Şimdi Ara

Bluray Filmlerimizi Değerlendirelim (1091. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.820
Cevap
123
Favori
960.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10871088108910901091
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar yurtdisindan film alabileceğim bildiğiniz siteler nedir acaba? Amazon.de den almak istedim ama 4 filme 35 euro da kargo ücreti çıkıyor. Astarı yüzünden pahalı bunun bir çözümü var mı. Yoksa mecburen burdan bu şekilde mi ALMAK zorundayız. Alım yapmış bilgili arkadaşlar da yardımcı olur ise çok sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay be bu konuyu unutmuşum, zamanında Matrix blu-ray serisi bedavadan biraz pahalıya almıştım buradan.
    Malum nedenlerden blu-rayi salıp sevdiğim birkaç filmin dvd'lerini biriktirdim ben de.
    Toshiba 49' 4k TV ve ps4 ile izliyorum, müthiş değil ama beklenenden iyi geldi görüntü kalitesi.

• Bunlarda yeni bebeklerim dün geldi taze taze. Bu zamanda hala film alabiliyor olmak gerçekten çok büyük lüks. Pahalı da olsa arada bir ufak şımarıklıklar yapmak lazım.

• Dün gece rüya gördüm. D&R tekrar film satışlarına başlamış. Hatta Interstellar filminin Blu-ray formatında 450 dakikalık Extended versiyonunu satıyordu. Vallahi fiyatını bile hatırlıyorum. 104,50 TL.

Bir tane almıştım. Başka filmler de vardı. Hatta 2 tane de küçük kitap vardı. DVD ve Blu-ray filmlerin gelişim sürecini anlatıyordu. Onları da almıştım.

Sonra bir uyandım. Rüya imiş.  

Anlatılan rüya çıkar derler. O yüzden anlattım.

• İnşallah çıkar rüyanız  

• ophion84 kullanıcısına yanıt

Dune bu sene izlediğim en iyi filmlerden biriydi. 4k sında Türkçe seçenek var mı?

• Ben de bu DUNE filminin 272 dakikalık 2 diskli DVD olanı var. 2 kere seyretmiştim. Çok beğendiğim bir film. Yenisini daha izlemedim. Çok güzel diyen var. Beğenmeyen var. Kararsız kaldım. Beklentimi yüksek tutmadan bir izleyeceğim.

Bendeki DVD.

• Arkadaşlar merhaba,
    It(O) filmin 2017 olanını arıyorum,bd ve tr altyazılı…elinde olup satmak isteyen lütfen mesaj…teşekkürler.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • topaz42 kullanıcısına yanıt

Hocam bu aslında film değil. 2000 yılında yapılan bir mini-dizi.

https://www.imdb.com/title/tt0142032/

• 18.Bayezid kullanıcısına yanıt

Savaş filmleri seviyorsunuz sanırım. Platoon ve Saving Private Ryan filmlerini en azindan bluray olarak alip izleyin. Cok farkediyor. Hatta Apocalypse Now filmini de tavsiye ederim, ben 4K’sini bulup aldim.

• Salvatuon kullanıcısına yanıt

Hocam maalesef çok pahalı ülkede bu tarz hobiler sadece zenginlere has oldu maalesef ki eşim de çalışıyor ikimizin kazancı ortalamanın üzerinde ama yine de dvd yi bile korkarak alıyorum.

• Evet haklısınız eskiden ayda birkaç tane film alıyorduk şimdi 2 ayda ancak 1-2 tane alıyoruz alım gücü çok düştü maalesef.

• ya cok haklısınız birde piyasayı allak bullak eden satıcılar olmasa bu fiyatlar buralara gelmezdi elini attıgını blu ray 150 den başlıyor nadir ise 300 400 yürüyor ark kollesiyonerleri enayi falan sanalar dolu Reset ali abi gibi bir kacı haric

• Türkiyede 4k türkce bluray satiliyormu daha dogrusu türkce bluray satan magza varmi ?

• Fearless_tr kullanıcısına yanıt

İstanbulda Kadıköy Film Kulübü ve Joker Film Kulübü var. Instagram üzerinden ulaşabilirsiniz.

• Allah kahretmesin. Yabancı DVD ve Blu-ray film satan sitelere girdim şimdi. Türkiye'ye gelse hemen alacağım bir çok film satışa çıkmış. James Bond'un son filmi. Moonfall filmi. Spiderman son film. Matrix son film. (Her ne kadar sevmesem de serinin hatırına alacaktım)

D&R'lar film satmıyor diye inanın artık AVM'lere bile gitmiyorum.  

• bir kaç 4K film dışında 2022 de ben de film alamadım fazla.

James Bond ben de almak isterim olsa. Ben de 50. yıl seti ve tüm filmler bluray olarak var.

• aticus3 kullanıcısına yanıt

Üstat ülkemizde 4k disk film nerdeyse yok gibi 14 tane 4k film almıştım son bir yıldır tek film alamadım.

Allah'tan Apple iTunes var valla bol bol 4k Atmos film satın aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi joven -- 20 Ekim 2022; 19:11:56 >
  • joven kullanıcısına yanıt

Bir arkadaş vardı. İTunes'ten filmleri indirip Blu-ray disklere yazdırıp çok ucuza satıyordu. Türkiye'ye gelen ve içinde TR altyazı bile bulunmayan bir kaç filmi bu şekilde yapmıştı. Ben de almıştım. Korsan ama insana başka çare bırakmıyorlardı. Şimdi o arkadaş artık bu işi yapmıyor.

Bir liman o kalmıştı. O da gitti. 12 TL'ye satmıştı. 4 tane film aldım. Orijinal Blu-ray ile karşılaştırınca görüntü kalitesinde zerre kadar bile hiç bir fark yoktu. Menülü hazırlıyordu.

• 
Sayfa: önceki 10871088108910901091
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.