Şimdi Ara

Bluray Filmlerimizi Değerlendirelim (1012. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.820
Cevap
123
Favori
960.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10101011101210131014
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bir değişiklik yok, takipli kargo seçip parayı baştan ödediğinde gumruk işlemlerini hallediyorlar. Ben oyle anladım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 50 euro alışverişi yapmak daha mantıklı ama o zaman

• Var mı gözünüze takılan ucuz ve güzel filmler.
  • http://urun.gittigidiyor.com/dvd-blu-ray/blu-ray-film-pers-prensi-zamanin-kumlari-prince-of-persia-the-sands-of-time-286636019#

15 lira uygun baya. Arayan varsa kacirmasin

Edit: Satılmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alkalen Fosfataz -- 1 Haziran 2017; 16:5:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tcmb

Var mı gözünüze takılan ucuz ve güzel filmler.

Aynen. Alınabilecek film önerisi varsa ben de bekliyorum yeni çıkanlar haric. Aklima gelenler asagidakiler ilk asamada.

Rain Man

Whiplash

3 10 to Yuma

Grand Budapest Hotel

Vertical Limit

Operation Valkyrie

Kung Fu Panda 2

The Green Mile

• 49 euro olunca tamamlamak için mi alıyorsunu kalem silgi ?

50 euro olunca gümrük vergisinden muaf olmuyor mu ?
  • Armag3d0N A kullanıcısına yanıt
    Peki diyelimki 35 eouroya sadece 3 film alıp amazon global yani takipli kargoyu seçersen bir sıkıntı olur mu? Yukarda arkadaş gümrük vergisini önceden ödersin ve yine kapına kadar gelir demiş. Serin şimdi sorun olur deyince bunu bir daha sormak istedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ghostrain

Peki diyelimki 35 eouroya sadece 3 film alıp amazon global yani takipli kargoyu seçersen bir sıkıntı olur mu? Yukarda arkadaş gümrük vergisini önceden ödersin ve yine kapına kadar gelir demiş. Serin şimdi sorun olur deyince bunu bir daha sormak istedim.

Dedigin gibi de yapabilirsin sıkıntı çıkmaz. Ama 50 Euro'yu gecersen kargo ücreti odemezsin daha avantajli olur. Cunku takipli kargo baya pahalıya geiyor, o yüzden öyle yazmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

49 euro olunca tamamlamak için mi alıyorsunu kalem silgi ?

Tamamlamak icin degil, kalem silgi ekleyince takipli kargo bedavaya geliyor. Sadece film alirsan takipsizi bedava.

• quote:

Orijinalden alıntı: Routine

quote:

Tamamlamak icin degil, kalem silgi ekleyince takipli kargo bedavaya geliyor. Sadece film alirsan takipsizi bedava.

Yaw ne garip nereden buldunuz arastırdınız kalem sılgı vs alınca takıplı free dıye

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Yaw ne garip nereden buldunuz arastırdınız kalem sılgı vs alınca takıplı free dıye

Nasil buldu bilmiyorum ama iyi ki bulup paylaştı bizimle. @Armag3d0N

• Ergen çağlarımda adult arşive başladım. Marc Dorcel filmleri favorimdi. Yüzlerce filmi dorceltv'den açar next uydu alıcısının kayıt özelliğiyle *.ts formatında kaydeder. Oradan convert eder cd'lere yüklerdim. Eski teknolojiyle bu iş saatlerce, günlerce sürerdi. Yıllarım bunlarla uğraşmakla geçti. 350'ye yakın 1 çanta filmi yok parasına sattım. Uğraşmayın arşiv işiyle. İnanın zamanınızı ve emeğinizi çöpe atıyorsunuz. Bunlarla uğraşacağınıza ingilizcenizi geliştirin, gidin part time bir işte çalışın, para biriktirip yurtdışına çıkın gezin

• quote:

Orijinalden alıntı: JaCKiE_BrOwN

Ergen çağlarımda adult arşive başladım. Marc Dorcel filmleri favorimdi. Yüzlerce filmi dorceltv'den açar next uydu alıcısının kayıt özelliğiyle *.ts formatında kaydeder. Oradan convert eder cd'lere yüklerdim. Eski teknolojiyle bu iş saatlerce, günlerce sürerdi. Yıllarım bunlarla uğraşmakla geçti. 350'ye yakın 1 çanta filmi yok parasına sattım. Uğraşmayın arşiv işiyle. İnanın zamanınızı ve emeğinizi çöpe atıyorsunuz. Bunlarla uğraşacağınıza ingilizcenizi geliştirin, gidin part time bir işte çalışın, para biriktirip yurtdışına çıkın gezin

Mazi kalbimde yaradırla, alakaya çay demle arasında gidip geliyorum.

