagaj kapısı açıldı bagajların açılmasında kasis etkili olmuş olabilir dikkatli olmakta fayda var ..

• Merhaba arkadaslar, 3 aylik 1.16d otomatik aracimin ilk kalkislarda sag arka tarafindan tak diye bir ses geliyor. Ayrica yolda yuksek suratte aracin direksiyonu ve kasasi titriyor. Aks problemi olabilir diye dusunuyorum. Borusan masallah cok yogun oldugu icin onumuzdeki haftaya randevu verebildi. Daha once boyle bir problem ile karsilastiniz mi ? Sizlerin yorumlari benim icin onemli. Sorunu serviste hizli bir sekilde cozmek istiyorum. Arabanizda bir sey yok diyip yollamalarindan korkuyorum acikcasi.

• Kızkardeşim 2-3 sene önce aracı için almış ama hiç kullanmamış, bana vermişti bende bu güne kadar kullanmamıştım. Dün denedim başarılı buldum.

Black&Decker Pad1200 şarjlı araç süpürgesi:
     BMW 1 SERİSİ F20
  • quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

1. sayfa var galiba?

Faturayı muhasebeciye göndermiştim, fotoğrafını istedim, 1. sayfa bu;

BMW 1 SERİSİ F20
  • Arkadaşlar merhaba 2012 2014 arası modellerde xenon olmayanlar için sarı ampülü beyaz ile değiştirenler var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: realmanx

quote:

Orijinalden alıntı: Abdllh34

Yeni 1 serisi önden çekişli olacak ve içi x1le hemen hemen aynı olucak ön tasarımdada bmwnin yeni tasarım dili farlar daha küçültülüp x2 tarzı böbreklerinde daha büyük olacagı aşikar

Ama haberde sadece giriş segmenti arabaların önden çekişli olacağı diğerlerinin opsiyonel olacağı belirtilmiş hocam.
    https://www.mobildonanim.com/2019-bmw-1-serisi-yeni-sizintilari/
    Sizce tutar mı?

Tutmaz hocam. BMW 1'in önden çekişlisini kim alır yahu.En önemli özelliği gidiyor arabanın.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetakanx

quote:

quote:

Yeni 1 serisi önden çekişli olacak ve içi x1le hemen hemen aynı olucak ön tasarımdada bmwnin yeni tasarım dili farlar daha küçültülüp x2 tarzı böbreklerinde daha büyük olacagı aşikar

Ama haberde sadece giriş segmenti arabaların önden çekişli olacağı diğerlerinin opsiyonel olacağı belirtilmiş hocam.https://www.mobildonanim.com/2019-bmw-1-serisi-yeni-sizintilari/
    Sizce tutar mı?

Tutmaz hocam. BMW 1'in önden çekişlisini kim alır yahu.En önemli özelliği gidiyor arabanın.

Ben de arkadan çekiş konusunda aynı fikirdeyim ama sonuçta önden çekiş A serisi sattığına göre BMW de satabilir. Mevcut X1 de önden çekiş ama millet gayet alıyor kullanıyor.

Sonuçta herkes arkadan itişe meraklı değil, avantajlarından/keyfinden bırakın istifade etmeyi, say deseniz sayamayacak kadar çok insan var otomobil kullanan, ilgilenmiyorlar bunlarla. Her viraja frenk koyarak giren millete arkadan itişi mi öğreteceğiz bu saatten sonra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erciftci -- 29 Kasım 2017; 14:10:52 >

• ahmetakanx A kullanıcısına yanıt
    Bugun nasıl satıyorsa, yarın yine bu şekilde satılacaktır. Sadece bizim araçlarımız arkadan itişli son 1 kasası olarak “efsane” olacaktır o kadar :)

• Sıfır 116d için joy veya joy plus fiyat alan oldu mu acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetakanx

quote:

quote:

Ama haberde sadece giriş segmenti arabaların önden çekişli olacağı diğerlerinin opsiyonel olacağı belirtilmiş hocam.
    https://www.mobildonanim.com/2019-bmw-1-serisi-yeni-sizintilari/
    Sizce tutar mı?

ülkemizde satılan aslında gerçek algı sadece
    amblem dir
    siz altına ne koyarsanız koyun satılır..
    nerde o çekişe vs teknik datayla ilgilenen müşteri kitlesi..
    ha şuan kullandığımız araçlar nadide nitelikte değerli olurmu olur.
    o başka.

• 
Sayfa: önceki 17301731173217331734
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.