Şimdi Ara

Bluray Filmlerimizi Değerlendirelim (1013. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.819
Cevap
123
Favori
960.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10111012101310141015
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eyoruk

quote:

Orijinalden alıntı: Routine

quote:

Orijinalden alıntı: nuwanda87

Dr de zibuza ya yüzde 10 indirim var. Arkadaş kill bill seti aldı 70 idi 63'e geldi..

Internette 56 TL. 75 lira üzerine de 15 lira indirim var bkm ile ödenirse. Magazalarda fiyatlar baya yuksek.

BKM falan hiç bulaşmam artık. 3 kere BKM d&r kullandım 2 seferinde sıkıntı yaşadım biri çözüldü diğeri çözülmedi 3-4 ay uğraştım 100 lira içeride kaldı.

@routine işte bu sebeble d&r'ye zerre güvenim yok. Stoklarında olmayan ürünü satıp 1,5 ay iadeyi bekledim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Routine

quote:

Dr de zibuza ya yüzde 10 indirim var. Arkadaş kill bill seti aldı 70 idi 63'e geldi..

Internette 56 TL. 75 lira üzerine de 15 lira indirim var bkm ile ödenirse. Magazalarda fiyatlar baya yuksek.

BKM falan hiç bulaşmam artık. 3 kere BKM d&r kullandım 2 seferinde sıkıntı yaşadım biri çözüldü diğeri çözülmedi 3-4 ay uğraştım 100 lira içeride kaldı.

@routine işte bu sebeble d&r'ye zerre güvenim yok. Stoklarında olmayan ürünü satıp 1,5 ay iadeyi bekledim.

O konuda haklısınız. Eger siparis verdiğiniz film yeni çıkan bir film değilse ellerine olup olmadığı belli olmuyor, ben de 1 ay bekledim sonra iptal ettiler filmi geçenlerde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok benım sorun stok dısı olması değil idi de neyse yine hatılamayaım sımdı

• John Wick 2 ve Logan zamanında çıkacak mı bakalım, yoksa Amazon yolları görünüyor şimdiden.
  • 3 film 60 lira. Hepsinde türkçe dublaj ve altyazı var. Tek satmıyorum.

Bluray Filmlerimizi Değerlendirelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redunay -- 4 Haziran 2017; 19:31:53 >
  • Tüh. İyiymiş aslında. Chappie ve Beyaz Saray Düştü filmlerinin DVD'si var. Tek satsaydınız Peter Pan'ı alırdım.

Sağlık olsun.
  • selam. uzun zamandır film alımı yapmıyorum. Bluray arşivim için aşağıdaki filmler hakkında ne düşünüyorsunuz. Tavsiye eder misiniz?

split (parçalanmış)
    passengers (uzay yolcuları)
    the great wall (çin seddi)
  • basis35 kullanıcısına yanıt
    Çin seddini tavsiye etmem diğerlerini bende daha izlemedim hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: basis35

selam. uzun zamandır film alımı yapmıyorum. Bluray arşivim için aşağıdaki filmler hakkında ne düşünüyorsunuz. Tavsiye eder misiniz?

split (parçalanmış)

Passengers fena değil, fiyatı pahalı değilse alınabilir. Çin seddi kötü, sadece efektler için alınabilir diyemem fiyatı çok uçuk. Split'i izlemedim.

• quote:

selam. uzun zamandır film alımı yapmıyorum. Bluray arşivim için aşağıdaki filmler hakkında ne düşünüyorsunuz. Tavsiye eder misiniz?

split (parçalanmış)

Filmleri izlemeniz lazım, beğenirseniz arşive alırsınız. Passengers ı izledim ben, sonra da sildim kendi adıma arşive almam. İlginç bir konusu var, bir kere izlemek lazım ama :)

Arşivlik demem için altı ay sonra tekrar çıkarıp izlemek isteyeceğim film olmalı. Dün iftar öncesi 'The Judge' izledim. Bu yıl ikinci izleyişim, sanırım toplamda beş oldu. Her izlediğimde yeni bir ayrıntı dikkatimi çekiyor, bu kadar mükemmel mi olur bir film.
  • Passengers iyidir. Değişik konulu bir bilim-kurgu filmi. Çok beğendim. Bir daha izleyeceğim.
  • great wall sıkıcı... passengers i bende çok beğendim.. 4k olarak arşive kattım.. görüntü ve ses olarak oldukça iyi bir disk.. split için ise, henüz seyretmeye vakit bulamadım.
  • Bluray Filmlerimizi Değerlendirelim

Yeni aldıklarım. Sağdaki ikisi amazondan. 14 günde geldi, şaşırdım bu hıza.

Yeni film almamaya devam, üstteki filmlerin hiçbirini izlemedim daha

• quote:

split (parçalanmış)

Great Wall izlemedim ama çinli minli var izlesem de alacağımı sanmıyorum

Passengers basit ,izledim geçtim

Split..Syhlaman sevmem.Sevdiğim tek filmi Ölümsüz olmuştu ama bu filme de bayıldım zaten film ile bağlantılı.Evet 6.His filmini de sevmemiştim

• passengersi bende çok beğendim kesinlikle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emree70 -- 6 Haziran 2017; 23:30:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayerX

John Wick 2 ve Logan zamanında çıkacak mı bakalım, yoksa Amazon yolları görünüyor şimdiden.

Logan da altyaz var mı ? Ben göremedim de.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: PlayerX

John Wick 2 ve Logan zamanında çıkacak mı bakalım, yoksa Amazon yolları görünüyor şimdiden.

Logan da altyaz var mı ? Ben göremedim de.

Henüz belli değil

• amazon.de den Hobbit 3D üçlemesini almayı planlıyorum.

Unbox videolarda Türkçe altyazı var gibi gözüküyor.

Daha önce bu seti Amazon Almanyadan alan varmı acaba ? Bilgisi olan paylaşabilir mi ?

https://www.amazon.de/gp/product/B013SBJUNK

• Cevap yazan tüm arkadaşlara tek tek teşekkür ediyorum. Sanırım passengers alacagim. Diğerleri şimdilik kalacak. John wick2 ve Jack Reacher 2 diğer düşündüğüm filmler. Malum iki serinin de ilk filmleri var elimde

• Size de teşekkür ederim cevap için

• 
Sayfa: önceki 10111012101310141015
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.