• D&R bazı Blu-ray filmlere özel fiyat etiketi yapıştırıp indirimli satmaya başlamış. 49,90 TL'lik filmler 34,90. 39,90 olan filmler 29,90 gibi fiyatlara satılıyor. 79,90 olanlardan bir kaçı 59,90 TL idi.
  • https://m.facebook.com/Reset-Yapim-Dağıtım-1569646719985871/?ref=ts&fref=ts

İndirime yeni giren filmler icin üstteki iki posta bakabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: nuwanda87

quote:

Orijinalden alıntı: JaCKiE_BrOwN

Ergen çağlarımda adult arşive başladım. Marc Dorcel filmleri favorimdi. Yüzlerce filmi dorceltv'den açar next uydu alıcısının kayıt özelliğiyle *.ts formatında kaydeder. Oradan convert eder cd'lere yüklerdim. Eski teknolojiyle bu iş saatlerce, günlerce sürerdi. Yıllarım bunlarla uğraşmakla geçti. 350'ye yakın 1 çanta filmi yok parasına sattım. Uğraşmayın arşiv işiyle. İnanın zamanınızı ve emeğinizi çöpe atıyorsunuz. Bunlarla uğraşacağınıza ingilizcenizi geliştirin, gidin part time bir işte çalışın, para biriktirip yurtdışına çıkın gezin

Mazi kalbimde yaradırla, alakaya çay demle arasında gidip geliyorum.

Nasreddin Hoca misali herkes haklı aslında. Düşünsenize yarın 8 K lar çıktı çıkacak, adam 300 " duvarda 3 m. den cam gibi film seyrediyor ve dolby/dts 3x çıkmış tavanı bırak tabanda da hoparlör var sen hala blu-ray seyrediyorsun. Veya vcd arşivinden çıkarıp rain-man ı kim seyreder şimdi. Kendi adıma çok sevdiğim 50 kadar film var, onları hesaplı bulduğum anda blu-ray lerini aldım, 8K çıkarsa elimdekileri satar atar verir vs. yeni versiyonlarını yine alırım, nasılsa her yeni icat bir 10 yıl gider. Yoksa her yeni çıkan filmi alıp bir öncekinin yanına koyup ondan sonra da duvardan duvara film arşivlerinin resmini çekenlerin yaptığı iş saçma geliyor bana. Digital medyanın arşivi olmaz sonuçta...
  • quote:

Orijinalden alıntı: topaz42

D&R bazı Blu-ray filmlere özel fiyat etiketi yapıştırıp indirimli satmaya başlamış. 49,90 TL'lik filmler 34,90. 39,90 olan filmler 29,90 gibi fiyatlara satılıyor. 79,90 olanlardan bir kaçı 59,90 TL idi.

Aynen..

Ama bazı filmler de artmış ? Mesela benim sepette Don'T Say A Ward filmi vardı 29 idi 40 lira olmuş.Sonra 2 tane set vardı çoktan tükenmiş olan.Simd yine stoklarda gözüküyor.Acaba tekrar mı çıktılar nedir ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dr de zibuza ya yüzde 10 indirim var. Arkadaş kill bill seti aldı 70 idi 63'e geldi..

• quote:

Dr de zibuza ya yüzde 10 indirim var. Arkadaş kill bill seti aldı 70 idi 63'e geldi..

Internette 56 TL. 75 lira üzerine de 15 lira indirim var bkm ile ödenirse. Magazalarda fiyatlar baya yuksek.

• quote:

quote:

Dr de zibuza ya yüzde 10 indirim var. Arkadaş kill bill seti aldı 70 idi 63'e geldi..

Internette 56 TL. 75 lira üzerine de 15 lira indirim var bkm ile ödenirse. Magazalarda fiyatlar baya yuksek.

BKM falan hiç bulaşmam artık. 3 kere BKM d&r kullandım 2 seferinde sıkıntı yaşadım biri çözüldü diğeri çözülmedi 3-4 ay uğraştım 100 lira içeride kaldı.

• 
Sayfa: önceki 10101011101210131014
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.