Şimdi Ara

Bluetooth Kulaklık Fırsatları [ANA KONU] (99. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.941
Cevap
493
Favori
935.921
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Qcy t8 modeline ne diyorsunuz arkadaşlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 250 TL civarı kulak içi önerebilirmisiniz acaba hiç bir bilgim yok

• 250 tl civarı boyuna asmalı olacak şekilde ne tavsiye edersiniz?
  • mert6385 kullanıcısına yanıt
    Ah bulamadim ahhh oyle guzel bisey

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 400-500 TL aralığına her özelliğe sahip, ses konusunda orta-iyi düzeyde bir performans arayan arkadaşlar Skullcandy Indy Evo ve Skullcandy Indy Fuel ürünlerine göz atabilirler. Skullcandy TR sitesinde en uygun fiyatıyla satılmaktalar. Evo modelinden satın aldım, elime geçtiğinde iyisiyle kötüsüyle yorumlarımı ekleyebilirim merak eden arkadaşlar olursa. Bu fiyat aralığında bu ürün dışında alabileceğiniz en iyi kulaklık JBL Tune T220 TWS gibi duruyor. Ses kalitesi ve mıknatıslı kulaklık yuvası dışında Skullcandy Indy Evo/Fuel' e karşı bir artısı yok ne yazık ki.
  • Şöyle kulaklığındaki şarjı 5 saatin üstünde giden bir kulakiçi kulaklık var mı? 200-300 tl civarı veririm. Airdots var 3 saatte şarjı bitiyor. Mümkünse 7-8 saat hatta 10 saat olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lithium -- 30 Ağustos 2020; 22:48:48 >
  • Lithium kullanıcısına yanıt
    Yok oyle yagma.sen alacak samsung gearbuds plus verecek 800 lari

• mert6385 kullanıcısına yanıt
    Blıedio tn2 al aliexpresten 150 civarına geliyor sanırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HBV00000O5X45 aptx HD destekli kulaklık için çok uygun. Bende SoundElite 72 modeli var ve çok memnunum.
  • Selamlar; JBL Tune T220 ile T120 arasında kaldım fiyat bandım 600-650 bu iki modelden hangisini önerirsiniz. Farklı bir model olabilir mi acaba? Eşime hediye alacağım. Bu nedenle aşırı iyi modellere açıkcası gerek
    yok. Teşekkürler..

• salas09 kullanıcısına yanıt
    JBL T220 430 TL idi 2-3 gündür hocam. 450 TL' den fazlasını hak eden kulaklıklar olduğunu pek düşünmüyorum açıkçası. Jabra 65T çok daha iyi bir alternatif olacaktır bütçeyi düşürmeden iyisi olsun istiyorsanız.

• Merhabalar, anker soundcore q10 life var 10-15 dk kullandim hepsiburadadan alinma sifirdan farksiz. Boyutu buyuk geldigi icin satacagim 249₺ kampanya fiyatindan. Kulakici kullaniyorum suan aktif olarak

• 430 da ürün orjinalliği konusunda tereddet ettim. t2200 yi bayağı öven var ancak tipi vasat. çubuk hoş değil

• salas09 kullanıcısına yanıt
    Amazon.com satıyordu hocam sahte olması gibi bir imkan yok doğrusu Dediğiniz gibi övülen ama birçoğu incelemede de abartılmış ve fiyatına göre vasat bir kulaklık olduğu söylenen bir kulaklık. Silikonsuz tasarımı nedeniyle bass konusunda yetersiz olduğu söyleniyor, doğruluğunu ancak bu konuda yetkin bir kullanıcı bilebilir.

• 200tl civarı silikonlu model düşünenlere taotronics soundliberty 53'ü müzik dinleme konusunda tereddütsüz, gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.bizzat kullanıyorum.

ama telefonla görüşme performansına şimdilik bişey diyemem.onu da denediğimde bilgilendirme yaparım.

bir de şarj bağlantısı micro usb, type-c olsaydı daha iyi olurdu bence.bu fiyata bu kulaklık kesinlikle bir fırsattır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AntiMosya85 -- 1 Eylül 2020; 19:41:41 >
  • Cevapların için teşekkür ederim. https://www.hepsiburada.com/anker-soundcore-life-note-tws-kablosuz-bluetooth-kulaklik-ipx5-suya-dayanikli-aptx-cvc-mikrofon-siyah-a3908-p-hbv00000q7l6q bu da baya bi önerilen model fiyat performans olarak. Kullanan var mı acaba? Muhtemelen bunu alacağım.
  • Çok iyi değil ama fiyatına göre çok iyi kapalı mekanda ne dediğiniz net anlasiliyor.

Bugün spor salonunda içi su dolu lavaboya düşürdüm 0 problem

• Bende aldim bir heyecanla sony wh 1000 xm 3 .2 hafta oldu fakat benim tarzim değilmiş... kulakici tws ysda boyuna asmali kulaklikla degismeyi dusunuyorum.

• Elimde sıfır durumda Syllable S101 Bluetooth kulaklık mevcut arkadaşlar. İlgilenenler PM yoluyla iletişime geçebilir.

• Merhaba kulakiçi silikonlu şarjı uzun süre giden 200tl bandında f/p kulaklık tavsiyeniz nelerdir? Konuşma çok yapmam ses kalitesi güzel olsun dokunmatik vs sorunu olmasın şarjı iyi olsun yeterli? Qcy t5 düşünüyorum?

• 
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.