Şimdi Ara

Bluray Filmlerimizi Değerlendirelim (661. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
21.819
Cevap
123
Favori
960.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 659660661662663
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sherlock holmes, Salt vardı aklımda kalan.Birkaç film daha vardı ama dikkat etmedim fazla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aydindril

Evet hızlı tükenmiş. 5000 adet olduğu kesin. Blu-ray.com da öyle yazıyor çünkü. Limited to 5000 Numbered Copies diye bir ibare var.

http://www.blu-ray.com/movies/The-Godfather-40th-Anniversary-Collection-Blu-ray/64954/

Hmm bu arada 160 dolar çok pahalıya satıyorlarmış Amerika'da. Bir de benim aklıma takılan başta 0 olması nedeniyle acaba 10000 e falan çıkıyor mu gibiydi ama dediğin gibi 5000 yazıyor sitede direk.
    Hadi başka alacak olan varsa ona da hayırlısı olsun, bugün düzenlersem odamdaki şekli yollayacağım umarım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

İnkilap Br filmler sorunsuz mu ? BR yazıyor dvd falan çıkmasın

ben inception,gladiator ve pianist filmlerini satın aldım. pazartesi salı gelir herhalde. Size yazarım sağ salim gelirse
  • bu arada herkese hayırlı pazarlar
  • İyi pazarlar

Bahsi gecen godfather bu ilandakiyse fiyat uygun degilmidir

http://urun.gittigidiyor.com/dvd-blu-ray/the-godfather-40th-anniversary-collection-tr-104908944

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ambalajı açıldığı için fiyat biraz uygun tutulmuş sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperakis1

İyi pazarlar

Bahsi gecen godfather bu ilandakiyse fiyat uygun degilmidir

http://urun.gittigidiyor.com/dvd-blu-ray/the-godfather-40th-anniversary-collection-tr-104908944

Amerika'ya göre uygun da İngiltere açısından çok pahalı:
    http://www.amazon.co.uk/Godfather-Anniversary-Collection-Blu-ray-Region/dp/B00979K9Z6/ref=sr_1_4?ie=UTF8&qid=1393765699&sr=8-4&keywords=godfather

34 Pound yapar 125 Lira. Kaldı ki bundan vergi düşülüyor 28 civarı bir şey oluyor sonra kargoyla yine 34-35 kısmına gelir. 13-15 gün içinde ulaşabiliyor hadi daha uzak kesimler 20 gün. Açıkçası yurt dışından alışveriş yapan ve o hazzı da duymaktan hoşnut kişiler (kargoyu beklemek ve PTT'den geçen adamları gözlemek gibi) için yurt dışı kat kat uygun.

Kısacası, ürün fiyatı jelatin açıldığı için uygun değil aksine pahalı da tutulmuş bence. İlgili kişi ürünü bence İngiltere'den 125'e almıştır sanırım. Tabiki de buna hakkı var ve yurt dışı kısmında tedirginlik yaşayanlar için yine gayet uygun fiyat. Türkiye'de resmi satışı olsa bi 300 civarı fiyat olur onda da belki resim ya da aile ağacı gibi şeyler eksik bırakılırdı (bkz.Titanic Seti)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi St Batuhan -- 2 Mart 2014; 15:12:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tidus

Sorunuza bu bölümde cevap vereyim.

Filmi 3D seyrettim. Açıkçası son sahnede bir önceki sahnelere nazaran daha belirgin bir değişiklik yoktu. İncelemenizi okuduğumdan dikkat ettim aslında fakat diğer sahneler ne kadar net ise o bölümler de o kadar netti.

