Şimdi Ara

Bluray Filmlerimizi Değerlendirelim (660. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.820
Cevap
123
Favori
960.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 658659660661662
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, elimde I robot 3d film var takaslık, elinde olan filmlerden takas düşünenler varsa pm atabilir.
  • basis35 kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun, güle güle izleyin....
  • dün akşam D&R'a sipariş verdiğim shrek filmlerim kargoya verilmiş. Birisi bana şaka mı yapıyor ne
  • fight club
    se7en
    memento
    prestige
    şeytanın avukatı

bunların blurayini nerden bulabilirim?
  • Arkadaşlar merhaba,

Satılık INCEPTION/BAŞLANGIÇ blu-raylerim için konu açtım ilgilenenler PM atabilir

http://forum.donanimhaber.com/m_88599911/f_//tm.htm#88599911
  • quote:

Orijinalden alıntı: L@STREVENGE

fight club
    se7en
    memento
    prestige
    şeytanın avukatı

bunların blurayini nerden bulabilirim?

memento türkçe blu-ray yok, dvd bulmak da zor. se7en d&r'dan veya amazon.co.uk'tan steelbook olarak alabilirsin türkçe altyazılı. fight club için sanalpazar'a bakabilirsin. the prestige'i bulman şu an baskısı bittiği için zor, ben de sanalpazar'dan bulmuştum, araştırmalısın. şeytanın avukatının türkçe blu-ray'i hiç çıkmamış, dvd bulabilirsin
  • Muhteşem ve kudretli oz 3d bluray-33 tl
    İronman 3d bluray--33 tl
    Ölüm yadigarları 1 3d bluray--17 tl
    Ölüm yadigarları2 3d bluray--17 tl
    g-force bluray--8 tl

Diğer ürünlerimize ve hifi sistemlere facebook sayfamdan ulaşabilirsiniz.

https://www.facebook.com/HomeCinemaMersin?ref=hl
  • quote:

Orijinalden alıntı: aspava30

Muhteşem ve kudretli oz 3d bluray-33 tl
    İronman 3d bluray--33 tl
    Ölüm yadigarları 1 3d bluray--17 tl
    Ölüm yadigarları2 3d bluray--17 tl
    g-force bluray--8 tl

Diğer ürünlerimize ve hifi sistemlere facebook sayfamdan ulaşabilirsiniz.

https://www.facebook.com/HomeCinemaMersin?ref=hl

http://www.sanalpazar.com/Avatar-3d-bluray__isp5550159

eğer bu satıcı sizseniz, burada ben dahil bir kaç kez sorun yaşayan arkadaşlar oldu bilginiz olsun. Yanlış film gelmeler yada olmayan ürünlerin satışı ve iptali gibi. Bunlara dikkat etmeniz gerekir sicil bozulursa işiniz zor
  • basis35 kullanıcısına yanıt
    Evet sanalpazardaki ilanlarımı güncelleyemediğimden dolayı bazı böyle durumlar yaşadık.
    Yanlış ürün efsaneyim filminde olmuştu.I m legend yerine I m robot u göndermiştim.Gittigidiyor ilanlarım daha güncel.
  • Merhaba arkadaşlar uzun bir aradan sonra bu konuya girdim ve 12si civarında GodFather Setini gördüm, sipariş ettim 16'sında ve bugün elime ulaştı, 13 gün geçti İngiltereden buraya, lafı uzatmadan ilk çektiğim sabahki fotoğraf (uykudan uyandırıldım ve hiç beklemiyordum cumartesi günü açıkça)

Bluray Filmlerimizi Değerlendirelim

Bu arada @Aydindril 2'mizin arasında küçük bir nüans var ama tam emin olamadım, anlaşılan limitli ve sayılı üretim var, acaba sende altta kaç yazıyor merak ettim. Hoş sıra önemli değil ama acaba kaç adet üretildi bu set? Umuyorum bu sefer video çekeceğim ve umuyorum ki Edirne'de öğrenciliğimi geçirdiğim odamı da fotoğraflayacağım aldığım setler yönünden bir ara :)
  • St Batuhan kullanıcısına yanıt
    03836 yazıyor bende altta :).

5000 adet üretildi diye biliyorum.
  • Arkadaslar elimde syd bilgisayarda satilan ancak stokda kalmayan godfather set var bu set drde 100 liraya satiliyor ben sifir ambalajli durumdaki seti syd bilgisayar fiyatına 60 tlye satıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnkilap Br filmler sorunsuz mu ? BR yazıyor dvd falan çıkmasın
  • Bu set benimde dikkatimi çekmişti fakat yurt dışından gelmesi vs şu ara adresimde değiştiğinden üşenmiştim.

Hayırlı olsun filmleriniz.

İleride satmayı veya takaslamayı düşünürseniz haberim olsun
  • Biraz önce sonycenter e uğradım. Ellerinde birkaç blu-ray film vardı.Biraz eski ama 10 tl - 15 tl fiyat verdiler. Etrafınızdaki sonycenter lere bir bakın isterseniz.
  • Selamlar arkadaşlar

imax under the sea 3D deneyimini en iyi veren belgesellerden biri diye önerilmiş ancak hiçbiryerde bulunmuyor.. yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. amazonda da türkçe altyazı desteği olan bulamadım..
    Eğer bulunması çok zor ise ne önerirsiniz..
  • syphorseis kullanıcısına yanıt
    Şu var bak istersen
    Normalde filmlerin tek fiyatına 3 film...

http://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B004I85CY4/ref=redir_mdp_mobile?keywords=turkish&qid=1393708261&ref_=sr_1_3&s=dvd&sr=1-3

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tidus

Bu set benimde dikkatimi çekmişti fakat yurt dışından gelmesi vs şu ara adresimde değiştiğinden üşenmiştim.

Hayırlı olsun filmleriniz.

İleride satmayı veya takaslamayı düşünürseniz haberim olsun

Teşekkürler, büyük ihtimal öyle bir durum olmayacak ama yine de aklımda. Cidden kolay bir şekilde geldi ve 3,60 aldılar. Kutu üzerine nedenleri yazılmış çok güzel bir şekilde. TF Seti (Michael imzalı olan) onda 2 lira almışlardı 2 sene önce ama nedenini söylememişlerdi.

@Aydindril Tamamdır Hocam teşekkür ederim, bana da 5000 gibi geliyor ama ben 2,5 sen 3,5 iken o zaman bayağı tükenme olmuş anında.
  • St Batuhan kullanıcısına yanıt
    Evet hızlı tükenmiş. 5000 adet olduğu kesin. Blu-ray.com da öyle yazıyor çünkü. Limited to 5000 Numbered Copies diye bir ibare var.

http://www.blu-ray.com/movies/The-Godfather-40th-Anniversary-Collection-Blu-ray/64954/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aydindril -- 1 Mart 2014; 23:49:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selcuky1

Biraz önce sonycenter e uğradım. Ellerinde birkaç blu-ray film vardı.Biraz eski ama 10 tl - 15 tl fiyat verdiler. Etrafınızdaki sonycenter lere bir bakın isterseniz.

Merhaba,

Filmleri hatırlıyormusunuz acaba.Eğer kayda değer film çıkarsa çevremde 2 tane sony center var
  • 
Sayfa: önceki 658659660661662
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.