A

Teğmen
17 Ağustos 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 45 (Bu ay: 0)
Gönderileri
merhaba arkadaşlar.başlıkta da belirttiğim gibi arama yapılabilecek akıllı saat tavsiyeniz var mı?ayrıca su geçirmex olmalı,kışın da kullanmayı düşünüyorum o yüzden su geçirmezlik önemli.tavsiye vereceklere şimdiden teşekkürler.bu konu diğer kullanıcılara da rehber olacak.
slm.başlıkta da belirttiğim gibi iki model arasında kaldım.sony yetkili bayi 37ex500ü peşin 1.250tlye verebileceğini söyledi.samsung 40d550 için henüz bayiye gitmedim fiyatı sormak için ama sony 37" fiyatına 40" samsung daha mantıklı gibi duruyor.samsungun fiyatını da internetteki fiyatına göre karşılaştırdım yoksa bayi fiyatını bilmiyorum.samsung media player konusunda ve 40" olma konusunda daha önde duruyor ama 50 hz olması da eksisi gibi.açıkçası bizimkiler 40"in odaya büyük geleceğini onu elememi istiyorlar ama benyine de size de sorayım dedim çünkü görüşleriniz ve tavsiyeleriniz dahilinde son kararı vereceğim.cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.
mrb arkadaşlar.servisi çağırdık dış ünite bozuk dediler.420 tlye motoru değiştiriceğiz dediler.sizce bu fiyat normal mi?tamir ettirelim mi?arçelikten çok çektik,eğer tamir etmeye değmez derseniz bosch klima almayı düşünüyoruz.daha önce de bir arızası oldu,ısıtması bozuldu ve onu 50 tlye tamir ettiler.şimdi soğutma niye 420tlye çıktı.her yerde bu fiyatlar mı geçerli?cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...
mrb.baslikta da belirttigim gibi guncel ve mumkunse hdmi cikisi olan bir laptop tavsiye eder misiniz?cevap yazacaklara simdiden tesekkurler.
mrb arkadaşlar.bilgisayarın anakartı bozuldu.elimde işlemci olarak pentium 4 ram olarak ta 1.5 gb hi-level ddr2 533 mhz ram kaldı.başlıkta belirttiğim gibi bunlar intel g41e uyar mı.malum g41lerde gma4500 var.dahili vga lazım.eğer sorun çıkmayacaksa internetten sipariş edeceğim bizim buralarda pahalıya satıyorlar.icevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 409
İkinci El Bölümü Mesajları: 20
Konularının görüntülenme sayısı: 9.059 (Bu ay: 192)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 81 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.