Filmin menüsünden bir kaç fotoğraf çektim görüntü kalitesini belli ediyor zaten

Bluray Filmlerimizi DeğerlendirelimBluray Filmlerimizi DeğerlendirelimBluray Filmlerimizi Değerlendirelim

Uzun zamandır buraya girmiyordum şöyle bir inceleyip göz gezdirirken arşivini gördüm tam anlamıyla güzel bir seri yakalamışsın Arkadaki Scarface setide güzel durmuyor değil hani..
  • her filmde de altyazı varmı. Kutunun kalitesi nasıl kenarları ahşap gibi (mi) sipariş vermeyi düşünüyorum da
  • basis35 kullanıcısına yanıt
    Evet var. Dış kutu ansiklopedi gibi bi büyüklükte epey bi büyük :). Güzen yani kenarları ahşap gibi diyebiliriz zannedersem.
  • Aydindril kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim cevap için.

Amazon.de'den;
    oğlum için Turbo ve Köfte yağmuru 2

Amazon.co.uk dan
    The Godfather 40th Anniversary Collection ve Band Of Brothers: Complete HBO Series

D&R'dan;
    the complete bourne 4 movie collection ve die hard box set

Siparişlerini geçtim

bakalım ilk hangisi gelecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: basis35

teşekkür ederim cevap için.

Amazon.de'den;
    oğlum için Turbo ve Köfte yağmuru 2

Amazon.co.uk dan
    The Godfather 40th Anniversary Collection ve Band Of Brothers: Complete HBO Series

D&R'dan;
    the complete bourne 4 movie collection ve die hard box set

Siparişlerini geçtim

bakalım ilk hangisi gelecek

Aydindril bahsetmiş benim de ekleyeceğim bir şey yok, gerçekten çok iyi halde olmuş, yarın kısmet olursa sabahtan falan fotoğraf ekleyeceğim, düzenlemem yeni bitti ama tam olarak istediğim gibi olmadı, belki bir kaç gün içinde değişiklikler olur ama yine de yarın koyacağım bi fotoğraf ben de daha önceki koyduğumdan daha iyi şekilde.

Bu arada hepsi hayırlı olsun, keyifli seyirler :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi St Batuhan -- 3 Mart 2014; 0:26:00 >
  • Thor Dark World DR'da ön siparişe açılmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bane

Thor Dark World DR'da ön siparişe açılmış.

beklediğim filmlerden biriydi. Dil seçenekleri konusunda bir açıklama yazmıyor fakat?
  • quote:

quote:

beklediğim filmlerden biriydi. Dil seçenekleri konusunda bir açıklama yazmıyor fakat?

Mail atıp bir sorun, bence dublaj kesin vardır.
  • quote:

quote:

quote:

Mail atıp bir sorun, bence dublaj kesin vardır.

mail attım da bu siteye ne zaman bir şey sorsam cevapsız kalıyor hep

biz amazonda falan neden bulamıyoruz dublajlı baskıları. D&R gibi firmalar Özel mi baskı yaptırıyorlar
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    inkilap dan sipariş verdiğim gladiatör ve pianist filmlerim bugün kargoya verilmiş. İnception baskı tükendiği için iptal. Para iadesi olacakmış. Yarın ürünler elime geçerse size tekrar bilgi veririm.
  • basis35 kullanıcısına yanıt
    Ben de geçenlerde siz söyleyince hemen inkılap ın sitesine girip saldırdım:) bazı filmler stoklarında olmamasına rağmen satışta gözüküyor. İşimi garantiye alıp mail attım istediğim filmleri.Bir tek Gangs Of New York (ki en çok istediğim ve aradığım filmdi) stoklarında kalmamış. Pianist ve Aviator u isteğim üzerine İzmir mağazalarına gönderecekler ben de oradan alacağım.Bu arada elimde fazladan Inception Çift disk var türkçe dublajlı.Dükkanımdaki ilanlardan bulabilirsiniz
  • bakalım artık yarın sağ salim gelirse burda haber bekleyen arkadaşlara da bilgi veririm
  • SCHINDLERIN LISTESI BLURAY BESIKTAS DVD CENTER DA 50 TL
    Bluray Filmlerimizi Değerlendirelim
  • 
Sayfa: önceki 659660661662663
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.